ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ
УКАЗ
(Указ визнано таким що втратив чинність
на підставі Указу Президента
N 1293/2007 від 27 грудня 2007 року)
Про утворення Комісії з опрацювання
пропозицій щодо внесення змін до Конституції
України та підготовки законопроектів,
спрямованих на їх реалізацію
З метою забезпечення системного та комплексного опрацювання пропозицій з удосконалення конституційного регулювання суспільних відносин в Україні, створення збалансованої системи стримувань і противаг, як це проголошено Універсалом національної єдності, опрацювання пропозицій щодо внесення змін до Конституції України ( 254к/96-ВР ) та підготовки проектів законів щодо системного запровадження таких змін, залучення до цієї роботи представників різних політичних сил та відповідно до пункту 28 частини першої статті 106 Конституції України ( 254к/96-ВР ) постановляю:
1. Утворити при Президентові України Комісію з опрацювання пропозицій щодо внесення змін до Конституції України ( 254к/96-ВР ) та підготовки законопроектів, спрямованих на їх реалізацію.
2. Запропонувати Голові Верховної Ради України, керівникам депутатських фракцій у Верховній Раді України, Прем'єр-міністрові України внести пропозиції щодо кандидатур для включення до складу зазначеної Комісії.
Президент України В.ЮЩЕНКО
м. Київ, 2 листопада 2006 року
N 926/2006