МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ
15.11.2006 N 102/450

Про застосування спеціальної санкції -
тимчасового зупинення зовнішньоекономічної
діяльності до суб'єктів зовнішньоекономічної
діяльності України

( Щодо зміни виду спеціальної санкції починаючи з
25.02.2007 р. див. Наказ Міністерства економіки
N 102/79 від 23.02.20
07 )

За порушення Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність" ( 959-12 ) (зі змінами та доповненнями) та пов'язаних з ним законів України (ст. 2 Закону України "Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті" ( 185/94-ВР ), відповідно до Положення про порядок застосування до суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності України та іноземних суб'єктів господарської діяльності спеціальних санкцій, передбачених ст. 37 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність", затвердженого наказом Міністерства економіки України від 17.04.2000 р. N 52 (реєстр Мін'юсту 05.05.2000 р. за N 260/4481), відповідно до подання Державної податкової адміністрації України, вих. від 26.10.2006 р. N 12048/5/22-6016, вх. від 27.10.2006 р. N 46/42359-06, наказую:

1. Відповідно до ст. 37 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність" ( 959-12 ), починаючи з 27 листопада 2006 року, застосувати спеціальну санкцію - тимчасове зупинення зовнішньоекономічної діяльності до суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності України згідно з додатком N 1 до цього наказу.

2. Відділу контролю за зовнішньоекономічною діяльністю (Жижко О.А.) в установленому порядку довести цей наказ до Державної митної служби України, Державної податкової адміністрації України, Національного банку України, відповідного структурного підрозділу обласної, Київської міської державних адміністрацій.

3. Департаменту інформатизації (Заболоцький І.О.) забезпечити розміщення інформації про цей наказ на WEB-сторінці Міністерства в комп'ютерній мережі Internet.

4. Відповідному структурному підрозділу обласної, Київської міської державних адміністрацій довести цей наказ до зазначених в додатку N 1 суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності України.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника директора департаменту зовнішньоекономічної політики Москаленка С.М.

Заступник Міністра В.Пятницький

Додаток N 1
до наказу Міністерства
економіки України
15.11.2006 N 102/450

Перелік
суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності
України, до яких застосовано спеціальну
санкцію - тимчасове зупинення
зовнішньоекономічної діяльності

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
|N|Назва резидента| Область |Адреса резидента |Код ЄДРПОУ| Сума | Валюта | Назва | Адреса | Тип порушення |
| | | | | |заборг.,| | нерезидента| нерезидента | |
| | | | | |тис. од.| | | | |
|-+---------------+---------+-----------------+----------+--------+---------+------------+----------------+-----------------|
|1|ТОВ "ВОЛОДИМИР-|ВОЛИНСЬКА|М. ВОЛОДИМИР- |0033157684| 6383.6 |Долар США|"DAVOS |СПОЛУЧЕНІ ШТАТИ |Ст. 2 Закону |
| |ТОРГ-СЕРВІС" | |ВОЛИНСЬКИЙ, | | | |LIMITED |АМЕРИКИ, 6165 |України "Про |
| | | |ВУЛ. ЛУЦЬКА, 207,| | | |COMPANY" |NW 86 TH STREET,|порядок |
| | | |КВ. 4 | | | | |JOHNSTON, IA |здійснення |
| | | | | | | | |50131 |розрахунків в |
| | | | | | | | | |іноземній валюті"|
| | | | | | | | | |( 185/94-ВР ) |
|-+---------------+---------+-----------------+----------+--------+---------+------------+----------------+-----------------|
|2|ЗАТ "КАНРОН | М. КИЇВ |М. КИЇВ, |0033692403| 54 | Євро |"KANRON LLP"|ВІРГІНСЬКІ |Ст. 2 Закону |
| |УКРАЇНА" | |ВУЛ. ГОРЬКОГО, 12| | | | |ОСТРОВИ, |України "Про |
| | | | | | | | |БРИТАНСЬКІ, |порядок |
| | | | | | | | |ВІДСУТНЯ |здійснення |
| | | | | | | | | |розрахунків в |
| | | | | | | | | |іноземній валюті"|
| | | | | | | | | |( 185/94-ВР ) |
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Начальник відділу контролю за зовнішньоекономічною діяльністю О.Жижко


Документи що посилаються на цей