МІНІСТЕРСТВО ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
16.01.2007 N 3-р

Про створення робочої групи

З метою вивчення фактичного стану використання і оренди службових приміщень ДВАТ "Луганськдіпрошахт", ВАТ "Дондіпрошахт" і ВАТ "ДХК "Спецшахтобуріння" зобов'язую:

1. Створити робочу групу у складі:

МАЯЦЬКИЙ М.І. - начальник Контрольно-ревізійного управління, голова робочої групи;

ЯНЮК І.Л. - головний спеціаліст КРУ (перевірка ДВАТ "Луганськдіпрошахт");

БОБРОВ Є.В. - головний спеціаліст КРУ (перевірка ДВАТ "Луганськдіпрошахт");

КУЛЄБА А.І. - головний спеціаліст КРУ (перевірка ВАТ "ДХК "Спецшахтобуріння");

ІВАНОВА Л.О. - начальник КРВ ДП "Артемвугілля" (перевірка ВАТ "Дондіпрошахт");

НОВІКОВ О.А. - начальник відділу з питань реформування власності та банкрутства Управління державної власності;

БОЙКОВ О.Л. - головний спеціаліст відділу координації проектування, будівництва та реконструкції Управління інвестицій та капітального будівництва.

2. Робочій групі з виїздом на місця розібратися з ситуацією, що склалася з використанням службових приміщень та їх оренди у ДВАТ "Луганськдіпрошахт", ВАТ "Дондіпрошахт" і ВАТ "ДХК "Спецшахтобуріння".

3. За результатами роботи робочої групи підготувати звіт в термін до 19 січня 2007 року.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника Міністра Зюкова Ю.Є.

Міністр С.Тулуб