КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
N 1014 від 10.08.2007

Про використання у 2007 році субвенції
з державного бюджету місцевим бюджетам
на виконання інвестиційних проектів, спрямованих
на соціально-економічний розвиток регіонів, заходів
з попередження аварій і запобігання техногенним
катастрофам у житлово-комунальному господарстві
та на інших аварійних об'єктах комунальної власності,
в тому числі на ремонт і реконструкцію теплових мереж
та котелень та забезпечення їх співфінансування
з міського бюджету по об'єктах теплопостачання

( Із змінами, внесеними згідно з Розпорядженням КМДА
N 1372 від 16.10.20
07 )

Відповідно до Закону України "Про Державний бюджет України на 2007 рік" ( 489-16 ), постанов Кабінету Міністрів України від 01.03.2007 N 330 "Про реалізацію статті 49 Закону України "Про Державний бюджет України на 2007 рік", від 26.05.2007 N 779 "Про затвердження переліку об'єктів, що фінансуються у 2007 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виконання інвестиційних проектів, спрямованих на соціально-економічний розвиток регіонів, заходів з попередження аварій і запобігання техногенним катастрофам у житлово-комунальному господарстві та на інших аварійних об'єктах комунальної власності, в тому числі на ремонт і реконструкцію теплових мереж та котелень", рішення Київської міської ради від 26.04.2007 N 442/1103 "Про внесення змін до рішення Київради від 28.12.2006 N 530/587 "Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку м. Києва на 2007 рік" та розпорядження Київської міської державної адміністрації від 18.05.2007 N 575 "Про внесення змін та доповнень до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 28.02.2007 N 193 "Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку м. Києва на 2007 рік":

1. Визначити Акціонерну енергопостачальну компанію "Київенерго" (далі - АЕК "Київенерго") замовником виконання робіт з ремонту і реконструкції теплових мереж та котелень на об'єктах теплопостачання, що фінансуватимуться в 2007 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виконання інвестиційних проектів, спрямованих на соціально-економічний розвиток регіонів, заходів з попередження аварій і запобігання техногенним катастрофам у житлово-комунальному господарстві та на інших аварійних об'єктах комунальної власності, в тому числі на ремонт і реконструкцію теплових мереж та котелень та співфінансуватимуться з міського бюджету згідно з додатком 1 до цього розпорядження.

2. АЕК "Київенерго":

2.1. Генеральні підрядні організації на виконання робіт, передбачених у пункті 1 цього розпорядження, визначити на тендерній основі у встановленому порядку та укласти з ними відповідні договори.

2.2. В обов'язковому порядку передбачити:

- в тендерній документації умови, за яких ціни товарів, робіт та послуг не можуть змінюватися в сторону збільшення, за винятком випадків, коли таке збільшення обумовлено подіями об'єктивного характеру (змінами у законодавстві, переглядом та затвердженням в законодавчому порядку нових тарифів у відповідній галузі тощо);

- в договорах про закупівлю товарів, робіт та послуг умови про можливість внесення змін до договорів в частині збільшення ціни товарів, робіт та послуг виключно за умови наявності документального підтвердження збільшення ціни такого товару, роботи чи послуги Головним управлінням цінової політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) або Головним управлінням статистики у місті Києві.

2.3. Роботи виконувати при наявності проектно-кошторисної документації, затвердженої в установленому порядку, та проведення комплексної державної експертизи.

3. Підрядним організаціям - переможцям тендера:

3.1. До початку робіт одержати в Головному управлінні контролю за благоустроєм міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в установленому порядку ордери на виконання робіт.

3.2. Виконати роботи, зазначені у пункті 1 цього розпорядження, згідно з Правилами виконання робіт по підземних спорудах та надземному інженерному обладнанню в м. Києві, затвердженими рішенням виконкому Київської міської ради народних депутатів від 04.02.80 N 125.

3.3. Розробити та погодити з УДАІ ГУ МВС України в м. Києві схему організації дорожнього руху та встановлення дорожніх знаків на час виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3.4. Встановити відповідні дорожні знаки, огорожу, освітлення, сигнальні ліхтарі в місцях виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, та забезпечити прохід пішоходів і проїзд транспортних засобів спеціального призначення протягом усього часу виконання робіт.

3.5. Після завершення робіт відновити проїзну частину та покриття тротуарів - на всю ширину та довжину розриття за типом існуючого та забезпечити передачу за актами комунальним підприємствам по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них районів, на території яких виконувались роботи.

3.6. Виконати роботи з відновлення зелених насаджень та газонів після закінчення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, та забезпечити передачу за актами комунальним підприємствам по утриманню зелених насаджень районів, на території яких виконувались роботи.

4. Головному управлінню контролю за благоустроєм міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити у триденний термін видачу ордерів на виконання відповідних робіт.

5. Головному фінансовому управлінню виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) взяти до відома, що співфінансування з міського бюджету робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, буде здійснюватись відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.03.2007 N 330 та в межах показників, передбачених Програмою соціально-економічного та культурного розвитку міста Києва на 2007 рік.

6. Головному управлінню, палива, енергетики та енергозбереження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити перерахування АЕК "Київенерго" коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

7. АЕК "Київенерго":

7.1. До 5 числа, що настає за звітним періодом, надавати Головному управлінню, палива, енергетики та енергозбереження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) звіт про найменування та фізичні обсяги робіт, виконаних на об'єктах за бюджетні кошти, відповідно до запропонованої форми (додаток 2).

7.2. Надавати фінансову звітність про використання бюджетних коштів в порядку, визначеному Державним казначейством.

8. Взяти до відома згоду АЕК "Київенерго" на передачу до комунальної власності територіальної громади м. Києва майна (витрат), придбаного за рахунок власних коштів компанії на реконструкцію об'єктів, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

9. Доручити Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з АЕК "Київенерго" визначити перелік майна, яке підлягає зарахуванню до комунальної власності територіальної громади м. Києва і демонтажу у зв'язку з реконструкцією об'єктів, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, та у встановленому порядку забезпечити списання демонтованого майна та зарахування до комунальної власності територіальної громади м. Києва новозбудованих об'єктів (витрат).

10. Відповідальність за своєчасне та безаварійне виконання робіт покласти на заступника генерального директора АЕК "Київенерго" - технічного директора Абрамова Є.В.

11. Дозволити:

11.1. Закритому акціонерному товариству "СВС-Дніпро" за замовленням АЕК "Київенерго" згідно з розробленою та затвердженою в установленому порядку проектно-кошторисною документацією виконати відкритим способом роботи з реконструкції тепломережі-1 від районної котельні "Молодь" на ділянці тепломережі від 107 до 121 по вул. Якіра з тимчасовим закриттям руху транспорту на вулицях Якіра і Білоруській, крім автомобілів спеціального призначення, розриттям тротуарів та проїзної частини згідно з додатком 3 до цього розпорядження.

11.2. Товариству з обмеженою відповідальністю "Спеціалізоване управління N 630" за замовленням АЕК "Київенерго" згідно з розробленою та затвердженою в установленому порядку проектно-кошторисною документацією виконати відкритим способом роботи з реконструкції теплової мережі-5 від станції теплопостачання-1 на ділянці від теплової камери 502 до 505Д по вул. Жилянській з частковим закриттям руху транспорту на вулицях Комінтерну, Жилянській, Старовокзальній, розриттям тротуарів та проїзної частини згідно з додатком 4 до цього розпорядження. ( Розпорядження доповнено пунктом 11 згідно з Розпорядженням КМДА N 1372 від 16.10.2007 )

12. Доручити:

12.1. Головному управлінню контролю за благоустроєм міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити у триденний термін видачу ордерів на виконанням відповідних робіт.

12.2. Районним у м. Києві державним адміністраціям, Головному управлінню охорони навколишнього природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Державному управлінню екології та природних ресурсів в м. Києві, Київському комунальному об'єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд" протягом одного тижня здійснювати організаційні заходи щодо підготовки розпоряджень та ордерів на знесення зелених насаджень та вирішувати усі питання, пов'язані з виконанням робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження за поданням АЕК "Київенерго".

12.3. Комунальному підприємству "Київпастранс" змінити рух громадського та пасажирського транспорту на вулицях Білоруській та Якіра на час виконання робіт з реконструкції тепломережі-1 на ділянці тепломережі від 107 до 121 по вул. Якіра. Після закінчення робіт відновити рух транспорту за існуючою схемою. ( Розпорядження доповнено пунктом 12 згідно з Розпорядженням КМДА N 1372 від 16.10.2007 )

13. Першому заступникові голови Київської міської державної адміністрації Бассу Д.Я. прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

14. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

Голова Л.Черновецький

Додаток 1
до розпорядження Київської
міської державної
адміністрації
від 10.08.2007 N 1014

Перелік
об'єктів теплопостачання, що фінансуватимуться
в 2007 році за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам на виконання інвестиційних
проектів, спрямованих на соціально-економічний
розвиток регіонів, заходів з попередження аварій
і запобігання техногенним катастрофам
у житлово-комунальному господарстві
та на інших аварійних об'єктах комунальної
власності, в тому числі на ремонт
і реконструкцію теплових мереж та котелень

----------------------------------------------------------------------------------------------------
| N |Назва об'єкта та| Рік | Проектна | Кошторисна | 2007 рік |
|з/п| його |початку і |потужність,| вартість | |
| |місцезнаходження|закінчення|відповідних| об'єкта, тис.| |
| | |виконання | одиниць | гривень | |
| | | проекту | |--------------+---------------------------------------|
| | | | |усього|Залишок| Обсяг | Обсяг | Введення в |
| | | | | | на |фінансування|фінансування|експлуатацію,|
| | | | | |1 січня| за рахунок | за рахунок | відповідних |
| | | | | | 2007 |субвенції з | місцевих | одиниць |
| | | | | | року | державного | бюджетів, | |
| | | | | | | бюджету, | тис.грн. | |
| | | | | | | тис.грн. | | |
|---+----------------+----------+-----------+------+-------+------------+------------+-------------|
| | Ремонт і | | | | | 22955,3 | 5789,8 | |
| | реконструкція | | | | | | | |
| | теплових мереж | | | | | | | |
|---+----------------+----------+-----------+------+-------+------------+------------+-------------|
| 1.|Тепломережа-1 |2006-2007 | 3,53 |21092 | 20588 | 12400 | 3100 | 3,53 |
| |від районної | | кілометра | | | | | кілометра |
| |котельні | | | | | | | |
| |"Молодь" на | | | | | | | |
| |ділянці | | | | | | | |
| |тепломережі від | | | | | | | |
| |107 до 121 по | | | | | | | |
| |вул. Якіра - | | | | | | | |
| |реконструкція | | | | | | | |
|---+----------------+----------+-----------+------+-------+------------+------------+-------------|
| 2.|Теплові мережі |2006-2007 | 2,315 | 4309 |1650,1 | 1279,3 | 370,8 | 2,315 |
| |станції | | кілометра | | | | | кілометра |
| |теплопостачання-| | | | | | | |
| |1 на ділянці від| | | | | | | |
| |теплової камери | | | | | | | |
| |101А/1а-8 до | | | | | | | |
| |120/33 по вул. | | | | | | | |
| |Механізаторів - | | | | | | | |
| |реконструкція | | | | | | | |
|---+----------------+----------+-----------+------+-------+------------+------------+-------------|
| 3.|Теплова мережа-5| 2007 | 0,55 | 9095 | 8960 | 4972 | 1243 | 0,55 |
| |від станції | | кілометра | | | | | кілометра |
| |теплопостачання-| | | | | | | |
| |1 на ділянці від| | | | | | | |
| |теплової камери | | | | | | | |
| |502 до 505Д по | | | | | | | |
| |вул. Жилянській | | | | | | | |
| |- реконструкція | | | | | | | |
|---+----------------+----------+-----------+------+-------+------------+------------+-------------|
| 4.|Теплова мережа-3| 2007 |1 кілометр | 7158 | 6998 | 4304 | 1076 | 1 кілометр |
| |від ТЕЦ-6 на | | | | | | | |
| |ділянці | | | | | | | |
| |тепломережі від | | | | | | | |
| |313/8 до 313/8-6| | | | | | | |
| |по вул. | | | | | | | |
| |Закревського - | | | | | | | |
| |реконструкція | | | | | | | |
----------------------------------------------------------------------------------------------------

Заступник голови - керівник апарату Б.Стичинський

Додаток 2
до розпорядження Київської
міської державної
адміністрації
від 10.08.2007 N 1014

Звіт
про види та фізичні обсяги робіт, виконаних
за рахунок субвенції з державного бюджету
місцевим бюджетам на виконання інвестиційних
проектів, спрямованих на соціально-економічний
розвиток регіонів, заходів з попередження аварій
і запобігання техногенним катастрофам
у житлово-комунальному господарстві
та на інших аварійних об'єктах комунальної
власності, в тому числі на ремонт і реконструкцію
теплових мереж та котелень станом
на ____________ 2007 рік

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
| N | Назва |Фінансування з державного |Освоєно,| Дата | Підрядна | Найменування та | Фактичне | Кількість | Економічний |Дата введення|
|з/п|об'єкта | бюджету, тис.грн. |тис.грн.|проведення |організація| фізичні обсяги | споживання | економії | ефект від | об'єкта в |
| |згідно з|--------------------------| |тендера (не| (повна | робіт, придбання | енергоносіїв |енергоносіїв | зменшення |експлуатацію |
| |додатком|заплановано|профінансовано| | потребує | назва) |обладнання згідно з | у 2006 році | |використання |(місяць, рік)|
| | | | | |проведення)| |проектно-кошторисною|(тис.куб.м/рік,| |енергоносіїв | |
| | | | | | | | документацією | кВт.год./рік) | | (тис.грн./ | |
| | | | | | | | (км, одиниць) | | | рік) | |
| | | | | | | |--------------------| |-------------+-------------+-------------|
| | | | | | | |заплановано|фактично| | план | факт | план | факт | план | факт |
| | | | | | | | |виконано| | | | | | | |
|---+--------+-----------+--------------+--------+-----------+-----------+-----------+--------+---------------+------+------+------+------+------+------|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Заступник голови - керівник апарату Б.Стичинський

Додаток 3
до розпорядження Київської
міської державної
адміністрації
від 10.08.2007 N 1014


(в редакції розпорядження
Київської міської
державної адміністрації
від 16.10.2007 N 1372)

Графік
реконструкції тепломережі-1 від районної
котельні "Молодь" на ділянці тепломережі
від 107 до 121 по вул. Якіра

------------------------------------------------------------------
| N | Найменування | Довжина | Початок |Закінчення|Примітка|
|за/п| робіт | траси, | робіт | робіт | |
| | | км | | | |
|----+-----------------+----------+----------+----------+--------|
| 1. |Реконструкції | 3,42 |10.08.2007|15.10.2007| |
| |тепломережі-1 | | | | |
| |від районної | | | | |
| |котельні | | | | |
| |"Молодь" на | | | | |
| |ділянці | | | | |
| |тепломережі | | | | |
| |від 107 до 121 | | | | |
| |по вул. Якіра (*)| | | | |
|----+-----------------+----------+----------+----------+--------|
| 2. |Благоустрій | |17.09.2007|30.11.2007| |
| |території | | | | |
------------------------------------------------------------------

_______________

(*) Роботи виконуються цілодобово.

Заступник голови - керівник апарату Б.Стичинський

Додаток 4
до розпорядження Київської
міської державної
адміністрації
від 10.08.2007 N 1014

(в редакції розпорядження
Київської міської
державної адміністрації
від 16.10.2007 N 1372)

Графік
виконання будівельних робіт з реконструкції
тепломагістралі N 5 від СТ-1 на ділянці
від УТ-502 до УТ-505Д по вул. Жилянській

------------------------------------------------------------------
| N | Найменування робіт | Термін виконання |
|п/п| | робіт |
| | |---------------------|
| | | початок |закінчення|
|---+--------------------------------------+----------+----------|
|1. |Земляні роботи |10.10.2007|19.11.2007|
|---+--------------------------------------+----------+----------|
|2. |Монтаж трубопроводів, зворотня засипка|25.10.2007|21.11.2007|
|---+--------------------------------------+----------+----------|
|3. |Пуск теплоносія | |22.11.2007|
|---+--------------------------------------+----------+----------|
|4. |Благоустрій території |15.11.2007|25.12.2007|
------------------------------------------------------------------

( Розпорядження доповнено додатком 3 згідно з Розпорядженням КМДА N 1372 від 16.10.2007 )

Додаток 4
до розпорядження Київської
міської державної
адміністрації
від 10.08.2007 N 1014

(в редакції розпорядження
Київської міської
державної адміністрації
від 16.10.2007 N 1372)

Графік
виконання будівельних робіт з реконструкції
тепломагістралі N 5 від СТ-1 на ділянці
від УТ-502 до УТ-505Д по вул. Жилянській

------------------------------------------------------------------
| N | Найменування робіт | Термін виконання |
|п/п| | робіт |
| | |---------------------|
| | | початок |закінчення|
|---+--------------------------------------+----------+----------|
|1. |Земляні роботи |10.10.2007|19.11.2007|
|---+--------------------------------------+----------+----------|
|2. |Монтаж трубопроводів, зворотня засипка|25.10.2007|21.11.2007|
|---+--------------------------------------+----------+----------|
|3. |Пуск теплоносія | |22.11.2007|
|---+--------------------------------------+----------+----------|
|4. |Благоустрій території |15.11.2007|25.12.2007|
------------------------------------------------------------------

( Розпорядження доповнено додатком 4 згідно з Розпорядженням КМДА N 1372 від 16.10.2007 )


Документи що посилаються на цей