ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ
09.11.2010 N 1639

Про внесення змін до Переліку об'єктів
груп В, Г, які підлягають підготовці
до продажу в 2010 році

На виконання підпункту 3.3 наказу Фонду державного майна України від 25.12.2009 N 2065 та відповідно до звернення Орендного підприємства "Шахта ім. О.Ф.Засядька" від 18.10.2010 N 10/2037 наказую:

1. Включити в Перелік об'єктів груп В, Г (крім АПК), які підлягають підготовці до продажу в 2010 році за участю працівників Департаменту реформування власності центрального апарату ФДМУ:

                         Донецька область

9064 Міністерство вугільної промисловості України

00174846 Орендне підприємство "Шахта ім. О.Ф.Засядька"

2. Виключити з Переліку об'єктів агропромислового комплексу, які підлягають підготовці до продажу в 2010 році за участю працівників регіональних відділень ФДМУ:

                        Черкаська область

1064 Міністерство аграрної політики України

05529691 Державне підприємство "Черкаський консервний
комбінат"

3. Департаменту реформування власності забезпечити по визначеному у п. 1 цього наказу об'єкту підготовку його до продажу, постійний поетапний контроль за станом підготовки та своєчасне вжиття заходів по виконанню етапів підготовки у встановлені терміни.

4. Департаменту оперативного планування забезпечити передачу для опублікування у виданнях державних органів приватизації змін до переліку підприємств, визначеного цим наказом.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Фонду відповідно до розподілу функціональних обов'язків.

Голова Фонду О.Рябченко


Документи що посилаються на цей