ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ
12.07.2011 N 942

Щодо усунення порушень
законодавства про цінні папери

Відповідно до Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні" ( 448/96-ВР ), керуючись статтею 108 Цивільного кодексу України ( 435-15 ), на підставі листа Черкаського територіального управління Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку (далі - Комісія) у зв'язку з виявленням в діях закритого акціонерного товариства "Черкаське ШРБУ", правонаступником якого є Приватне виробниче підприємство "Черкаське-шляхове ремонтно-будівельне управління", порушення вимог підпункту 3.1 частини третьої пункту 2 розділу III Порядку скасування реєстрації випусків акцій та анулювання свідоцтв про реєстрацію випуску акцій, затвердженого рішенням Комісії від 30.12.98 р. N 222 (далі - Порядок), та у зв'язку з невиконанням вимог рішення Комісії від 20.10.2010 року N 1610. Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку ВИРІШИЛА:

1. Зобов'язати Приватне виробниче підприємство "Черкаське-шляхове ремонтно-будівельне управління", правонаступника закритого акціонерного товариства "Черкаське ШРБУ", у строк до "12" вересня 2011 р. усунути порушення вимог підпункту 3.1 частини третьої пункту 2 розділу III Порядку та протягом одного робочого дня після усунення порушення повідомити Комісію та додати до повідомлення документи, які підтверджують факт усунення порушення.

2. Зупинити внесення змін до системи реєстру власників іменних цінних паперів закритого акціонерного товариства "Черкаське ШРБУ", (код за ЄДРПОУ 03333363) та до системи депозитарного обліку щодо цінних паперів, випущених закритим акціонерним товариством "Черкаське ШРБУ", на строк до усунення порушення.

3. Заборонити:

реєстратору, який здійснює ведення системи реєстру власників іменних цінних паперів закритого акціонерного товариства "Черкаське ШРБУ", вносити зміни до системи реєстру власників іменних цінних паперів вказаного емітента;

депозитарію, який здійснює облік на рахунках у цінних паперах, та зберігачам, які здійснюють облік прав власності на цінні папери, випущені закритим акціонерним товариством "Черкаське ШРБУ", вносити зміни до системи депозитарного обліку щодо цінних паперів, випущених закритим акціонерним товариством "Черкаське ШРБУ", пов'язані з проведенням облікових операцій на рахунках їх клієнтів та депонентів.

4. Зобов'язати депозитарій, який здійснює облік на рахунках у цінних паперах, в день отримання цього рішення або не пізніше наступного робочого дня довести це рішення до відома зберігачів, які здійснюють облік прав власності на цінні папери емітента закритого акціонерного товариства "Черкаське ШРБУ", у депозитарній системі України.

5. Реєстратору, який здійснює ведення системи реєстру власників іменних цінних паперів закритого акціонерного товариства "Черкаське ШРБУ", депозитарію та зберігачам, що здійснюють облік прав власності на цінні папери, випущені закритим акціонерним товариством "Черкаське ШРБУ", у триденний термін з моменту отримання ними копії цього рішення повідомити Комісію про взяття його до виконання.

6. Департаменту корпоративних відносин забезпечити повідомлення Приватного виробничого підприємства "Черкаське-шляхове ремонтно-будівельне управління" та відповідних учасників Національної депозитарної системи України про прийняте рішення.

7. Управлінню із забезпечення діяльності Голови Комісії, організації роботи засідань Комісії та міжнародних зв'язків забезпечити опублікування цього рішення в офіційних друкованих виданнях Комісії.

8. Законодавством передбачена відповідальність юридичних осіб, громадян чи посадових осіб за ухилення від виконання або несвоєчасне виконання рішень Комісії щодо усунень порушень законодавства на ринку цінних паперів.

9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Черкаське територіальне управління Комісії.

10. Це рішення набирає чинності з дати його прийняття.

Голова Комісії Д.Тевелєв

Протокол засідання Комісії
від 12 вересня 2011 р. N 33


Документи що посилаються на цей