КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
III сесія VII скликання

РІШЕННЯ
30.07.2015 N 926/1790

Про реструктуризацію у 2015 році боргових
зобов'язань міста Києва

Відповідно до статті 74 Бюджетного кодексу України, пункту 26 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішень Київської міської ради від 24 травня 2012 року N 467/7804 "Про здійснення в 2012 році внутрішнього запозичення до бюджету міста Києва", від 31 липня 2014 року N 34/34 "Про здійснення в 2014 році запозичення до бюджету міста Києва" та від 28 січня 2015 року N 60/925 "Про бюджет міста Києва на 2015 рік", Київська міська рада вирішила:

1. Здійснити у 2015 році реструктуризацію боргових зобов'язань міста Києва, залучених шляхом випуску облігацій внутрішньої місцевої позики відповідно до рішень Київської міської ради від 24 травня 2012 року N 467/7804 "Про здійснення в 2012 році внутрішнього запозичення до бюджету міста Києва" та від 31 липня 2014 року N 34/34 "Про здійснення в 2014 році запозичення до бюджету міста Києва", подовживши погашення основної суми боргу (облігацій внутрішньої місцевої позики серій F, H) на строк не менше ніж на 360 (триста шістдесят) календарних днів.

2. Інші істотні умови запозичення, які встановлені рішеннями Київської міської ради від 24 травня 2012 року N 467/7804 "Про здійснення в 2012 році внутрішнього запозичення до бюджету міста Києва" та від 31 липня 2014 року N 34/34 "Про здійснення в 2014 році запозичення до бюджету міста Києва", залишити незмінними.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

Київський міський голова В. Кличко