НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

НАКАЗ
13.10.2015 N 226

Про внесення змін до Положення про Міжрегіональне
управління Національного агентства України з питань державної
служби у м. Києві, Київській, Чернігівській
та Черкаській областях

Відповідно до статті 21 Закону України "Про центральні органи виконавчої влади", пункту 7 Положення про Національне агентство України з питань державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 жовтня 2014 року N 500, постанови Кабінету Міністрів України від 14 травня 2015 року N 301 "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про запобігання корупції" та наказу Нацдержслужби від 21 травня 2015 року N 98 "Про затвердження Положення про міжрегіональні управління Національного агентства України з питань державної служби в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26 травня 2015 року за N 600/27045 (із змінами), наказую:

1. Затвердити Зміни до Положення про Міжрегіональне управління Національного агентства України з питань державної служби у м. Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях, затвердженого наказом Нацдержслужби від 12 червня 2015 року N 130, що додаються.

2. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Голова К. О. Ващенко

Затверджено
Наказ Національного агентства України
з питань державної служби
13.10.2015 N 226

Зміни
до Положення про Міжрегіональне управління
Національного агентства України з питань державної служби
у м. Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях

У пункті 4:

у підпункті 7 слова "і законодавства у сфері запобігання корупції, здійснює заходи щодо запобігання проявам корупції серед державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування" виключити;

у підпункті 8 слова ", а також фактів порушення етики поведінки державного службовця" виключити.


Документи що посилаються на цей