ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
ПОСТАНОВА
04 лютого 2016 року N 19
(Постанова втратила чинність на підставі Постанови
Центральної виборчої комісії
N 513 від 23 грудня 2016 року)
Про Заходи щодо економного та раціонального використання
Центральною виборчою комісією бюджетних коштів у 2016 році
З метою забезпечення економії коштів Державного бюджету України, що виділяються Центральній виборчій комісії, з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 27 травня 2015 року N 337 "Про внесення змін до пункту 13 постанови Кабінету Міністрів України від 1 березня 2014 року N 65", керуючись статтями 11, 12 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:
1. Затвердити Заходи щодо економного та раціонального використання Центральною виборчою комісією бюджетних коштів у 2016 році (додаються).
Заходи щодо економного та раціонального використання Центральною виборчою комісією бюджетних коштів у 2016 році для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Постанови".
2. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.
Голова Центральної виборчої комісії М. ОХЕНДОВСЬКИЙ