МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
21.06.2018 N 1189
Про внесення змін до наказу
Міністерства охорони здоров'я України
від 22 березня 2013 року N 232
З метою забезпечення своєчасного контролю за використанням лікарських засобів та медичних виробів, відповідно до пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року N 267, на виконання Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виконання програм та здійснення централізованих заходів з охорони здоров'я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 березня 2011 року N 298, НАКАЗУЮ:
1. Внести до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 22 березня 2013 року N 232 "Про організацію контролю за цільовим та раціональним використанням матеріальних цінностей, отриманих централізовано за бюджетними програмами та заходами" такі зміни:
1) у підпункті 4.1 пункту 4 цифру "10" замінити цифрою "03";
2) у тексті наказу та у назві додатків до наказу слова:
"вироби медичного призначення", "медичне обладнання", "вироби медичного призначення, медичне обладнання", "вироби медичного призначення, обладнання" в усіх відмінках замінити словами "медичні вироби" у відповідних відмінках;
"головні позаштатні спеціалісти" в усіх відмінках замінити словами "групи експертів" у відповідних відмінках;
3) додаток 7 до наказу викласти у новій редакції, що додається.
Додаток 7 для ознайомлення знаходиться: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Накази".
2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра з питань європейської інтеграції Стефанишину О.А.
В.о. Міністра У. СУПРУН