Парус Iнтернет-Консультант

Открытое тестирование

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА
від 6 липня 2000 р. N 1064
Київ

Про затвердження Порядку визначення об'єктів
концесії на будівництво та експлуатацію
автомобільних доріг загального користування

Відповідно до статті 4 Закону України "Про концесії на будівництво та експлуатацію автомобільних доріг" Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Визначити концесієдавцем на будівництво та експлуатацію автомобільних доріг загального користування Міністерство транспорту.

2. Затвердити Порядок визначення об'єктів концесії на будівництво та експлуатацію автомобільних доріг загального користування (додається).

3. Визнати таким, що втратив чинність, Порядок визначення об'єктів концесії на будівництво та реконструкцію автомобільних доріг, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 6 січня 1999 р. N 25 (Офіційний вісник України, 1999 р., N 2, ст. 60).

Прем'єр-міністр України В.ЮЩЕНКО

Затверджено
постановою Кабінету Міністрів України
від 6 липня 2000 р. N 1064

Порядок
визначення об'єктів концесії на
будівництво та експлуатацію автомобільних доріг
загального користування

1. Визначення об'єктів концесії на будівництво та експлуатацію автомобільних доріг загального користування здійснюється на підставі державної стратегії розвитку мережі автомобільних доріг з урахуванням економічної доцільності надання їх у концесію та згідно з нормами і правилами проектування, будівництва та експлуатації автомобільних доріг.

2. Пропозиції щодо визначення об'єктів концесії на будівництво та експлуатацію автомобільних доріг загального користування подаються Укравтодору Верховною Радою Автономної Республіки Крим, Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, районними та Севастопольською міською радами, відповідними держадміністраціями.

3. Пропозиції щодо визначення об'єктів концесії на будівництво та експлуатацію автомобільних доріг загального користування повинні містити: найменування об'єкта концесії; відомості про початок і кінець автомобільної дороги; відомості про місцезнаходження об'єкта (області та райони, територією яких проходить автомобільна дорога);

відомості про належність до транспортних коридорів;

соціально-економічне обгрунтування будівництва та експлуатації автомобільної дороги загального користування на умовах концесії (з урахуванням основних очікуваних ефектів, зокрема поліпшення транспортного сполучення, створення робочих місць для працевлаштування громадян України, вплив на розвиток вітчизняного виробництва та інших ефектів);

перелік вимог до екологічної безпеки на об'єкті концесії (вплив на здоров'я людей, довкілля, поверхню землі разом з надрами, поклади корисних копалин, поверхневі води, акустичний клімат);

дані про історико-архітектурні особливості об'єкта концесії; відомості про наявність альтернативного маршруту на мережі автомобільних доріг загального користування та його характеристики (області та райони, територією яких проходить автомобільна дорога, її початок і кінець, схема траси на карті та категорія автомобільної дороги, довжина, інтенсивність і склад руху, характеристика фактичного транспортно-експлуатаційного стану автомобільної дороги);

передбачувану технічну категорію автомобільної дороги - об'єкта концесії (виходячи з величини існуючої та перспективної інтенсивності руху на альтернативному маршруті з урахуванням подальшого розподілу транспортного потоку між альтернативним маршрутом та об'єктом концесії);

можливі варіанти відведення земель під будівництво об'єкта концесії;

орієнтовну вартість і термін будівництва; стандарти та технології, що застосовуватимуться при будівництві об'єкта концесії.

4. Укравтодор розглядає пропозиції та готує перелік об'єктів концесії, віддаючи перевагу автомобільним дорогам за напрямками міжнародних транспортних коридорів та міжнародних магістралей категорії "Є", який подає Мінтрансу.

5. Мінтранс розглядає перелік об'єктів концесії, узгоджує його з Мінекономіки і подає на затвердження Кабінетові Міністрів України.

6. Кабінет Міністрів України у місячний термін з дня подання пропозицій затверджує перелік об'єктів концесії на будівництво та експлуатацію автомобільних доріг.