Парус Iнтернет-Консультант

Открытое тестирование

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА
від 29 грудня 1993 р. N 1071
Київ

( Постанова втратила чинність на підставі Постанови КМ
N 999 від 08.09.
97 )

Про пільгове забезпечення інвалідів
автомобілями з ручним керуванням і
мотоколясками

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. На часткову зміну пунктів 23 і 28 Порядку забезпечення інвалідів автомобілями з ручним керуванням і мотоколясками, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 6 лютого 1992 р. N 62 (ЗП України, 1992 р., N 2, ст. 50; N 10, ст. 255) установити, що автомобілі "Запорожець" з ручним керуванням і мотоколяски продаються на пільгових умовах з оплатою 7 відсотків їх вартості:

а) інвалідам за наявності у них медичних показань на право одержання автомобіля з ручним керуванням або мотоколяски і відсутності протипоказань до їх водіння;

б) батькам або родичам (за відсутності у них протипоказань до водіння), які здійснюють догляд за дітьми-інвалідами та інвалідами з дитинства, хворими на дитячий церебральний параліч, за наявності у цих інвалідів медичних показань на право одержання автомобіля з ручним керуванням або мотоколяски;

в) інвалідам з числа військовослужбовців, яким за висновком відповідної медико-соціальної експертної комісії управління автомобілем із звичайним керуванням утруднено.

93 відсотки вартості зазначених транспортних засобів оплачується за рахунок коштів державного бюджету.

2. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 17 вересня 1992 р. N 540 "Про пільгове забезпечення інвалідів автомобілями з ручним керуванням і мотоколясками" (ЗП України, 1992 р., N 10, ст.255).

Виконуючий обов'язки Прем'єр-міністра України Ю. ЗВЯГІЛЬСЬКИЙ

Міністр Кабінету Міністрів України I. ДОЦЕНКО