Парус Iнтернет-Консультант

Открытое тестирование

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IV сесія V скликання

РІШЕННЯ
N 1112/1773 від 12.07.2007

Про передачу товариству з обмеженою
відповідальністю "БлуМарін" земельної ділянки
для будівництва, експлуатації та обслуговування
житлового комплексу з об'єктами
соціально-культурного призначення, об'єктами
громадського обслуговування, торгівлі,
паркінгами вздовж вул. Кишинівської
та вул. Азовської у Солом'янському районі м. Києва

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, відповідно до статей 93, 123, 124 Земельного кодексу України ( 2768-14 ) Київська міська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити містобудівне обґрунтування щодо внесення змін до містобудівної документації та визначення параметрів окремого об'єкта містобудування - будівництва, експлуатації та обслуговування житлового комплексу з об'єктами соціально-культурного призначення, об'єктами громадського обслуговування, торгівлі, паркінгами вздовж вул. Кишинівської та вул. Азовської у Солом'янському районі м. Києва.

2. Внести зміни до Генерального плану міста Києва та проекту планування його приміської зони на період до 2020 року, а саме: територію, яка передається відповідно до цього рішення, вилучити із зеленої зони та перевести за функціональним призначенням до території багатоповерхової житлової забудови.

3. Внести зміни до Програми комплексного розвитку зеленої зони м. Києва до 2010 року та концепції формування зелених насаджень в центральній частині міста, затверджених рішенням Київської міської ради від 19.07.2005 N 806/3381, виключивши з переліку озеленених територій загального користування, м. Києва, що відповідають типологічним ознакам та планувальним вимогам (таблиця 2), земельну ділянку площею 2,91 га у Солом'янському районі м. Києва.

4. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "БлуМарін" для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового комплексу з об'єктами соціально-культурного призначення, об'єктами громадського обслуговування, торгівлі, паркінгами вздовж вул. Кишинівської та вул. Азовської у Солом'янському районі м. Києва.

5. Передати товариству з обмеженою відповідальністю "БлуМарін", за умови виконання пункту 6 цього рішення, у довгострокову оренду на 10 років земельну ділянку площею 2,91 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового комплексу з об'єктами соціально-культурного призначення, об'єктами громадського обслуговування, торгівлі, паркінгами вздовж вул. Кишинівської та вул. Азовської у Солом'янському районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

6. Товариству зобмеженою відповідальністю "БлуМарін":

6.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог статті 96 Земельного кодексу України ( 2768-14 ).

6.2. У місячний термін звернутись до Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) із клопотанням щодо винесення меж земельної ділянки в натуру (на місцевість) та виготовлення документа, що посвідчує право користування земельною ділянкою.

6.3. Питання майнових відносин вирішувати в установленому порядку.

6.4. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища, дочірнього підприємства "Інститут генерального плану міста Києва" ВАТ "Київпроект", Київської міської санепідстанції, Державного управління охорони навколишнього природного середовища, Головного управління охорони культурної спадщини.

6.5. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, що знаходяться в межах земельної ділянки.

6.6. Проектом будівництва житлового комплексу з об'єктами соціально-побутового призначення та паркінгом передбачити місця постійного зберігання автотранспорту (крім відкритих автостоянок) у кількості, не меншій за одне машиномісце на кожні дві квартири в цьому комплексі.

6.7. Питання пайової участі вирішити до початку будівництва відповідно до рішення Київради від 27.02.2003 N 271/431 "Про пайову участь (внески) інвесторів (забудовників) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва".

6.8. Передати Головному управлінню житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) 7% загальної площі квартир у цьому житловому комплексі (крім службової) на підставі пункту 36 рішення Київської міської ради від 28.12.2006 N 531/588 "Про бюджет міста Києва на 2007 рік".

6.9. У складі проекту будівництва виконати розрахунки щодо забезпеченості населення об'єктами соціальної сфери (дитячі дошкільні заклади, загальноосвітні школи, об'єкти охорони здоров'я тощо) і передбачити їх розміщення та будівництво одночасно із спорудженням житлового комплексу.

6.10. Сплатити до цільового фонду спеціального фонду бюджету міста Києва на розвиток житлового будівництва до моменту здачі в експлуатацію збудованої житлової площі кошти в розмірі 5% витрат з будівництва загальної площі цього житлового комплексу, виходячи з опосередкованої вартості спорудження житла, установленої Державним комітетом України з будівництва та архітектури для міста Києва станом на 1 січня року, в якому проводиться оплата, на підставі пункту 84 рішення Київської міської ради від 28.12.2006 N 531/588 "Про бюджет міста Києва на 2007 рік".

7. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог статей 141, 143 Земельного кодексу України ( 2768-14 ).

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин.

Київський міський голова Л.Черновецький