Парус Iнтернет-Консультант

Открытое тестирование

КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
N 246 від 03.03.2008

Про закриття руху транспортних засобів
на вул. Хрещатик у суботні, недільні,
святкові та неробочі дні релігійних свят

Відповідно до Законів України "Про дорожній рух" ( 3353-12 ), "Про охорону атмосферного повітря" ( 2707-12 ) та з метою зменшення викидів відпрацьованих газів транспортних засобів у повітряний басейн центральної частини міста, створення належних умов відпочинку мешканцям і гостям м. Києва у суботні, недільні, святкові та неробочі дні релігійних свят:

1. Закрити рух транспорту, крім автомобілів спеціального призначення, на вул. Хрещатик у суботні і недільні дні від вул. Інститутської до вул. Б.Хмельницького, а у святкові та неробочі дні релігійних свят від вул. Інститутської до бульв. Т.Шевченка.

2. Просити Головне управління МВС України в м. Києві забезпечити відведення транспортних засобів з вул. Хрещатик з 10.00 год. до 22.00 год. у суботні і недільні дні та з 08.00 до 22.00 у святкові і неробочі дні релігійних свят.

3. Комунальному підприємству "Київпастранс" та Комунальній службі перевезень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) внести відповідні зміни в роботу маршрутів міського пасажирського транспорту, враховуючи пункти 1, 2 цього розпорядження.

4. Комунальному підприємству "Київдорсервіс" внести зміни в дислокацію технічних засобів регулювання дорожнього руху та встановити відповідні дорожні знаки враховуючи пункти 1, 2 цього розпорядження.

5. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 06.12.2006 N 1737 "Про закриття руху транспортних засобів по вул. Хрещатик у недільні, святкові та неробочі дні релігійних свят".

6. Першому заступнику голови Київської міської державної адміністрації Бассу Д.Я. прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Басса Д.Я.

Голова Л.Черновецький