Парус Iнтернет-Консультант

Открытое тестирование

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
V сесія V скликання

РІШЕННЯ
01.10.2007 N 898/3731

Про передачу громадянину Шевчуну Олексію Олександровичу
у приватну власність земельної ділянки для будівництва
та обслуговування житлового будинку, господарських будівель
і споруд у пров. Березовому, 10 (с. Биківня) у Деснянському районі м. Києва

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, відповідно до статей 81, 116, 118, 121, пункту "а" статті 141 Земельного кодексу України Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити містобудівне обґрунтування щодо внесення змін до містобудівної документації та визначення параметрів окремого об'єкта містобудування - будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Березовому, 10 (с. Биківня) у Деснянському районі м. Києва.

2. Внести зміни до Генерального плану міста Києва та проекту планування його приміської зони на період до 2020 року, а саме: територію, яка передається відповідно до цього рішення, перевести за функціональним призначенням до території садибної житлової забудови.

3. Припинити Радіостанції N 1 Міністерства зв'язку УРСР право користування земельною ділянкою, наданою згідно з рішенням виконавчого комітету Київської міської ради народних депутатів від 25.04.51 N 22 (державний акт на право користування землею від 21.02.63, листи-згоди від 07.10.99 N 153/004, від 12.04.2002 N 713/3-08), та зарахувати її до міських земель, не наданих у власність чи користування.

4. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Шевчуну Олексію Олександровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Березовому, 10 (с. Биківня) у Деснянському районі м. Києва.

5. Передати громадянину Шевчуну Олексію Олександровичу, за умови виконання пункту 6 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Березовому, 10 (с. Биківня) у Деснянському районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

6. Громадянину Шевчуну Олексію Олександровичу:

6.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог статті 91 Земельного кодексу України.

6.2. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища, Київської міської санепідстанції та Державного управління охорони навколишнього природного середовища в м. Києві.

6.3. Виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища та одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю.

6.4. Питання майнових відносин вирішувати в установленому порядку.

6.5. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, що знаходяться в межах земельної ділянки.

6.6. У місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) із клопотанням щодо організації робіт по винесенню меж земельної ділянки в натуру (на місцевість) та виготовленню документа, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

6.7. Питання пайової участі вирішити до початку будівництва відповідно до рішення Київради від 27.02.2003 N 271/431 "Про пайову участь (внески) інвесторів (забудовників) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва".

7. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених статтями 140, 143 Земельного кодексу України.

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин.

Київський міський голова Л.Черновецький