Парус Iнтернет-Консультант

Открытое тестирование

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
V сесія V скликання

РІШЕННЯ
01.10.2007 N 932/3765

Про передачу громадянці
Шурші Євгенії Сергіївні у приватну власність
земельної ділянки для будівництва, експлуатації
та обслуговування житлового будинку,
господарських будівель і споруд на вул. Дежнєва, 47
у Солом'янському районі м. Києва

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, відповідно до статей 81, 116, 118, 121 Земельного кодексу України Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити містобудівне обґрунтування щодо внесення змін до містобудівної документації та визначення параметрів окремого об'єкта містобудування - будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Дежнєва, 47 у Солом'янському районі м. Києва.

2. Внести зміни до Генерального плану міста Києва та проекту планування його приміської зони на період до 2020 року, а саме: територію, яка передається відповідно до цього рішення, перевести за функціональним призначенням до території садибної житлової забудови.

3. Внести зміни до "Програми комплексного розвитку зеленої зони міста Києва до 2010 року та концепції формування зелених насаджень в центральній частині міста", затверджених рішенням Київської міської ради від 19.07.2005 N 806/3381, виключивши з переліку озеленених територій загального користування м. Києва, що відповідають типологічним ознакам та планувальним вимогам (таблиця N 2), земельну ділянку площею 0,10 га на вул. Дежнєва, 47 у Солом'янському районі м. Києва.

4. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Шурші Євгенії Сергіївні для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Дежнєва, 47 у Солом'янському районі м. Києва.

5. Передати громадянці Шурші Євгенії Сергіївні, за умови виконання пункту 6 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Дежнєва, 47 у Солом'янському районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

6. Громадянці Шурші Євгенії Сергіївні:

6.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог статті 91 Земельного кодексу України.

6.2. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища, Київської міської санепідстанції та Державного управління охорони навколишнього природного середовища в м. Києві.

6.3. Виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища та одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю.

6.4. Питання майнових відносин вирішувати в установленому порядку.

6.5. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, що знаходяться в межах земельної ділянки.

6.6. У місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) із клопотанням щодо організації робіт по винесенню меж земельної ділянки в натуру (на місцевість) та виготовленню документа, що посвідчує право приватної власності на земельну ділянку.

6.7. Питання пайової участі вирішити до початку будівництва відповідно до рішення Київради від 27.02.2003 N 271/431 "Про пайову участь (внески) інвесторів (забудовників) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва".

7. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених статтями 140, 143 Земельного кодексу України.

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин.

Київський міський голова Л.Черновецький