Парус Iнтернет-Консультант

Открытое тестирование

Редакции

МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ
ТА БУДІВНИЦТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ
24.12.2008 N 637

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
20 січня 2009 р. за N 39/16055

(Наказ втратив чинність на підставі Наказу
Міністерства регіонального розвитку, будівництва та
житлово-комунального господарства України
N 2 від 11.01.20
14)

Про затвердження Переліку внутрішніх
опоряджувальних робіт, без виконання
яких можливе прийняття в експлуатацію
житлових будинків, та Переліку
виконавчої та іншої документації,
що надається приймальній комісії
при прийнятті в експлуатацію
закінчених будівництвом об'єктів

( Із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства
регіонального розвитку та будівництва
N 265 від 02.07.20
09 )

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 жовтня 2008 року N 923 "Про Порядок прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів" наказую:

1. Затвердити:

1.1. Перелік внутрішніх опоряджувальних робіт, без виконання яких можливе прийняття в експлуатацію житлових будинків.

( Підпункт 1.2 пункту 1 втратив чинність на підставі Наказу Міністерства регіонального розвитку та будівництва N 265 від 02.07.2009 )

2. Державній архітектурно-будівельній інспекції (Бондаренко О.М.) у встановленому порядку забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Державного комітету України з будівництва та архітектури від 27.01.2005 N 21 "Про затвердження форм актів з прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, Переліку виконавчої та іншої документації, що надається державній приймальній, робочій комісіям при прийнятті в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, Переліку внутрішніх опоряджувальних робіт у квартирах, без виконання яких можливе прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом житлових будинків, у яких квартири та інші приміщення побудовані за кошти фізичних та юридичних осіб", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 16 лютого 2005 року за N 236/10516.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Міністр В.Куйбіда

Погоджено:

Голова Державного комітету України з питань
регуляторної політики та підприємництва К.Ващенко

Затверджено
Наказ Міністерства
регіонального розвитку
та будівництва України
24.12.2008 N 637

Перелік
внутрішніх опоряджувальних робіт,
без виконання яких можливе прийняття
в експлуатацію житлових будинків

1. Опорядження та покривання стін, перегородок та стель житлових приміщень, коридорів, кухонь, ванних кімнат та туалетів, інших підсобних приміщень клейовими та іншими видами фарб, шпалерами, декоративними плитами, панелями, іншими оздоблювальними матеріалами та виробами.

2. Покривання підлог житлових кімнат, коридорів, кухонь, ванних кімнат, туалетів та інших підсобних приміщень паркетом, лінолеумом, обличкувальною плиткою, іншими оздоблювальними матеріалами і виробами.

3. Установлення внутрішніх дверних полотен з коробками в приміщеннях квартири, елементів вбудованих шаф та антресолей.

4. Установлення сантехнічного обладнання та приладів (мийка, умивальник, унітаз, біде, ванна), сантехнічної арматури (водозбірні крани, змішувачі), крім запірних кранів на відгалуженнях від стояків у місцях підключення зазначених приладів, а також поквартирних приладів обліку водопостачання.

5. Установлення електроплит та світильників, радіо-, телевізійних та телефонних розеток за умови забезпечення нормативних вимог з електробезпеки, пожежної безпеки та техніки безпеки у будівництві.

Примітка. Житлові будинки, у яких квартири побудовані за кошти державного бюджету та кошти місцевих бюджетів для соціально не захищених верств населення (інваліди, учасники Великої Вітчизняної війни, багатодітні сім'ї, громадяни, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, тощо), приймаються в експлуатацію за умови виконання опоряджувальних робіт у повному обсязі.

Начальник Державної архітектурно-будівельної інспекції О.М.Бондаренко

( Перелік виконавчої та іншої документації, що надається приймальній комісії при прийнятті в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів втратив чинність на підставі Наказу Міністерства регіонального розвитку та будівництва N 265 від 02.07.2009 )