Парус Iнтернет-Консультант

Открытое тестирование

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
V сесія VI скликання

РІШЕННЯ
14.05.2010 N 793/4231

Про бюджет міста Києва на 2010 рік

Відповідно до статей 23, 76, 78 Бюджетного кодексу України, пункту 23 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про Державний бюджет України на 2010 рік", враховуючи розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 11.05.2010 N 350 "Про схвалення проекту рішення Київської міської ради "Про бюджет міста Києва на 2010 рік", Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити:

1.1. Загальний обсяг доходів міського бюджету міста Києва на 2010 рік у сумі 16051045,9 тис. грн., в тому числі субвенцій з Державного бюджету України на 2010 рік - 1687398,4 тис. грн.:

1.1.1. На виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям у сумі 1186708,6 тис. грн.

1.1.2. На надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот у сумі 317353,7 тис. грн., за рахунок яких надаються житлові субсидії населенню та пільги ветеранам війни; особам, на яких поширюється чинність Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"; особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною; вдовам (вдівцям) та батькам померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною; особам, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною; вдовам (вдівцям) та батькам померлих (загиблих) осіб, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною; жертвам нацистських переслідувань; ветеранам військової служби; ветеранам органів внутрішніх справ; ветеранам податкової міліції; ветеранам державної пожежної охорони; ветеранам Державної кримінально-виконавчої служби; ветеранам служби цивільного захисту; ветеранам Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України; вдовам (вдівцям) померлих (загиблих) ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів податкової міліції, ветеранів державної пожежної охорони, ветеранів Державної кримінально-виконавчої служби, ветеранів служби цивільного захисту та ветеранів Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України; звільненим зі служби за віком, хворобою або вислугою років військовослужбовцям Служби безпеки України, працівникам міліції, особам начальницького складу податкової міліції, рядового і начальницького складу кримінально-виконавчої системи, державної пожежної охорони; пенсіонерам з числа слідчих прокуратури; дітям (до досягнення повноліття) працівників міліції, осіб начальницького складу податкової міліції, рядового і начальницького складу кримінально-виконавчої системи, державної пожежної охорони, загиблих або померлих у зв'язку з виконанням службових обов'язків, непрацездатним членам сімей, які перебували на їх утриманні; звільненим з військової служби особам, які стали інвалідами під час проходження військової служби; батькам та членам сімей військовослужбовців, які загинули (померли) або пропали безвісти під час проходження військової служби; батькам та членам сімей осіб рядового і начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, які загинули (померли), пропали безвісти або стали інвалідами при проходженні служби; реабілітованим громадянам, які стали інвалідами внаслідок репресій або є пенсіонерами; громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи; дружинам (чоловікам) та опікунам (на час опікунства) дітей померлих громадян, смерть яких пов'язана з Чорнобильською катастрофою; суддям у відставці; пенсіонерам з числа спеціалістів із захисту рослин відповідно до частини четвертої статті 20 Закону України "Про захист рослин"; громадянам відповідно до пункту "ї" частини першої статті 77 Основ законодавства України про охорону здоров'я, частини четвертої статті 29 Основ законодавства України про культуру, частини другої статті 30 Закону України "Про бібліотеки і бібліотечну справу", абзацу першого частини четвертої статті 57 Закону України "Про освіту"; дітям війни; багатодітним сім'ям.

1.1.3. На надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу в сумі 595,5 тис. грн., за рахунок яких надаються житлові субсидії населенню та пільги ветеранам війни; особам, на яких поширюється чинність Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"; особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною; вдовам (вдівцям) та батькам померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною; особам, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною; вдовам (вдівцям) та батькам померлих (загиблих) осіб, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною; жертвам нацистських переслідувань; ветеранам військової служби; ветеранам органів внутрішніх справ; ветеранам податкової міліції; ветеранам державної пожежної охорони; ветеранам Державної кримінально-виконавчої служби; ветеранам служби цивільного захисту; ветеранам Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України; вдовам (вдівцям) померлих (загиблих) ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів податкової міліції, ветеранів державної пожежної охорони, ветеранів Державної кримінально-виконавчої служби, ветеранів служби цивільного захисту та ветеранів Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України; звільненим зі служби за віком, хворобою або вислугою років працівникам міліції, особам начальницького складу податкової міліції, рядового і начальницького складу кримінально- виконавчої системи, державної пожежної охорони; дітям (до досягнення повноліття) працівників міліції, осіб начальницького складу податкової міліції, рядового і начальницького складу кримінально-виконавчої системи, державної пожежної охорони, g'chakhu або померлих у зв'язку з виконанням службових обов'язків, непрацездатним членам сімей, які перебували на їх утриманні; громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи; дружинам (чоловікам) та опікунам (на час опікунства) дітей померлих громадян, смерть яких пов'язана з Чорнобильською катастрофою; пенсіонерам з числа спеціалістів із захисту рослин відповідно до частини четвертої статті 20 Закону України "Про захист рослин"; громадянам відповідно до пункту "ї" частини першої статті 77 Основ законодавства України про охорону здоров'я, частини четвертої статті 29 Основ законодавства України про культуру, частини другої статті 30 Закону України "Про бібліотеки і бібліотечну справу", абзацу першого частини четвертої статті 57 Закону України "Про освіту"; багатодітним сім'ям; особам, які мають таке право згідно із статтею 48 Гірничого закону України, а також компенсації особам, які згідно із статтями 43 та 48 Гірничого закону України мають право на безоплатне отримання вугілля на побутові потреби, але проживають у будинках, що мають центральне опалення.

1.1.4. На надання пільг з послуг зв'язку та інших передбачених законодавством пільг (крім пільг на одержання ліків, зубопротезування, оплату електроенергії, природного і скрапленого газу на побутові потреби, твердого та рідкого пічного побутового палива, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот) та компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян у сумі 178099,4 тис. грн., за рахунок яких надаються пільги ветеранам війни; особам, на яких поширюється чинність Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"; особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною; вдовам (вдівцям) та батькам померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною; особам, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною; вдовам (вдівцям) та батькам померлих (загиблих) осіб, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною; ветеранам праці; жертвам нацистських переслідувань; ветеранам військової служби, ветеранам органів внутрішніх справ, ветеранам податкової міліції; ветеранам державної пожежної охорони, ветеранам Державної кримінально-виконавчої служби; ветеранам служби цивільного захисту, ветеранам Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України; вдовам (вдівцям) померлих (загиблих) ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів податкової міліції, ветеранів державної пожежної охорони, ветеранів Державної кримінально-виконавчої служби, ветеранів служби цивільного захисту та ветеранів Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України; особам, звільненим з військової служби, які стали інвалідами під час проходження військової служби; інвалідам, дітям-інвалідам та особам, які супроводжують інвалідів першої групи або дітей-інвалідів (не більше одного супроводжуючого); пенсіонерам з числа слідчих прокуратури; реабілітованим громадянам, які стали інвалідами внаслідок репресій або є пенсіонерами; громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи; дружинам (чоловікам) та опікунам (на час опікунства) дітей померлих громадян, смерть яких пов'язана з Чорнобильською катастрофою; суддям у відставці, багатодітним сім'ям, а також здійснюються компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян.

1.1.5. На виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною" - 2705,0 тис. грн.

1.1.6. На фінансування ремонту приміщень управлінь праці та соціального захисту виконавчих органів міських (міст республіканського в Автономній Республіці Крим і обласного значення), районних у містах Києві і Севастополі та районних у містах рад для здійснення заходів з виконання спільного із Світовим банком проекту "Вдосконалення системи соціальної допомоги" - 1746,2 тис. грн.

1.1.7. На фінансування у 2010 році Програм - переможців Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2009 року - 190,0 тис. грн.

1.2. Обсяг доходів загального фонду міського бюджету міста Києва у сумі 13487380,9 тис. грн. та обсяг надходжень спеціального фонду міського бюджету міста Києва - 2563665,0 тис. грн., у тому числі бюджету розвитку - 1697647,4 тис. грн. (додаток 1).

2. Затвердити загальний обсяг витрат міського бюджету міста Києва на 2010 рік у сумі 16117545,8 тис. грн. з урахуванням субвенцій, з них видатків загального фонду міського бюджету міста у сумі 13534900,9 тис. грн., видатків спеціального фонду бюджету - 2566665,0 тис. грн. за тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів (додаток 2) та бюджетних призначень головним розпорядникам коштів міського бюджету (додаток 3).

3. Встановити розмір оборотної касової готівки міського бюджету міста Києва на 2010 рік у сумі 36405,2 тис. грн.

4. Затвердити обсяги міжбюджетних трансфертів (додаток 4) на 2010 рік:

4.1. Розрахунковий обсяг доходів, що враховуються при визначенні міжбюджетних трансфертів, - 3085997,7 тис. грн.

4.2. Кошти, що передаються з бюджету міста Києва до Державного бюджету України, - 6400674,8 тис. грн., з них:

4.2.1. З районних у місті Києві бюджетів за рахунок фактичних надходжень доходів, що враховуються при визначенні обсягів міжбюджетних трансфертів відповідних бюджетів, до міського бюджету міста Києва для подальшої передачі до Державного бюджету України, - 949855,2 тис. грн.

4.2.2. З міського бюджету міста Києва, - 5450819,6 тис. грн.

4.3. Субвенції з міського бюджету до Державного бюджету України:

4.3.1. На виконання:

4.3.1.1. Програми зміцнення законності, посилення боротьби зі злочинністю у м. Києві на 2007-2011 роки - 29299,0 тис. грн.

4.3.1.2. Міської програми забезпечення пожежної безпеки у м. Києві на 2003-2010 роки - 1000,9 тис. грн.

4.3.1.3. Програми поліпшення організації підготовки громадян до військової служби, приписки, призову на строкову військову службу та військову службу за контрактом на 2005-2010 роки - 100,0 тис. грн.

4.3.1.4. Міської програми сприяння в забезпеченні діяльності судів загальної юрисдикції та інших судових органів у місті Києві на 2008-2010 роки "Столичним судам - європейський рівень" - 34500,0 тис. грн.

4.3.2. Програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів - (на виконання Програми приватизації майна територіальної громади міста Києва на 2007-2010 роки Регіональним відділенням Фонду державного майна України по м. Києву) - 600,0 тис. грн.

4.3.3. Програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів (на реконструкцію з надбудовою адміністративного будинку Прокуратури м. Києва на вул. Предславинській, 45/9) - 2984,0 тис. грн.

4.3.4. Програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів (на реконструкцію фасадної частини з влаштуванням системи кондиціонування адміністративного будинку Прокуратури м. Києва) - 12000,0 тис. грн.

4.4. Субвенції з міського бюджету міста Києва районним у місті Києві бюджетам (за рахунок субвенції з Державного бюджету України):

4.4.1. На фінансування у 2010 році Програм - переможців Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2009 року - 190,0 тис. грн.

4.4.2. На фінансування ремонту приміщень управлінь праці та соціального захисту виконавчих органів міських (міст республіканського в Автономній Республіці Крим і обласного значення) районних у містах Києві і Севастополі та районних у містах рад для здійснення заходів з виконання спільного із Світовим банком проекту "Вдосконалення системи соціальної допомоги" - 1746,2 тис. грн.

4.5. Субвенції з міського бюджету міста Києва районним у м. Києві бюджетам:

4.5.1. На придбання малогабаритної техніки для прибирання прибудинкових територій для комунальних підприємств по утриманню житлового фонду - 9702,0 тис. грн.

4.5.2. На ремонт і утримання автомобільних доріг - 12000,0 тис. грн.

4.5.3. На ремонт аварійної покрівлі жилого будинку на вул. Приозерній, 10-А та на ремонтно-відновлювальні роботи після пожежі у жилому будинку на вул. Вишгородській, 14 в Оболонському районі міста Києва - 1523,5 тис. грн.

4.5.4. На капітальний ремонт аварійних ліфтів у жилих будинках (розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 30.09.2009 N 1138) - 505,0 тис. грн.

4.5.5. На виконання Програми соціально-економічного розвитку міста Києва на 2010 рік по об'єктах, по яких виконавчі органи районних у місті Києві рад (районні в місті Києві державні адміністрації) визначені замовниками згідно з розпорядженнями виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), - 105045,6 тис. грн.

4.5.6. На виконання робіт з ліквідації аварійного стану жилого будинку у пров. Мар'яненка, 7 у Печерському районі міста Києва - 5000,0 тис. грн.

4.6. Субвенції з міського бюджету міста Києва в частині виконання Програми соціально-економічного розвитку міста Києва на 2010 рік місцевому бюджету:

4.6.1. Підгірцівської сільської ради Обухівського району Київської області на:

4.6.1.1. Будівництво автодоріг у с. Романків Обухівського району в сумі 2475,0 тис. грн.

4.6.1.2. Капітальний ремонт та нове будівництво автодоріг у с. Креничі Обухівського району в сумі 1525,0 тис. грн.

4.6.1.3. Капітальний ремонт та нове будівництво автодоріг у с. Підгірці Обухівського району в сумі 2200,0 тис. грн.

4.6.1.4. Будівництво нової артезіанської свердловини у с. Креничі Обухівського району в сумі 105,0 тис. грн.

4.6.1.5. Будівництво клубу в с. Підгірці Обухівського району в сумі 300,0 тис. грн.

4.6.2. Ходосіївської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області на капітальний ремонт та нове будівництво автошляхів у с. Ходосіївка Києво-Святошинського району в сумі 7500,0 тис. грн.

4.7. На розвиток міжрегіональних зв'язків у сумі 1000,0 тис. грн.

5. Встановити обсяг повернення кредитів, які надано молодим сім'ям у попередні роки для будівництва житла, до міського бюджету міста Києва у сумі 3000,0 тис. грн. (додаток 5).

6. Затвердити обсяг фінансування загального фонду міського бюджету міста Києва в загальній сумі 47520,0 тис. грн. (додаток 6), в тому числі:

6.1. Профіцит загального фонду міського бюджету міста Києва на 2010 рік у сумі 18979,9 тис. грн. з метою повернення позики Міжнародному банку реконструкції та розвитку.

6.2. Дефіцит загального фонду міського бюджету міста Києва на 2010 рік у сумі 66499,9 тис. грн., джерелом покриття якого вважати вільний залишок бюджетних коштів.

7. Встановити обсяг резервного фонду міського бюджету міста Києва на 2010 рік у сумі 6003,3 тис. грн.

8. Затвердити перелік об'єктів, фінансування яких буде здійснено за рахунок коштів бюджету розвитку (додаток 7).

9. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду міського бюджету міста Києва на 2010 рік за їх економічною структурою відповідно до ст. 27 Закону України "Про Державний бюджет України на 2010 рік":

оплата праці працівників бюджетних установ (код 1110); нарахування на заробітну плату (код 1120); придбання медикаментів та перев'язувальних матеріалів (код 1132); забезпечення продуктами харчування (код 1133); обслуговування боргу (код 1134, 1135, 1200); оплата комунальних послуг та енергоносіїв (код 1160); поточні трансферти населенню (код 1340); поточні трансферти місцевим бюджетам (код 1320).

Визначити захищеними видатками бюджету міста Києва на 2010 рік видатки на підготовку кадрів вищими навчальними закладами I - IV рівнів акредитації; заходи, пов'язані з підготовкою і проведенням в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, забезпечення інвалідів технічними та іншими засобами реабілітації.

10. Затвердити в складі видатків бюджету міста Києва кошти на реалізацію державних та регіональних галузевих програм на загальну суму 1284711,7 тис. грн. (додаток 8). Припинити підготовку проектів нових регіональних цільових програм або внесення змін до діючих цільових програм, що потребують додаткового фінансування з бюджету міста Києва, окрім програм, що стосуються благоустрою та закладів охорони здоров'я.

11. Встановити на 31 грудня 2010 року граничний обсяг боргу міста Києва в сумі 6748550,0 тис. грн.

12. Встановити, що фінансування загальноміських видатків здійснюється через головних розпорядників коштів міського бюджету міста Києва шляхом передачі їм відповідних бюджетних призначень та субвенцій районним у місті Києві бюджетам.

13. Встановити, що до надходжень фінансування міського бюджету міста Києва на 2010 рік належить зміна обсягів готівкових коштів міського бюджету міста Києва.

14. Затвердити на 2010 рік нормативи відрахувань від загальнодержавних податків до районних у місті Києві бюджетів:

                                                        у відсотках

       Назва району         Податок з доходів     Плата заземлю
фізичних осіб


1 2 3


Голосіївський 15,2 30,0


Дарницький 87,3 45,0


Деснянський 89,3 95,0


Дніпровський 59,5 75,0


Оболонський 40,2 50,0


Печерський 6,2 10,0


Подільський 25,4 40,0


Святошинський 64,9 50,0


Солом'янський 22,2 50,0


Шевченківський 9,1 10,0


Разом по бюджетах районів: 23,4 40,2


Міський бюджет 76,6 59,8


Всього по бюджету міста 100,0 100,0
Києва:

15. Закріпити за районними у місті Києві бюджетами у 2010 році такі джерела доходів:

15.1. Загальний фонд бюджету.

15.1.1. Частину податку з доходів фізичних осіб та плати за землю, визначену відповідно до пункту 14 цього рішення.

15.1.2. Плату за ліцензії та сертифікати, які видаються місцевими органами виконавчої влади, в тому числі плату за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

15.1.3. Плату за державну реєстрацію суб'єктів підприємницької діяльності.

15.1.4. Плату за оренду майнових комплексів та іншого майна, що є у комунальній власності територіальних громад районів міста Києва, в частині розмірів, визначених районними радами.

15.1.5. Місцеві податки і збори, крім комунального податку та ринкового збору, які сплачують підприємства, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва, та крім збору за видачу дозволу на розміщення об'єктів торгівлі та сфери послуг.

15.1.6. Плату за спеціальне використання природних ресурсів.

15.1.7. Податок на промисел.

15.1.8. Державне мито в частині, що належить місцевим бюджетам.

15.1.9. Плату за торговий патент на деякі види підприємницької діяльності.

15.1.10. Надходження адміністративних штрафів, що накладаються виконавчими органами районних у місті Києві рад або утвореними ними в установленому порядку адміністративними комісіями.

15.1.11. Податок на прибуток підприємств, які належать до комунальної власності територіальних громад районів міста Києва.

15.1.12. Єдиний податок для суб'єктів малого підприємництва.

15.1.13. Частину прибутку (доходу) господарських організацій (які належать або у статутних фондах яких є частина комунальної власності територіальних громад районів міста Києва), що вилучається до бюджету.

15.1.14. Фіксований сільськогосподарський податок.

15.1.15. Надходження сум відсотків за тимчасове розміщення бюджетних коштів.

15.1.16. Інші субвенції.

15.1.17. Інші надходження, передбачені законодавством.

15.2. Спеціальний фонд.

15.2.1. Власні надходження бюджетних установ та організацій, що фінансуються з районних у місті Києві бюджетів.

15.2.2. Надходження до цільових фондів, створених районними в місті Києві радами.

15.2.3. Надходження коштів від приватизації майна комунальної власності територіальних громад районів міста Києва.

15.2.4. Надходження дивідендів, нарахованих на акції (частки, паї) господарських товариств, що є у комунальній власності територіальних громад районів міста Києва.

15.2.5. Субвенції з міського бюджету міста Києва.

16. Затвердити перелік видатків бюджетів районів у місті Києві, які враховані в бюджеті міста Києва, при закріпленні за районними у місті Києві бюджетами джерел надходжень та встановленні нормативів відрахувань загальнодержавних податків до районних у місті Києві бюджетів (додаток 9).

17. Взяти до відома, що фіксований податок на доходи фізичних осіб від зайняття підприємницькою діяльністю зараховується до відповідних районних у місті Києві бюджетів у порядку, визначеному пунктом 15 цього рішення, для податку з доходів фізичних осіб.

18. Головному управлінню Державного казначейства України у місті Києві:

18.1. Здійснювати казначейське обслуговування бюджету міста Києва за доходами; зараховувати доходи по податках і зборах до районних у місті Києві бюджетів згідно з пунктами 14, 15 цього рішення та до міського бюджету міста Києва відповідно до пунктів 1, 14, 29 цього рішення та видатками з урахуванням положень цього рішення; здійснювати облік зобов'язань розпорядників бюджетних коштів у порядку, визначеному Державним казначейством України, та відображати їх у звітності про виконання бюджету міста Києва.

18.2. На виконання пункту 4 статті 15 Бюджетного кодексу України разом з Головним фінансовим управлінням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) здійснювати витрати на погашення зобов'язань із боргу незалежно від обсягу коштів, передбачених на цю мету цим рішенням.

19. Встановити, що:

19.1. Виконання рішення, яке прийнято органом державної влади, який відповідно до закону має право на його застосування, про стягнення коштів з рахунків, на яких обліковуються кошти міського бюджету міста Києва, здійснюється Головним управлінням Державного казначейства України у місті Києві за попереднім інформуванням Головного фінансового управління виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

19.2. Контроль за справлянням (стягненням) платежів до бюджету здійснюється органами, які повинні забезпечувати їх надходження (додаток 10).

19.3. Зобов'язання по спеціальному фонду міського бюджету міста Києва беруться головними розпорядниками бюджетних коштів виключно в межах обсягів, які щомісячно повідомляються Головним фінансовим управлінням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), крім власних надходжень бюджетних установ.

19.4. У випадку, коли відповідальність за виконання функцій або надання послуг, на які затверджено бюджетне призначення, передається від одного головного розпорядника коштів міського бюджету іншому головному розпоряднику коштів міського бюджету, то відповідно до частини шостої статті 23 Бюджетного кодексу України дія бюджетного призначення не припиняється і застосовується в порядку, встановленому цим рішенням для виконання тих самих функцій чи послуг іншим головним розпорядником коштів міського бюджету, якому це доручено.

19.5. Використання коштів, передбачених в бюджеті м. Києва на 2010 рік на вирішення нештатних ситуацій в житловому господарстві міста, здійснюється за рішенням Київської міської ради по мірі виникнення таких ситуацій, крім коштів, використаних згідно з розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 09.04.2010 N 239.

19.6. Фінансування робіт по ремонту житлового фонду та відновленню асфальтового покриття внутрішньоквартальних проїздів здійснюється після затвердження на сесії Київської міської ради поадресного переліку цих робіт.

19.7. Кошти, передбачені в бюджеті міста Києва на 2010 рік на розвиток міжрегіональних зв'язків, спрямовуються у вигляді субвенцій з міського бюджету міста Києва за відповідними розпорядженнями виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

20. Головним розпорядникам коштів міського бюджету міста Києва:

20.1. Врахувати в межах бюджетних призначень на 2010 рік видатки на виконання Державної цільової програми з підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

20.2. Передбачити у кошторисах доходів і видатків бюджетних установ у повному обсязі асигнування на:

- заробітну плату працівників бюджетних установ, виходячи з умов оплати праці, визначених законодавством;

- нарахування на заробітну плату;

- проведення розрахунків за електричну і теплову енергію, водопостачання і водовідведення, природний газ та послуги зв'язку, які споживаються бюджетними установами.

20.3. Затвердити заходи щодо економного та раціонального використання бюджетних коштів по кожній підвідомчій установі та забезпечити постійний контроль за їх виконанням.

20.4. Брати бюджетні зобов'язання та здійснювати відповідні видатки з бюджету в межах бюджетних асигнувань, встановлених кошторисами, враховуючи необхідність виконання бюджетних зобов'язань минулих років, та у разі їх відповідності кошторисним призначенням.

20.5. З метою економії бюджетних коштів обмежити кількість випадків застосування процедури закупівлі в одного учасника.

З цією ж метою під час укладення договорів про закупівлю товарів, робіт і послуг за результатами проведення торгів (тендерів) обов'язково передбачати наступні істотні умови таких договорів: застосування штрафних санкцій до суб'єктів господарювання за невиконання або несвоєчасне виконання зобов'язань; заборону збільшення вартості товарів, робіт і послуг, крім непередбачуваних випадків, зокрема тих, що пов'язані із зміною курсу валюти; право замовника на коригування визначеної у договорі суми коштів та зобов'язань у разі зменшення надходжень до міського бюджету міста Києва на 2010 рік (з метою недопущення виникнення кредиторської заборгованості на кінець року по видатках, які здійснюються на підставі договорів на виконання робіт та послуг).

20.6. З метою недопущення зростання дебіторської заборгованості здійснювати розрахунки за фактично поставлені товари, виконані роботи і надані послуги. Вжити дієві заходи для ліквідації простроченої дебіторської заборгованості.

20.7. Забезпечити збільшення надходжень до спеціального фонду міського бюджету міста Києва по власних надходженнях підвідомчих установ за рахунок оптимізації надання платних послуг за переліком, визначеним чинним законодавством України.

20.8. Заборонити збільшувати в 2010 році планову штатну чисельність працівників діючих установ та закладів соціально- культурної сфери, затверджену в їх штатних розписах на 31 грудня 2009 року.

21. Головним розпорядникам та розпорядникам коштів міського та районних у місті Києві бюджетів забезпечити погашення нереструктуризованої на 2011 та послідуючі роки заборгованості за виконані роботи та надані послуги, що утворилась станом на 1 січня 2010 року по загальному та спеціальному фонду міського бюджету міста Києва та районних у місті Києві бюджетів у 2010 році за рахунок бюджетних призначень та власних доходів та надходжень.

22. Взяти до відома, що:

22.1. Зобов'язання щодо виплати субсидій, допомоги, пільг по оплаті за спожиті житлово-комунальні послуги та компенсацій громадянам, відповідно до чинного законодавства належних до здійснення з міського бюджету міста Києва, обліковуються органами Державного казначейства України у місті Києві незалежно від визначених на цю мету бюджетних призначень.

22.2. Зобов'язання, взяті розпорядниками бюджетних коштів без відповідних бюджетних асигнувань (крім видатків, що здійснюються відповідно до підпункту 22.1 цього пункту), не вважаються бюджетними зобов'язаннями і не підлягають оплаті за рахунок бюджетних коштів. Взяття таких зобов'язань є бюджетним правопорушенням.

23. Встановити, що керівники бюджетних установ та одержувачів бюджетних коштів утримують чисельність працівників та здійснюють фактичні видатки на заробітну плату, включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого для бюджетних установ у кошторисах або планах використання бюджетних коштів. При цьому, у 2010 році видатки, пов'язані із стимулюванням працівників бюджетних установ, плануються, в першу чергу, по категоріях працівників, рівень оплати праці яких нижче рівня минулого року, за умови забезпечення в повному обсязі бюджетними коштами обов'язкових виплат із заробітної плати, стипендій та видатків на проведення розрахунків за комунальні послуги та енергоносії.

24. Районним державним у місті Києві адміністраціям, головним розпорядникам коштів міського бюджету розробити та погодити з Головним управлінням палива, енергетики та енергозбереження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ліміти споживання енергоносіїв на 2010 рік у фізичних обсягах по кожній галузі.

Головному управлінню палива, енергетики та енергозбереження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в термін до 10 червня 2010 року підготувати проект розпорядження Київської міської державної адміністрації про встановлення лімітів споживання теплоенергоносіїв бюджетними установами міського та районного підпорядкування у натуральних показниках по кожній галузі.

25. Розпорядникам коштів бюджету міста встановити ліміти споживання енергоносіїв у фізичних обсягах по кожній бюджетній установі, виходячи з обсягів призначень, затверджених головним розпорядником бюджетних коштів у рішеннях про відповідні бюджети на 2010 рік, та забезпечити укладання угод по кожному виду енергоносіїв у межах встановлених відповідним головним розпорядником коштів бюджету міста обґрунтованих лімітів споживання.

26. Керівникам головних управлінь, управлінь та інших структурних підрозділів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), головам районних у місті Києві державних адміністрацій, керівникам бюджетних установ міського та районного підпорядкування забезпечити дотримання встановлених на 2010 рік лімітів споживання теплової, електричної енергії, природного газу, водопостачання та водовідведення.

27. Головним розпорядникам коштів міського бюджету міста Києва та виконавчим органам районних у місті Києві рад (районним у місті Києві державним адміністраціям) при виконанні бюджету забезпечити у повному обсязі проведення розрахунків за електричну енергію, теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв'язку, які споживаються бюджетними установами, не допускаючи будь-якої простроченої заборгованості з оплати вищезазначених товарів та послуг.

28. Взяти до відома, що виконавці таких програм, як:

- Програма зміцнення законності, посилення боротьби зі злочинністю у місті Києві на 2007-2011 роки;

- Міська програма забезпечення пожежної безпеки у місті Києві на 2003-2010 роки;

- Програма поліпшення організації підготовки громадян до військової служби, приписки, призову на строкову військову службу та військову службу за контрактом на 2005-2010 роки;

- Міська програма сприяння в забезпеченні діяльності судів загальної юрисдикції та інших судових органів у місті Києві на 2008- 2010 роки "Столичним судам - європейський рівень"

були визначені при затвердженні цих програм.

Визначити Прокуратуру м. Києва виконавцем Програми соціально- економічного розвитку міста Києва на 2010 рік у частині:

- реконструкції з надбудовою адміністративного будинку Прокуратури м. Києва на вул. Предславинській, 45/9,

- реконструкції фасадної частини з влаштуванням системи кондиціонування адміністративного будинку Прокуратури м. Києва.

Визначити Підгірцівську сільську раду Обухівського району Київської області виконавцем Програми соціально-економічного розвитку міста Києва на 2010 рік у частині:

- будівництва автодоріг у с. Романків Обухівського району;

- капітального ремонту та нового будівництва автодоріг у с. Креничі Обухівського району;

- капітального ремонту та нового будівництва автодоріг у с. Підгірці Обухівського району;

- будівництва нової артезіанської свердловини у с. Креничі Обухівського району;

- будівництво клубу в с. Підгірці Обухівського району.

Визначити Ходосіївську сільську раду Києво-Святошинського району Київської області виконавцем Програми соціально-економічного розвитку міста Києва на 2010 рік у частині капітального ремонту та нового будівництва автошляхів у с. Ходосіївка Києво-Святошинського району.

29. Створити в складі спеціального фонду міського бюджету міста Києва цільовий фонд та затвердити положення про його формування та використання у 2010 році згідно з додатком 11.

30. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) після затвердження Кабінетом Міністрів України порядку використання коштів Стабілізаційного фонду за напрямами у встановленому порядку підготувати при необхідності пропозиції Київській міській раді щодо внесення відповідних змін до бюджету міста Києва та Програми соціально-економічного розвитку міста Києва на 2010 рік.

31. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) вносити на загальних зборах господарських товариств, акції (частки, паї) яких належать територіальній громаді міста Києва, пропозиції щодо спрямування не менше 50 відсотків одержаного ними чистого прибутку на виплату дивідендів.

32. Встановити, що кошти, які надходитимуть від позичальників у рахунок погашення пільгового довготермінового кредиту, наданого з міського бюджету міста Києва для молодих сімей та одиноких молодих громадян на будівництво житла, та відсотки за користуванням ним спрямовуються на компенсацію різниці у відсоткових ставках та часткове погашення зобов'язань позичальників за кредитами у відповідності до Положення про порядок фінансово-кредитної підтримки молодих сімей та одиноких молодих громадян на будівництво (реконструкцію) житла в місті Києві.

33. Встановити, що:

33.1. 50 відсотків суми надходжень від оренди нерухомого та іншого індивідуально визначеного майна комунальної власності територіальної громади міста Києва зараховуються до загального фонду міського бюджету міста Києва, крім комунального підприємства "Генеральна дирекція Київської міської ради з обслуговування іноземних представництв" по договорах з нерезидентами України, комунального підприємства "Київпастранс", комунального підприємства "Київжитлоспецексплуатація".

33.2. При визначенні загальної суми надходжень від оренди такого майна враховується орендна плата, що надходить на рахунки або до каси підприємств (організацій, установ) - орендодавців (за касовим методом) згідно з договорами оренди, в т. ч. суми платежів, не сплачені у попередніх періодах, крім коштів, отриманих від надання майна в тимчасове безоплатне користування або по яких плата за користування приміщеннями встановлена в межах витрат на утримання об'єкта, переданого в користування.

33.3. Зазначені в цьому пункті рішення кошти перераховуються всіма підприємствами, установами та організаціями - орендодавцями до міського бюджету міста Києва щоквартально не пізніше 10 числа місяця наступного за звітним кварталом.

33.4. Звітність про загальну суму надходжень від оренди майна і цілісних майнових комплексів, нараховані та сплачені суми зобов'язань з 50 відсотками загальної суми надходжень від оренди надається всіма підприємствами, установами та організаціями - орендодавцями, які належать до комунальної власності територіальної громади м. Києва, до Головного управління комунальної власності міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) щоквартально не пізніше 20 числа наступного за звітним кварталом за формою, визначеною Головним управлінням комунальної власності міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

33.5. Кошти орендної плати за користування майном територіальної громади міста Києва залишаються в розпорядженні бюджетних установ.

34. Встановити, що сума надходжень орендної плати за користування майном територіальної громади міста Києва, яка надходить на рахунок КП "Київжитлоспецексплуатація", залишається у розпорядженні підприємства для виконання його статутних функцій та окремих доручень Київської міської ради та виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації). Сума орендної плати після покриття витрат по виконанню статутних функцій КП "Київжитлоспецексплуатація" з утримання житлового та нежитлового фондів міста, сплати податків, обов'язкових платежів та відрахування частини чистого прибутку до бюджету направляється на окремий рахунок для формування цільового фонду підприємства, напрямки використання якого погоджуються з постійною комісією Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

35. Зупинити дію рішення Київської міської ради від 28.09.2006 N 34/91 "Про затвердження Порядку передачі майна територіальної громади міста Києва в оренду, Методики розрахунку орендної плати за користування майном територіальної громади міста Києва, Типового договору про оренду майна територіальної громади міста Києва" в частині встановлення орендної плати для установ, що фінансуються з бюджету міста Києва. Встановити, що такі бюджетні установи звільнені від орендної плати у 2010 році, крім сплати експлуатаційних витрат.

Районним у місті Києві радам розглянути питання звільнення бюджетних установ, зазначених у частині першій цього пункту, які орендують майно, що відноситься до комунальної власності районів, від орендної плати, крім сплати експлуатаційних витрат.

36. Головному управлінню комунальної власності міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) організувати роботу щодо передачі протягом 2010 року в оренду комунального майна територіальної громади міста Києва виключно на конкурсних засадах, крім комунального майна, що передається в оренду:

- комунальним підприємствам, установам та організаціям;

- бюджетним установам;

- музеям, бібліотекам;

- підприємствам, установам та громадським організаціям, які здійснюють діяльність у сфері культури і мистецтв, у тому числі творчим спілкам та їх членам для розміщення творчих майстерень;

- підприємствам, установам та громадським організаціям, які здійснюють діяльність у галузі фізкультури та спорту та безпосередньо організовують дозвілля дітей та юнацтва;

- громадським організаціям ветеранів;

- громадським організаціям інвалідів;

- центрам професійної, соціальної реабілітації інвалідів та центрам ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів, а також підприємствам та організаціям громадських організацій інвалідів, яким визначена доцільність надання державної допомоги відповідно до статей 14-1, 14-2 Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні";

- Пенсійному фонду України та його органам;

- державним та комунальним видавництвам та підприємствам книгорозповсюдження;

- вітчизняним видавництвам та підприємствам книгорозповсюдження книжкової продукції, що забезпечують підготовку, випуск та (чи) розповсюдження не менш як 50 відсотків книжкової продукції державною мовою (за винятком видань рекламного та еротичного характеру);

- релігійним організаціям для забезпечення проведення богослужінь, релігійних обрядів та церемоній;

- народним депутатам та депутатам місцевих рад для розміщення громадських приймалень.

Орендар, який належно виконує свої обов'язки за договором оренди нерухомого майна, строк дії якого закінчується, має право на продовження договору оренди на новий строк, але не більше ніж на два роки.

Орендар, який має намір скористатися таким правом, повинен повідомити про це орендодавцю не пізніше ніж за місяць до закінчення строку договору оренди нерухомого майна.

Визначити перелік комунального майна та подати на затвердження Київській міській раді для забезпечення зобов'язань комунального підприємства "Київпастранс", комунального підприємства "Київський метрополітен", комунального підприємства "Київдорсервіс" перед Київською міською радою у зв'язку із наданням Київською міською радою Європейському банку реконструкції та розвитку гарантій для забезпечення виконання зобов'язань за кредитними угодами, укладеними між Європейським банком реконструкції та розвитку та цими комунальними підприємствами.

37. Звільнити від сплати комунального податку комунальні підприємства "Київпастранс" та "Київський метрополітен".

38. З метою оздоровлення фінансового стану комунальних підприємств та підприємств, які виконують роботи із життєзабезпечення міста Києва, надати пільги по сплаті земельного податку в 2010 році, за винятком площ будівель та споруд, що здаються в оренду іншим організаціям (додаток 13).

Сума пільги по земельному податку, визначена у податковій декларації на поточний рік (далі - сума податку), вноситься суб'єктом господарювання рівними частками за місцезнаходженням відповідної земельної ділянки щомісяця протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного місяця, на окремий рахунок по кожному підприємству, відкритий в органі Державного казначейства.

Суми податку спрямовуються:

- комунальними підприємствами транспорту ("Автотранспортне підприємство Київської міської ради", "Київпастранс", "Київський метрополітен" та Міжнародний аеропорт "Київ" (Жуляни)) на технічне обслуговування рухомого складу та на ремонти основних фондів;

- Південно-Західною залізницею на технічне обслуговування рухомого складу, на ремонти основних фондів та на компенсацію проїзду пільгових категорій громадян, по проекту "Міська електричка";

- житловими організаціями усіх форм власності на утримання та ремонт внутрішньобудинкових інженерних мереж, що знаходяться у їх повному господарському віданні, підготовку до осінньо-зимового періоду і на модернізацію ліфтового господарства;

- комунальними підприємствами "Госпкомобслуговування" та "Київжитлоспецексплуатація" на ремонт інженерних мереж, споруд та обладнання, утримання житлового і нежитлового фонду, комунальні послуги;

- комунальним підприємством громадського харчування "Кобза" на проведення благодійних акцій для дітей, ветеранів війни в Авганістані, учасників Великої Вітчизняної війни;

- комунальними підприємствами, підпорядкованими Головному управлінню ритуальних послуг виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації), на модернізацію основних засобів виробництва, поточний, капітальний ремонт та утримання будівель і споруд основного виробництва, поповнення обігових коштів, зниження собівартості ритуальної атрибутики та продукції, на соціальне забезпечення працівників, у тому числі заробітну плату, покриття різниці у вартості паливно-мастильних матеріалів, закладених у тарифах на ритуальні послуги, відшкодування витрат від перевезення пільгових категорій населення;

- комунальним підприємством "Молочна фабрика-кухня", комунальною аварійно-рятувальною службою "Київська служба порятунку" на відшкодування витрат по утриманню;

- Київським комунальним виробничим підприємством "Міськпаливо" на ремонт інженерних мереж, споруд та комунальні послуги;

- комунальним підприємством "Водно-інформаційний центр" на обслуговування виставкової експозиції, світломузичного фонтану та бюветного комплексу;

- комунальним підприємством "Плесо" на утримання зон відпочинку на водних об'єктах;

- АЕК "Київенерго" на виконання робіт по приведенню переданих у володіння та користування цим підприємствам безгосподарних та інших об'єктів теплопостачання та водопровідно-каналізаційного господарства до технічно справного стану, їх відновлення та утримання;

- ВАТ "АК "Київводоканал" на закупівлю реагентів та хімічних речовин, що використовуються в процесі очистки води та стоків;

- ВАТ "Київспецтранс" на вирішення проблемних питань, пов'язаних із експлуатацією полігону N 5, зокрема, забезпечення роботи установки "VOMM";

- ВАТ "Спеціалізоване управління протизсувних підземних робіт" на ремонтні роботи гідротехнічних споруд, що передані товариству у володіння та користування;

- комунальним підприємством "Житлоінвестбуд - УКБ" на сплату податку на прибуток, частини прибутку, що підлягає сплаті до бюджету підприємствами, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва, та на капітальні інвестиції з будівництва об'єктів соціально-побутового призначення за рахунок залучених коштів, на здешевлення вартості житла для малозабезпечених верств населення;

- закритим акціонерним товариством "Енергогенеруюча компанія "ДАРтеплоцентраль" на виконання робіт з ремонту енергетичних котлів;

- відкритим акціонерним товариством "Київгаз" на утримання та ремонт мереж;

- підприємствами акціонерного товариства холдингової компанії "Київміськбуд" на модернізацію, капітальний ремонт та придбання nak'dm'mm, будівельних механізмів, матеріалів, палива та запасних частин, виплату заробітної плати, оплату страхових внесків до Фондів загальнообов'язкового державного страхування, покращення умов праці робітників, розробку нових видів продукції, сплату комунальних послуг та погашення кредиторської заборгованості;

- ВАТ "Київхімволокно" на сплату пільгових пенсій, заробітної плати та соціальних податків на заробітну плату;

- комунальним підприємством "Київський іподром" на погашення заборгованості із заробітної плати працівникам підприємства та вирішення проблемних питань, пов'язаних із утриманням та експлуатацією майна територіальної громади м. Києва, яке знаходиться на балансі підприємства, погашення кредиторської заборгованості;

- ВАТ "Київмлин" на погашення відсотків за користування банківськими кредитами, залученими за механізмом фінансової підтримки суб'єктів підприємницької діяльності відповідно до рішення Київської міської ради від 05.07.2001 N 375/1351 "Про затвердження Положення про фінансово-кредитну підтримку суб'єктів господарювання в місті Києві" (із змінами та доповненнями);

- ВАТ "Київхліб" та дочірніх підприємств на відшкодування збитків цих підприємств, які були спричинені реалізацією ними продукції за регульованими цінами на хліб та хлібобулочні вироби у попередні роки, модернізацію виробництва;

- державним підприємством "Санаторій "Конча-Заспа" на здешевлення вартості путівок для пільгових категорій населення, придбання обладнання, проведення поточного ремонту, виплату заробітної плати працівникам.

39. Виконавчим органам районних у місті Києві рад (районним у місті Києві державним адміністраціям) з метою збереження та розвитку вулично-дорожньої мережі, забезпечення безпеки руху надати до 1 червня 2010 року Головному управлінню транспорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) пропозиції щодо об'єктів вулично-дорожньої мережі, які потребують ремонту.

Головному управлінню транспорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) до 10 червня 2010 року подати виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) на затвердження комплексний план робіт із ремонту автошляхів міста на 2010 рік з урахуванням пропозицій депутатів Київської міської ради.

Джерелами фінансування робіт із ремонту, утримання автомобільних шляхів та споруд на них, інших об'єктів дорожнього господарства визначити податок з власників транспортних засобів, самохідних машин і механізмів та плату за придбання торгових патентів пунктами продажу нафтопродуктів (автозаправними станціями, заправними пунктами).

40. Головному управлінню транспорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) надати Міністерству транспорту та зв'язку України до 10 червня 2010 року перелік об'єктів дорожнього господарства комунальної власності м. Києва для включення їх до загального переліку об'єктів, на які спрямовуються видатки, передбачені в Державному бюджеті України на 2010 рік на розвиток мережі й утримання автомобільних доріг загального користування.

41. Головному управлінню освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) опрацювати з Міністерством освіти і науки України питання забезпечення навчальних закладів міста необхідними підручниками та посібниками за рахунок видатків, які передбачені в Державному бюджеті України на централізовані програми та заходи.

42. Встановити, що діти віком до трьох років з малозабезпечених сімей забезпечуються безкоштовними молочними сумішами та спеціальним дитячим харчуванням.

43. Головному управлінню охорони здоров'я та медичного забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

43.1. Передбачити в межах загальних обсягів видатків міського бюджету міста Києва по галузі "Охорона здоров'я" на 2010 рік видатки на:

- підтримку комунального підприємства "Молочна фабрика-кухня" на період реконструкції - 387,4 тис. грн.;

- закупівлю консультативних інженерних послуг по технічному переоснащенню технологічного процесу виробництва (модернізації) комунального підприємства "Молочна фабрика-кухня" - 99,5 тис. грн.;

- забезпечення постійних донорів місячними проїзними квитками на 2 види транспорту з метою підвищення зацікавленості населення в поширенні донорства.

43.2. До 1 липня 2010 року подати на затвердження до виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) розподіл коштів на реалізацію заходів міської Міжгалузевої комплексної програми "Здоров'я киян" на 2010 рік з урахуванням пропозицій депутатів Київської міської ради, після обговорення на сесії Київської міської ради та результативного голосування депутатами.

43.3. Опрацювати з Міністерством охорони здоров'я України питання повного та своєчасного забезпечення лікувальних установ міста Києва медикаментами та медичним обладнанням за рахунок коштів, які передбачені в Державному бюджеті України на виконання централізованих програм та заходів з охорони здоров'я.

44. Головному управлінню освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Головному управлінню охорони здоров'я та медичного забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Головному управлінню культури і мистецтв виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) при формуванні державного замовлення на підготовку фахівців з вищою освітою в підпорядкованих їм вищих навчальних закладах комунальної власності територіальної громади міста Києва не допускати його збільшення, вжити заходів щодо оптимізації та забезпечити формування в межах бюджетних призначень, визначених у цьому рішенні з врахуванням потреби міста Києва в кадрах.

45. Головним управлінням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), підприємствам, установам, організаціям, що належать до комунальної власності територіальної громади м. Києва, та господарським товариствам, у яких є частка майна комунальної власності територіальної громади в розмірі не менше 30 відсотків, забезпечити оптимізацію надання платних послуг з метою збільшення власних надходжень. Головному управлінню комунальної власності міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) при затвердженні річних фінансових планів підприємств, установ, організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади м. Києва, та господарським товариствам, у яких є частка майна комунальної власності територіальної громади в розмірі не менше 30 відсотків, враховувати в них збільшення обсягів власних надходжень, обумовлених оптимізацією надання платних послуг.

46. Встановити розмір відрахувань до цільового фонду спеціального фонду міського бюджету м. Києва від плати за право тимчасового використання місць (для розташування об'єктів зовнішньої реклами), які перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Києва, та від плати за розміщення реклами на транспорті на рівні 80 відсотків.

47. Забезпечити перерахування коштів до цільового фонду спеціального фонду міського бюджету міста Києва в повному обсязі, визначеному додатком 1 до цього рішення:

47.1. Головному управлінню з питань реклами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) - від плати за право тимчасового використання місць (для розташування об'єктів зовнішньої реклами), які перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Києва.

47.2. Головному управлінню транспорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) - від плати за розміщення реклами на транспорті, крім комунального підприємства "Київпастранс".

48. Головному управлінню з питань реклами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з комунальним підприємством "Київреклама" забезпечити відображення у річному фінансовому плані комунального підприємства "Київреклама" на 2010 рік коштів, що підлягають сплаті до міського бюджету міста Києва від плати за право тимчасового використання місць для розташування об'єктів зовнішньої реклами, які перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Києва, в обсязі, визначеному додатком 1 до цього рішення.

Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) врахувати при затвердженні річного фінансового плану комунального підприємства "Київреклама" на 2010 рік кошти від плати за право тимчасового використання місць для розташування об'єктів зовнішньої реклами, які перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Києва.

49. Встановити, що власні надходження бюджетних установ розпорядники бюджетних коштів спрямовують на заходи, які здійснюються за рахунок відповідних надходжень, решту коштів у першу чергу на погашення заборгованості по комунальних послугах та енергоносіях, за виключенням закладів охорони здоров'я.

Якщо обсяги власних надходжень бюджетних установ перевищують відповідні витрати, затверджені цим рішенням, розпорядник бюджетних коштів передбачає спрямування таких надпланових обсягів у першу чергу на погашення заборгованості з оплати праці, нарахувань на заробітну плату, стипендій, комунальних послуг та енергоносіїв.

Якщо така заборгованість відсутня, розпорядник бюджетних коштів 50 відсотків коштів спрямовує на заходи, які здійснюються за рахунок відповідних надходжень, а 50 відсотків коштів - на заходи, які необхідні для виконання основних функцій, але не забезпечені коштами загального фонду бюджету за відповідною бюджетною функцією, при цьому по бюджетних установах охорони здоров'я такі кошти спрямовуються на придбання медикаментів та харчування для хворих.

50. Доручити Головному фінансовому управлінню виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

50.1. Проводити фінансування головних розпорядників коштів міського бюджету міста Києва відповідно до затверджених у встановленому порядку помісячних розписів доходів і видатків з урахуванням бюджетних зобов'язань, зареєстрованих в органах Державного казначейства міста Києва, фінансових можливостей бюджету та відповідно до досягнутого рівня виконання показників по мережі, штатах і контингентах, виконання обсягів робіт та надання послуг тощо.

50.2. У разі невиконання показників доходів до загального фонду міського бюджету міста Києва на 2010 рік, визначених розписом міського бюджету міста Києва, встановлювати обмеження бюджетних асигнувань головним розпорядникам бюджетних коштів для взяття бюджетних зобов'язань та проведення видатків загального фонду міського бюджету міста Києва.

50.3. Проводити розрахунки по всіх видах видатків, які здійснюються за рахунок субвенцій з Державного бюджету України, передбачених у підпунктах 1.1.1 - 1.1.5 пункту 1 цього рішення, через міський бюджет міста Києва без розподілу їх між районними у місті Києві бюджетами.

50.4. У процесі виконання міського бюджету міста Києва за обґрунтованим поданням головних розпорядників коштів міського бюджету міста Києва здійснювати перерозподіл видатків, в тому числі тих, що здійснюються за рахунок субвенції з Державного бюджету України та бюджету розвитку, за підфункціями (підрозділами) та кодами економічної класифікації видатків між поточними та капітальними у межах загального обсягу бюджетних призначень по головних розпорядниках коштів.

50.5. Отримувати середньострокові позики на суми невиконання у відповідному звітному періоді розрахункових обсягів доходів міського бюджету міста Києва на 2010 рік, що враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів, за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку, проводити їх розподіл між районними в місті Києві бюджетами та затверджувати розпорядження про виділення коштів загального та спеціального фондів міського бюджету міста Києва.

50.6. Здійснювати організаційно-правові дії щодо здійснення запозичень, залучення короткотермінових позик в органах Державного казначейства, фінансово-кредитних установах та отримувати середньострокові позики на суми невиконання у відповідному звітному періоді розрахункових обсягів доходів міського бюджету міста Києва на 2010 рік, що враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів, здійснювати інші правові та організаційні дії щодо отримання, обслуговування та повернення залучених коштів з урахуванням у бюджеті міста на відповідний рік видатків на їх обслуговування та повернення.

51. Встановити, що фінансування заходів, передбачених міською комплексною програмою "Турбота", проводиться згідно з рішеннями Київської міської ради.

52. Продовжити на 2010 рік дію пунктів 34, 35 рішення Київської міської ради від 26.12.2000 N 156/1133 "Про бюджет міста Києва на 2001 рік", пунктів 27, 32 рішення Київської міської ради від 18.12.2003 N 267/1142 "Про бюджет міста Києва на 2004 рік", пунктів 21, 43, 61 рішення Київської міської ради від 28.12.2004 N 1050/2460 "Про бюджет міста Києва на 2005 рік", пункту 72 у частині підпунктів 72.3, 72.4 рішення Київської міської ради від 28.12.2006 N 531/588 "Про бюджет міста Києва на 2007 рік", пункту 35 у частині пунктів 35.1, 35.2 у частині абзаців першого та другого, 35.3, пункту 37, пункту 54 у частині пунктів 54.1, 54.3, 54.5 - 54.8 рішення Київської міської ради від 06.03.2009 N 124/1179 "Про бюджет міста Києва на 2009 рік" (додаток 14).

53. Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", Бюджетного кодексу України для забезпечення виконання самоврядних функцій і делегованих державою повноважень, додаткових прав Київської міської ради, пов'язаних зі здійсненням містом Києвом столичних функцій, та додаткових повноважень Київського міського голови встановити, що кошти програм вирішення Київським міським головою та депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців спрямовуються за напрямками, визначеними додатком 15 до цього рішення, за розпорядженнями виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та зверненнями депутатів Київської міської ради. Встановити, що розпорядниками коштів на виконання депутатами Київської міської ради соціально- економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців є громадські приймальні депутатів Київської міської ради.

54. Головному управлінню соціального захисту населення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у 2010 році надавати пільги на тверде та рідке пічне побутове паливо та скраплений балонний газ готівкою категоріям населення, які визначені пунктом 1.1.3 цього рішення.

55. Відповідно до пункту 29 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" викласти в новій редакції додаток 1 до рішення Київради від 19.07.2005 N 821/3396 "Про затвердження диференційованих нормативів порядку нарахування та сплати відрахувань частки прибутку, яка підлягає зарахуванню до бюджету міста Києва підприємствами, організаціями та установами, що належать до комунальної власності міста Києва" згідно з додатком 16 до цього рішення.

56. Державній податковій адміністрації у м. Києві:

56.1. З метою забезпечення своєчасності і повноти сплати податкових та інших надходжень до бюджетів усіх рівнів у 2010 році вжити дієвих заходів щодо:

- зменшення податкового боргу до бюджетів усіх рівнів, використовуючи у повній мірі заходи стягнення податкового боргу, передбачені Законом України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами";

- зменшення від'ємного значення об'єкта оподаткування;

- руйнування схем ухилення від оподаткування.

56.2. Проводити моніторинг надходжень доходів до загального фонду бюджету м. Києва в розрізі галузей, підприємств - найбільших боржників по сплаті податків, підприємств, які зменшують фонд оплати праці, з метою внесення пропозицій щодо заслуховування керівників цих підприємств на засіданнях комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податкових та інших надходжень до бюджетів усіх рівнів, утвореної відповідно до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 15.08.2006 N 1220.

56.3. Довести контингенти надходжень податків і зборів, врахованих у бюджеті міста Києва на 2010 рік, до районних у місті Києві державних податкових інспекцій та спеціалізованої Державної податкової інспекції по роботі з великими платниками податків у місті Києві, забезпечити мобілізацію доходів до бюджету міста Києва, в тому числі до міського бюджету міста Києва, в сумі 14723771,5 тис. грн.

57. Погодити кредитні угоди, укладені:

- комунальним підприємством "Київпастранс" як позичальником та Європейським банком реконструкції та розвитку як кредитором про надання кредиту у розмірі 60,0 млн. Євро (шістдесят мільйонів Євро) від 17 серпня 2007 року (зі змінами та доповненнями);

- комунальним підприємством "Київський метрополітен" як позичальником та Європейським банком реконструкції та розвитку як кредитором про надання кредиту у розмірі 40,0 млн. Євро (сорок мільйонів Євро) від 17 серпня 2007 року (зі змінами та доповненнями);

- комунальним підприємством "Київдорсервіс" як позичальником та Європейським банком реконструкції та розвитку як кредитором про надання кредиту у розмірі 15,0 млн. Євро (п'ятнадцять мільйонів Євро) від 31 жовтня 2008 року (зі змінами та доповненнями).

58. Надати Європейському банку реконструкції та розвитку гарантії для забезпечення виконання зобов'язань комунального підприємства "Київпастранс", комунального підприємства "Київський метрополітен", комунального підприємства "Київдорсервіс" перед Європейським банком реконструкції та розвитку за кредитними угодами, зазначеними в пункті 57 цього рішення.

59. Встановити граничний обсяг надання гарантій Європейському банку реконструкції та розвитку, що надаються Київською міською радою, в розмірі всіх зобов'язань комунального підприємства "Київпастранс", комунального підприємства "Київський метрополітен", комунального підприємства "Київдорсервіс" перед Європейським банком реконструкції та розвитку відповідно до кредитних угод, зазначених у пункті 57 цього рішення.

60. Встановити плату за надання Київською міською радою Європейському банку реконструкції та розвитку гарантій для забезпечення виконання зобов'язань за кредитними угодами між Європейським банком реконструкції та розвитку як кредитором та комунальним підприємством "Київпастранс", комунальним підприємством "Київський метрополітен", комунальним підприємством "Київдорсервіс" як позичальниками у розмірі 1 грн. (одна гривня).

З метою виконання вимог частини 2 статті 17 Бюджетного кодексу України дозволити:

- комунальному підприємству "Київпастранс" укласти договір поруки щодо виконання комунальним підприємством "Київський метрополітен" своїх зобов'язань перед Європейським банком реконструкції та розвитку згідно з кредитною угодою, укладеною 17 серпня 2007 року (зі змінами та доповненнями);

- комунальному підприємству "Київський метрополітен" укласти договір поруки щодо виконання комунальним підприємством "Київдорсервіс" своїх зобов'язань перед Європейським банком реконструкції та розвитку згідно з кредитною угодою, укладеною 31 жовтня 2008 року (зі змінами та доповненнями);

- комунальному підприємству "Київдорсервіс" укласти договір поруки щодо виконання комунальним підприємством "Київпастранс" своїх зобов'язань перед Європейським банком реконструкції та розвитку згідно з кредитною угодою, укладеною 17 серпня 2007 року (зі змінами та доповненнями).

61. Уповноважити Київського міського голову, Л.М. Черновецького, підписати від імені Київської міської ради договори гарантії та відшкодування з Європейським банком реконструкції та розвитку, а також документи щодо платності надання гарантій, надання майнового забезпечення та зустрічних гарантій (договорів поруки) з комунальними підприємствами, зазначеними у пункті 57 цього рішення, з метою виконання вимог частини 2 статті 17 Бюджетного кодексу України.

62. Замовникам по будівництву, реконструкції та ремонту об'єктів, фінансування яких здійснюються за бюджетні кошти, передбачати в договорах можливість здійснення на будь-якому етапі перевірки відповідності обсягів виконаних робіт уповноваженого виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією) організацією.

63. Підприємствам, установам та організаціям комунальної форми власності міста Києва та районів міста Києва:

- у разі відсутності власного підрозділу технічного нагляду чи його недостатньої кваліфікації залучати уповноважену виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією) організацію до проведення перевірки відповідності обсягів виконаних ремонтно-будівельних робіт;

- залучати Головне управління внутрішнього фінансового контролю та аудиту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) до попереднього аудиту економічної ефективності та ризиків договорів, фінансування яких планується здійснювати за кошти бюджету в сумі, що перевищує 10 млн. грн.

64. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) забезпечити взаємодію з відповідними центральними органами виконавчої влади з вирішення питань використання коштів Стабілізаційного фонду Державного бюджету України та погодження переліку робіт, товарів, послуг з обсягами коштів для їх оплати в рамках Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, зокрема:

64.1. Головному управлінню транспорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

- з Міністерством транспорту та зв'язку України в частині розвитку Міжнародного аеропорту "Київ" (Жуляни);

- з Міністерством з питань житлово-комунального господарства України в частині оновлення парку трамвайних вагонів та тролейбусів;

- з Міністерством економіки України в частині будівництва, реконструкції та ремонту автомобільних доріг.

64.2. Головному управлінню капітального будівництва м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з Міністерством з питань житлово- комунального господарства України в частині будівництва другої нитки Головного міського каналізаційного колектора в м. Києві (ділянка на території національного спортивного комплексу "Олімпійський").

65. Підприємства та організації, які отримують кошти із бюджету міста Києва, переглядають тарифи на надання послуг і виконання робіт за попереднім погодженням з Головним управлінням цінової політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

66. Виконавчим органам районних у місті Києві рад (районним у місті Києві державним адміністраціям):

66.1. Забезпечити спрямування до 50 відсотків доходів, що надходять від оренди майна комунальної власності територіальних громад районів міста, на виконання заходів програми "Ліфт" у 2010 році.

66.2. При формуванні бюджетів районів передбачити погашення заборгованості за виконані в минулі роки роботи по комплексних загальноміських заходах "Твій дім, твоє подвір'я" за рахунок доходів від оренди майна комунальної власності територіальних громад районів та інших доходів від господарської діяльності підприємств житлового господарства.

66.3. Забезпечити безкоштовним харчуванням дітей та учнів закладів освіти комунальної власності територіальної громади міста Києва у відповідності до законів України та актів Кабінету Міністрів України.

67. Затвердити порядок визначення розмірів пайової участі (внесків) забудовників (інвесторів) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва (додаток 17).

67.1. Встановити граничний розмір пайової участі (внеску) забудовників (інвесторів) у створенні соціальної та інженерно- транспортної інфраструктури міста відповідно до діючого законодавства.

67.2. Нормативи для визначення розмірів пайової участі (внесків) інвесторів (забудовників) у створенні соціальної та інженерно- транспортної інфраструктури м. Києва та порядок залучення і використання пайових коштів, а також Методику розрахунку розмірів пайової участі (внесків) інвесторів (забудовників) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва (додаток 18 до рішення Київської міської ради "Про бюджет міста Києва на 2009 рік" від 06.03.2009 N 124/1179) визнати такими, що втратили чинність, з моменту набрання чинності цим рішенням.

68. Викласти додаток 1 до рішення Київської міської ради від 26.11.98 N 68/169 "Про встановлення вартості торгового патенту в місті Києві" (із змінами та доповненнями) в новій редакції (додаток 18 до цього рішення).

69. Встановити, що:

69.1. Розміри орендної плати за земельні ділянки залежно від їх нормативної грошової оцінки згідно з додатком 19.

69.2. Річна орендна плата за земельні ділянки, на яких здійснюються різні види економічної діяльності, у тому числі передача будівель, споруд чи приміщень в оренду, встановлюється розрахунково, пропорційно до видів діяльності та розмірів орендної плати, зазначеної в додатку 19 до цього рішення.

69.3. Орендарі у тримісячний термін до закінчення терміну дії договору оренди земельної ділянки подають до Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) документи на подовження договору оренди або після закінчення дії договору оренди повертають Київській міській раді земельну ділянку відповідно до вимог земельного законодавства та умов договору оренди.

Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) з метою приведення у відповідність до вимог чинного законодавства істотних умов договорів оренди земельних ділянок направити юридичним і фізичним особам, в тому числі підприємцям, які уклали договори оренди земельних ділянок з Київською міською радою, і розмір їх орендної плати згідно з умовами договорів становить менше трикратного розміру земельного податку, звернення із пропозиціями про внесення змін до договорів оренди земельних ділянок у частині приведення розмірів орендної плати у відповідність до положень чинного законодавства.

Визнати таким, що втратило чинність, рішення Київської міської ради від 21 грудня 2000 року N 118/1095 "Про орендну плату за землю в м. Києві".

70. Виконавчому органу Солом'янської районної у місті Києві ради (районній у місті Києві державній адміністрації) проаналізувати ставки єдиного податку для суб'єктів малого підприємництва - фізичних осіб, встановлені рішенням Солом'янської районної у місті Києві ради, на їх відповідність видам діяльності відповідно до класифікатора видів економічної діяльності, затвердженого наказом Держспоживстандарту України від 26.12.2005 N 375, підготувати та подати на затвердження районній раді відповідний проект рішення, встановивши ставки на рівні граничного розміру 200 грн.

71. Рішення Київської міської ради від 24.12.2009 N 894/2963 "Про заходи щодо забезпечення виконання бюджету міста Києва у 2010 році" вважати таким, що втратило чинність.

72. Секретаріату Київської міської ради з 1 січня 2010 року забезпечити організацію експлуатації та утримання адміністративних будинків на вул. Хрещатик, 36 та Б. Хмельницького 6-А (енергоносії, інші комунальні послуги, охорона будинків та прилеглої території, забезпечення заходів та інше).

Установи, що фінансуються з міського бюджету м. Києва і розташовані в зазначених будинках (апарат виконавчого органу Київради (КМДА), Управління справами КМДА, Головне фінансове управління, Головне управління економіки та інвестицій, структурні підрозділи КП "Госпкомобслуговування": Служба допомоги Київського міського голови - киянам "CALL-центр" (15-51) та Центр правової допомоги киянам, які опинились у складних життєвих обставинах), користуються займаними приміщеннями без відшкодування витрат секретаріату Київської міської ради.

73. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) забезпечити щоквартальне подання Київській міській раді письмового звіту про хід виконання бюджету міста.

74. Це рішення набирає чинності з дня його офіційного опублікування та застосовується з 1 січня 2010 року.

75. Додатки 1 - 19 є невід'ємними складовими цього рішення.

76. Відповідно до статті 28 Бюджетного кодексу України оприлюднити рішення Київської міської ради "Про бюджет міста Києва на 2010 рік" у газеті "Хрещатик" у десятиденний термін з дня прийняття.

77. Контроль за виконанням бюджету міста Києва на 2010 рік покласти на постійну комісію Київської міської влади з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

Київський міський голова Л.Черновецький

Додаток 1
до рішення
Київської міської ради
14.05.2010 N 793/4231

Доходи міського бюджету міста Києва на 2010 рік

З Додатком 1 можна ознайомитись: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Рішення".

Додаток 2
до рішення
Київської міської ради
14.05.2010 N 793/4231

Видатки міського бюджету
міста Києва бюджету на 2010 рік за
тимчасовою класифікацією видатків
та кредитування місцевих бюджетів

Додаток 3
до рішення
Київської міської ради
14.05.2010 N 793/4231

Розподіл
видатків міського бюджету міста Києва бюджету на
2010 рік за головними розпорядниками коштів

З Додатком 3 можна ознайомитись: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Рішення".

Додаток 4
до рішення
Київської міської ради
14.05.2010 N 793/4231

Показники взаємовідносин
міського бюджету з іншими бюджетами
на 2010 рік

З Додатком 4 можна ознайомитись: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Рішення".

Додаток 5
до рішення
Київської міської ради
14.05.2010 N 793/4231

Повернення кредитів
до міського бюджету міста Києва та
розподіл надання кредитів у 2010 році

З Додатком 5 можна ознайомитись: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Рішення".

Додаток 6
до рішення
Київської міської ради
14.05.2010 N 793/4231

Джерела фінансування
міського бюджет м. Києва на 2010 рік

З Додатком 6 можна ознайомитись: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Рішення".

Додаток 7
до рішення
Київської міської ради
14.05.2010 N 793/4231

Перелік
об'єктів, видатки на які у 2010 році будуть проводитися за
рахунок коштів бюджету розвитку

З Додатком 7 можна ознайомитись: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Рішення".

Додаток 8
до рішення
Київської міської ради
14.05.2010 N 793/4231

Перелік
державних та регіональних програм
міського бюджету міста
Києва на 2010 рік

З Додатком 8 можна ознайомитись: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Рішення".

Додаток 9
до рішення
Київської міської ради
14.05.2010 N 793/4231

Перелік
видатків районних бюджетів у місті Києві, які враховані в
бюджеті міста Києва при встановленні нормативів відрахувань
загальнодержавних податків і зборів до бюджетів районів

З Додатком 9 можна ознайомитись: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Рішення".

Додаток 10
до рішення
Київської міської ради
14.05.2010 N 793/4231

Органи, які забезпечують контроль
за надходженнями податків і
зборів до бюджету м. Києва

З Додатком 10 можна ознайомитись: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Рішення".

Додаток 11
до рішення
Київської міської ради
14.05.2010 N 793/4231

Положення
про формування та використання коштів цільового фонду
спеціального фонду міського бюджету міста Києва у 2010 році

З Додатком 11 можна ознайомитись: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Рішення".

Додаток 12
до рішення
Київської міської ради
14.05.2010 N 793/4231

Порядок
формування та використання коштів цільового фонду на
покращення рівня життя окремих категорій громадян

З Додатком 12 можна ознайомитись: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Рішення".

Додаток 13
до рішення
Київської міської ради
14.05.2010 N 793/4231

Перелік
підприємств і організацій, яким надаються пільги по сплаті
земельного податку на 2010 рік

З Додатком 13 можна ознайомитись: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Рішення".

Додаток 14
до рішення
Київської міської ради
14.05.2010 N 793/4231

Перелік
пунктів рішень Київської міської ради
від 26.12.2000 N 156/1133
"Про бюджет міста Києва на 2001 рік",
від 18.12.2003 N 267/1142
"Про бюджет міста Києва на 2004 рік",
від 28.12.2004 N 1050/2460
"Про бюджет міста Києва на 2005 рік",
від 28.12.2006 N 531/588
"Про бюджет міста Києва на 2007 рік",
від 17.01.2008 N 3/4475
"Про бюджет міста Києва на 2008 рік" та
від 06.03.2009 N 124/1179
"Про бюджет міста Києва на
2009 рік", дію яких продовжено

З Додатком 14 можна ознайомитись: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Рішення".

Додаток 15
до рішення
Київської міської ради
14.05.2010 N 793/4231

Основні напрямки
використання коштів програм вирішення
Київським міським головою та депутатами Київської міської
ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних
програм та доручень виборців

З Додатком 15 можна ознайомитись: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Рішення".

Додаток 16
до рішення
Київської міської ради
14.05.2010 N 793/4231

Диференційовані нормативи
відрахувань частки прибутку, яка
підлягає зарахуванню до бюджету м. Києва підприємствами,
організаціями та установами, що належать до комунальної
власності м. Києва

З Додатком 16 можна ознайомитись: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Рішення".

Додаток 17
до рішення
Київської міської ради
14.05.2010 N 793/4231

Порядок
визначення розмірів пайової участі (внесків)
забудовників (інвесторів) у створенні соціальної
та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва

З Додатком 17 можна ознайомитись: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Рішення".

Додаток 18
до рішення
Київської міської ради
14.05.2010 N 793/4231

Диференційована вартість
торгового патенту на право здійснення торгівельної діяльності
та діяльності з надання побутових послуг залежно від
місцезнаходження пункту продажу товарів, об'єкта з надання
побутових послуг, асортиментного переліку товарів та виду
побутових послуг

З Додатком 18 можна ознайомитись: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Рішення".

Додаток 19
до рішення
Київської міської ради
14.05.2010 N 793/4231

Розміри орендної плати
за земельні ділянки (у відсотках від
нормативної грошової оцінки)

З Додатком 19 можна ознайомитись: розділ "Довідники", підрозділ "Додатки до документів", папка "Рішення".