Парус Iнтернет-Консультант

Открытое тестирование

МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ
ТА БУДІВНИЦТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ
21.08.2010 N 327

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
20 вересня 2010 р. за N 836/18131

(Наказ втратив чинність на підставі Наказу
Міністерства регіонального розвитку, будівництва та
житлово-комунального господарства України
N 2 від 11.01.20
14)

Про внесення змін до наказу
Міністерства регіонального розвитку
та будівництва України від 24.12.2008 N 637

Відповідно до Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.10.2008 N 923, та з метою спрощення дозвільно-погоджувальних процедур на будівництво та прийняття в експлуатацію об'єктів містобудування наказую:

1. Унести зміни до наказу Міністерства регіонального розвитку та будівництва України від 24.12.2008 N 637 "Про затвердження Переліку внутрішніх опоряджувальних робіт, без виконання яких можливе прийняття в експлуатацію житлових будинків, та Переліку виконавчої та іншої документації, що надається приймальній комісії при прийнятті в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20.01.2009 за N 39/16055, виклавши підпункт 1.1 пункту 1 у такій редакції: "1.1. Перелік внутрішніх опоряджувальних робіт, без виконання яких можливе прийняття в експлуатацію житлових будинків та вбудовано-прибудованих приміщень;".

2. Затвердити Зміни до Переліку внутрішніх опоряджувальних робіт, без виконання яких можливе прийняття в експлуатацію житлових будинків, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку та будівництва України від 24.12.2008 N 637, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20.01.2009 за N 39/16055, виклавши його в новій редакції, що додається.

3. Державній архітектурно-будівельній інспекції (Бондаренко О.М.) у встановленому порядку забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Т.в.о. Міністра М.П.Сорока

Затверджено
Наказ Міністерства
регіонального розвитку
та будівництва України
24.12.2008 N 637

(у редакції наказу
Міністерства регіонального
розвитку та будівництва
України
21.08.2010 N 327)

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
20 вересня 2010 р. за N 836/18131

Перелік
внутрішніх опоряджувальних робіт,
без виконання яких можливе прийняття
в експлуатацію житлових будинків
та вбудовано-прибудованих приміщень

1. Опорядження та покривання стін, перегородок та стель житлових приміщень, коридорів у квартирах, кухонь, ванних кімнат та туалетів, інших підсобних приміщень, а також вбудовано-прибудованих приміщень клейовими та іншими видами фарб, шпалерами, декоративними плитами, панелями, іншими оздоблювальними матеріалами та виробами.

2. Покривання підлог житлових кімнат, коридорів, кухонь, ванних кімнат, туалетів та інших підсобних приміщень, а також вбудовано-прибудованих приміщень паркетом, лінолеумом, облицювальною плиткою, іншими оздоблювальними матеріалами і виробами.

3. Установлення внутрішніх дверних полотен з коробками, елементів вбудованих шаф та антресолей у приміщеннях квартир та вбудовано-прибудованих приміщеннях.

4. Установлення сантехнічного обладнання та приладів (мийка, умивальник, унітаз, біде, ванна), сантехнічної арматури (водорозбірні крани, змішувачі), крім запірних кранів на відгалуженнях від стояків у місцях підключення зазначених приладів, а також засобів обліку води в квартирах та вбудовано-прибудованих приміщеннях.

5. Установлення електро- та газових плит, світильників, радіо-, телевізійних та телефонних розеток за умови забезпечення нормативних вимог з електробезпеки, пожежної безпеки та техніки безпеки у будівництві.

6. Влаштування внутрішніх перегородок у вбудовано-прибудованих приміщеннях.

7. Штукатурення внутрішніх поверхонь стін та стель вбудовано-прибудованих приміщень, крім заповнення швів.

8. Влаштування внутрішніх систем електрообладнання та газопостачання вбудовано-прибудованих приміщень.

Примітки:

1. Внутрішні опоряджувальні роботи, без виконання яких можливе прийняття в експлуатацію житлових будинків, зазначаються у проектній документації.

2. Житлові будинки, у яких квартири побудовані за кошти державного бюджету та кошти місцевих бюджетів, приймаються в експлуатацію за умови виконання опоряджувальних робіт у повному обсязі.

Начальник Державної архітектурно-будівельної
інспекції О.М.Бондаренко