Парус Iнтернет-Консультант

Открытое тестирование

Редакции

МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ
ТА БУДІВНИЦТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ
24.12.2008 N 637

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
20 січня 2009 р. за N 39/16055

(Наказ втратив чинність на підставі Наказу
Міністерства регіонального розвитку, будівництва та
житлово-комунального господарства України
N 2 від 11.01.20
14)

Про затвердження Переліку внутрішніх
опоряджувальних робіт, без виконання
яких можливе прийняття в експлуатацію
житлових будинків, та Переліку
виконавчої та іншої документації,
що надається приймальній комісії
при прийнятті в експлуатацію
закінчених будівництвом об'єктів

( Із змінами, внесеними згідно з Наказами Міністерства
регіонального розвитку та будівництва
N 265 від 02.07.20
09
N 327 від 21.08.20
10 )

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 жовтня 2008 року N 923 "Про Порядок прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів" наказую:

1. Затвердити:

1.1. Перелік внутрішніх опоряджувальних робіт, без виконання яких можливе прийняття в експлуатацію житлових будинків та вбудовано-прибудованих приміщень. ( Підпункт 1.1 пункту 1 в редакції Наказу Міністерства регіонального розвитку та будівництва N 327 від 21.08.2010 )

( Підпункт 1.2 пункту 1 втратив чинність на підставі Наказу Міністерства регіонального розвитку та будівництва N 265 від 02.07.2009 )

2. Державній архітектурно-будівельній інспекції (Бондаренко О.М.) у встановленому порядку забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Державного комітету України з будівництва та архітектури від 27.01.2005 N 21 "Про затвердження форм актів з прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, Переліку виконавчої та іншої документації, що надається державній приймальній, робочій комісіям при прийнятті в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, Переліку внутрішніх опоряджувальних робіт у квартирах, без виконання яких можливе прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом житлових будинків, у яких квартири та інші приміщення побудовані за кошти фізичних та юридичних осіб", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 16 лютого 2005 року за N 236/10516.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Міністр В.Куйбіда

Погоджено:

Голова Державного комітету України з питань
регуляторної політики та підприємництва К.Ващенко

Затверджено
Наказ Міністерства
регіонального розвитку
та будівництва України
24.12.2008 N 637

(у редакції наказу
Міністерства регіонального
розвитку та будівництва
України
21.08.2010 N 327)

Перелік
внутрішніх опоряджувальних робіт,
без виконання яких можливе прийняття
в експлуатацію житлових будинків
та вбудовано-прибудованих приміщень

1. Опорядження та покривання стін, перегородок та стель житлових приміщень, коридорів у квартирах, кухонь, ванних кімнат та туалетів, інших підсобних приміщень, а також вбудовано-прибудованих приміщень клейовими та іншими видами фарб, шпалерами, декоративними плитами, панелями, іншими оздоблювальними матеріалами та виробами.

2. Покривання підлог житлових кімнат, коридорів, кухонь, ванних кімнат, туалетів та інших підсобних приміщень, а також вбудовано-прибудованих приміщень паркетом, лінолеумом, облицювальною плиткою, іншими оздоблювальними матеріалами і виробами.

3. Установлення внутрішніх дверних полотен з коробками, елементів вбудованих шаф та антресолей у приміщеннях квартир та вбудовано-прибудованих приміщеннях.

4. Установлення сантехнічного обладнання та приладів (мийка, умивальник, унітаз, біде, ванна), сантехнічної арматури (водорозбірні крани, змішувачі), крім запірних кранів на відгалуженнях від стояків у місцях підключення зазначених приладів, а також засобів обліку води в квартирах та вбудовано-прибудованих приміщеннях.

5. Установлення електро- та газових плит, світильників, радіо-, телевізійних та телефонних розеток за умови забезпечення нормативних вимог з електробезпеки, пожежної безпеки та техніки безпеки у будівництві.

6. Влаштування внутрішніх перегородок у вбудовано-прибудованих приміщеннях.

7. Штукатурення внутрішніх поверхонь стін та стель вбудовано-прибудованих приміщень, крім заповнення швів.

8. Влаштування внутрішніх систем електрообладнання та газопостачання вбудовано-прибудованих приміщень.

Примітки:

1. Внутрішні опоряджувальні роботи, без виконання яких можливе прийняття в експлуатацію житлових будинків, зазначаються у проектній документації.

2. Житлові будинки, у яких квартири побудовані за кошти державного бюджету та кошти місцевих бюджетів, приймаються в експлуатацію за умови виконання опоряджувальних робіт у повному обсязі.

( Перелік в редакції Наказу Міністерства регіонального розвитку та будівництва N 327 від 21.08.2010 )

Начальник Державної архітектурно-будівельної інспекції О.М.Бондаренко

( Перелік виконавчої та іншої документації, що надається приймальній комісії при прийнятті в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів втратив чинність на підставі Наказу Міністерства регіонального розвитку та будівництва N 265 від 02.07.2009 )