Порядок реєстрації  на сайтi IАС " Парус Iнтернет-Консультант "
  1. На головній сторінці у вікні "Вхід в систему" вибрати пункт меню "Новий користувач" або скористатись посиланням "Зареєструватись" в кінці даної сторінки.

  2. Вам буде запропоновано ознайомитись з Ліцензійною угодою та умовами доступу. Якщо Ви не приймаєте умови ліцензійної угоди, то реєстрація буде перервана. Якщо Ви приймаєте умови ліцензійної угоди, необхідно вибрати відповідний пункт і натиснути кнопку"Далі".

  3. На першому кроці реєстрації необхідно ввести електронну адресу і натиснути кнопку"ОК". На введену Вами електронну адресу буде надіслано Код замовлення.

  4. Отриманий на електронну адресу Код замовлення необхідно ввести у відповідне поле на другому кроці реєстрації і натиснути кнопку "Далі"

  5. На третьому кроці реєстрації необхідно заповнити запропоновані поля і натиснути кнопку "ОК".

  6. Після успішної реєстрації Ваш логін автоматично підключено до пакета "Гостьовий", що дає можливість працювати з системою в режимі повного доступу протягом 3-х днів, після чого перейде в режим обмеженого доступу. На Вашу електронну адресу буде надіслано підтвердження про успішну реєстрацію на сайті і Ваші реквізити доступу - логін і пароль.

Зареєструватись
Вход в систему
Логин
Пароль 
Новый пользователь
Забыл пароль?

Стан бази
П'ятниця, 19.04.2024
В базi 549581 документ

 Огляд останніх надходжень

2005-2017 © ПАРУС