КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ
N 70/230 від 24 жовтня 2002 року
Про передачу у приватну власність
земельних ділянок громадянам для будівництва,
експлуатації та обслуговування житлових будинків
і господарських будівель
Відповідно до Земельного кодексу України, Постанови Верховної Ради Української РСР від 8 грудня 1990 року "Про земельну реформу" та враховуючи матеріали інвентаризації земель, Київська міська рада ВИРІШИЛА:
1. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Хархуну Андрію Івановичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Охотському, 11 у Голосіївському районі м. Києва.
Передати гр. Хархуну Андрію Івановичу, за умови виконання п. 1.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Охотському, 11 у Голосіївському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
1.1. Гр. Хархуну Андрію Івановичу:
1.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.
1.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
1.1.3. Виконати роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами в установленому порядку.
1.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Хархуну Андрію Івановичу державного акта на право приватної власності на землю.
1.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.
2. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Хоменку Володимиру Дмитровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Панорамній, 33-б у Голосіївському районі м. Києва.
Передати гр. Хоменку Володимиру Дмитровичу, за умови виконання п. 2.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Панорамній, 33-б у Голосіївському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
2.1. Гр. Хоменку Володимиру Дмитровичу:
2.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.
2.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
2.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 31.07.01. N 07-6369 та комунального підприємства спеціалізованого управління протизсувних підземних робіт від 17.12.01 N 8/1-1075, головного державного санітарного лікаря м. Києва від 01.09.01 N 5050.
2.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Хоменку Володимиру Дмитровичу державного акта на право приватної власності на землю.
2.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.
3. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Клименку Олександру Васильовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Звіринецькому, 4-в у Печерському районі м. Києва.
Передати гр. Клименку Олександру Васильовичу, за умови виконання п. 3.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Звіринецькому, 4- в у Печерському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
3.1. Гр. Клименку Олександру Васильовичу:
3.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.
3.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
3.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж та споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
3.1.4. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 09.07.2002 N 19-2618, Державного управління екології та природних ресурсів м. Києва від 16.07.2002 N 08-8-20/4090, управління охорони пам'яток історії, культури та історичного середовища від 16.08.2002 N 3055 та СУППР від 29.08.2002 N 8/1-863.
3.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Клименку Олександру Васильовичу державного акта на право приватної власності на землю.
3.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.
4. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Лопух Наталії Олексіївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Толстого, 1-б у Деснянському районі м. Києва.
Передати гр. Лопух Наталії Олексіївні, за умови виконання п. 4.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Толстого, 1-б у Деснянському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
4.1. Гр. Лопух Наталії Олексіївні:
4.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.
4.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
4.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Лопух Наталії Олексіївні державного акта на право приватної власності на землю.
4.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.
5. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Макаровій Наталії Кузьмінічні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Жулянській, 4-а у Голосіївському районі м. Києва.
Передати гр. Макаровій Наталії Кузьмінічні, за умови виконання п. 5.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Жулянській, 4-а у Голосіївському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
5.1. Гр. Макаровій Наталії Кузьмінічні:
5.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.
5.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
5.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж та споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
5.1.4. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва, питання оформлення дозвільної та проектнокошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному нормативами забудови м. Києва.
5.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Макаровій Наталії Кузьмінічні державного акта на право приватної власності на землю.
5.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.
6. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Оранському Сергію Володимировичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Деснянській, 36 у Деснянському районі м. Києва.
Передати гр. Оранському Сергію Володимировичу, за умови виконання п. 6.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Деснянській, 36 у Деснянському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
6.1. Гр. Оранському Сергію Володимировичу:
6.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.
6.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
6.1.3. Майново-правові питання вирішувати у встановленому порядку.
6.1.4. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури від 14.03.2002 N 19-1936.
6.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Оранському Сергію Володимировичу державного акта на право приватної власності на землю.
6.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.
7. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Донець Галині Петрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Деснянській, 38 у Деснянському районі м. Києва.
Передати гр. Донець Галині Петрівні, за умови виконання п. 7.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Деснянській, 38 у Деснянському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
7.1. Гр. Донець Галині Петрівні:
7.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.
7.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
7.1.3. Майново-правові питання вирішувати у встановленому порядку.
7.1.4. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури від 14.03.02 N 19-1948.
7.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Донець Галині Петрівні державного акта на право приватної власності на землю.
7.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.
8. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Мордхілевичу Валентину Лазаровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Покровському, 5 у Подільському районі м. Києва.
Передати гр. Мордхілевичу Валентину Лазаровичу, за умови виконання п. 8.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,05 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Покровському, 5 у Подільському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
8.1. Гр. Мордхілевичу Валентину Лазаровичу:
8.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.
8.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
8.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та обслуговування існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
8.1.4. Виконати вимоги Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві, викладені в листі від 08.08.01 N 08- 8-13/4381, та управління охорони пам'яток історії, культури та історичного середовища, викладені в листі від 23.07.01 N 2110.
8.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Мордхілевичу Валентину Лазаровичу державного акта на право приватної власності на землю.
8.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.
9. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Хромовій Тамарі Рафаеліївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Живописній, 18 у Святошинському районі м. Києва.
Передати гр. Хромовій Тамарі Рафаеліївні, за умови виконання п. 9.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Живописній, 18 у Святошинському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
9.1. Гр. Хромовій Тамарі Рафаеліївні:
9.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.
9.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
9.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Хромовій Тамарі Рафаеліївні державного акта на право приватної власності на землю.
9.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.
10. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Євдокимовій Ніні Петрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Мічуріна, 29 у Печерському районі м. Києва.
Передати гр. Євдокимовій Ніні Петрівні, за умови виконання п. 10.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Мічуріна, 29 у Печерському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
10.1. Гр. Євдокимовій Ніні Петрівні:
10.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.
10.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
10.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 10.09.2002 N 19-3117, Державного управління екології та природних ресурсів м. Києва від 26.09.2002 N 08-8-20/711, заступника головного державного санітарного лікаря м. Києва від 13.09.2002 N 4821.
10.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Євдокимовій Ніні Петрівні державного акта на право приватної власності на землю.
10.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.
11. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Клокун Ліані Йосипівні для будівництва, експлуатації і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Миколи Юнкерова, 46-б в Оболонському районі м. Києва.
Передати гр. Клокун Ліані Йосипівні, за умови виконання п. 11.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Миколи Юнкерова, 46-б в Оболонському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
11.1. Гр. Клокун Ліані Йосипівні:
11.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.
11.1.2. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва, питання оформлення дозвільної та проектнокошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному нормативами забудови м. Києва.
11.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
11.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Клокун Ліані Йосипівні державного акта на право приватної власності на землю.
11.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.
12. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Чечку Івану Микитовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Леніна, 122 у Деснянському районі м. Києва.
Передати гр. Чечку Івану Микитовичу, за умови виконання п. 12.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Леніна, 122 у Деснянському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
12.1. Гр. Чечку Івану Микитовичу:
12.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.
12.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
12.1.3. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури від 27.06.2002 N 19-2578.
12.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Чечку Івану Микитовичу державного акта на право приватної власності на землю.
12.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.
13. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Дрозду Петру Олексійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Леніна, 122-а у Деснянському районі м. Києва.
Передати гр. Дрозду Петру Олексійовичу, за умови виконання п. 13.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Леніна, 122-а у Деснянському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
13.1. Гр. Дрозду Петру Олексійовичу:
13.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.
13.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
13.1.3. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури від 27.03.2002 N 19-2579.
13.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Дрозду Петру Олексійовичу державного акта на право приватної власності на землю.
13.3. Попередити власника земельної ділянки, шо право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.
14. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Федоренко Галині Михайлівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Олександра Бєстужева, 4-б у Подільському районі м. Києва.
Передати гр. Федоренко Галині Михайлівні, за умови виконання п. 14.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Олександра Бєстужева, 4-б у Подільському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
14.1. Гр. Федоренко Галині Михайлівні:
14.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.
14.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
14.1.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.
14.1.4. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури від 14.06.2002 N 19-2468, Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 04.07.2002 N 08-8-01/3903.
14.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Федоренко Галині Михайлівні державного акта на право приватної власності на землю.
14.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.
15. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Чекман Ользі Миколаївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Бучанській, 5 у Святошинському районі м. Києва.
Передати гр. Чекман Ользі Миколаївні, за умови виконання п. 15.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Бучанській, 5 у Святошинському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
15.1. Гр. Чекман Ользі Миколаївні:
15.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.
15.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
15.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Чекман Ользі Миколаївні державного акта на право приватної власності на землю.
15.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.
16. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Бартманській Ларисі Василівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 1-му пров. Івана Франка, 9 у Дарницькому районі м. Києва.
Передати гр. Бартманській Ларисі Василівні, за умови виконання п. 16.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 1-му пров. Івана Франка, 9 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
16.1. Гр. Бартманській Ларисі Василівні:
16.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.
16.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
16.1.3. Виконати роботи з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами в установленому порядку.
16.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Бартманській Ларисі Василівні державного акта на право приватної власності на землю.
16.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.
17. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Парубець Наталії Петрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Бучанській, 3 у Святошинському районі м. Києва.
Передати гр. Парубець Наталії Петрівні, за умови виконання п. 17.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Бучанській, 3 у Святошинському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
17.1. Гр. Парубець Наталії Петрівні:
17.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно ло вимог ст. 91 Земельного кодексу України.
17.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
17.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Парубець Наталії Петрівні державного акта на право приватної власності на землю.
17.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.
18. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Самойлюку Григорію Михайловичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Осінній, 87 у Святошинському районі м. Києва.
Передати гр. Самойлюку Григорію Михайловичу, за умови виконання п. 18.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,07 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Осінній, 87 у Святошинському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
18.1. Гр. Самойлюку Григорію Михайловичу:
18.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.
18.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
18.1.3. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління містобудування та архітектури від 12.01.01 N 07-88.
18.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Самойлюку Григорію Михайловичу державного акта на право приватної власності на землю.
18.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.
19. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Хорошковській Олені Володимирівні для будівництва та обслуговування підпірних стінок з благоустроєм прилеглої території на вул. Сорочинській, 16 у Печерському районі м. Києва.
Передати гр. Хорошковській Олені Володимирівні, за умови виконання п. 19.1 цього рішення, в довгострокову оренду на 25 років земельну ділянку площею 0,09 га для будівництва та обслуговування підпірних стінок з благоустроєм прилеглої території на вул. Сорочинській, 16 у Печерському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.
19.1. Гр. Хорошковській Олені Володимирівні:
19.1.1. Виконувати обов'язки землекористувача земельної ділянки відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.
19.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.
19.1.3. Виконати вимоги, викладені в листах Головного управління містобудування та архітектури від 20.12.2001 за N 07- 13531, комунального підприємства спеціалізованого управління протизсувних підземних робіт від 06.11.2001 N 8/1 -923 та Державного управління екології та природних ресурсів в м. Києві від 08.02.2002 N 08-8-13/555.
19.2. Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації забезпечити виготовлення та видачу в установленому порядку гр. Хорошковській Олені Володимирівні державного акта на право приватної власності на землю.
19.3. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених ст. ст. 140, 143 Земельного кодексу України.
Київський міський голова О. Омельченко
"Хрещатик" N 193 (2204) від 24 грудня 2002 року
Документи що посилаються на цей
- Про розгляд протесту заступника прокурора м. Києва від 21.07.2005 N 07/1/1-177-вих на пункт 10 рішення Київської міської ради від 24.10.2002 N 70/230 "Про передачу у приватну власність земельних ділянок громадянам для будівництва, експлуата
- Про порядок денний пленарного засідання ХІ сесії Київради ІV скликання 30.08.2005