КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання
РІШЕННЯ
24.05.2012 N 467/7804
Про здійснення в 2012 році внутрішнього
запозичення до бюджету міста Києва
Відповідно до статті 74 Бюджетного кодексу України, пункту 26 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та враховуючи рішення Київської міської ради "Про бюджет міста Києва на 2012 рік", Київська міська рада ВИРІШИЛА:
1. Здійснити в 2012 році внутрішнє запозичення до бюджету міста Києва відповідно до умов, зазначених у додатку до цього рішення.
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.
Київський міський голова Л.Черновецький
Додаток
до рішення
Київської міської ради
24.05.2012 N 467/7804
Умови
здійснення місцевого запозичення
до бюджету міста Києва в 2012 році
I. Запозичення до бюджету міста Києва в 2012 році здійснюється згідно з такими умовами:
1. Істотні умови запозичення до бюджету міста Києва:
1.1. Розмір запозичення (основна сума боргу) - до 3500,0 млн. грн.
1.2. Відсоткова ставка за користування залученими коштами на строк:
- 3 роки - не вище 15,25 % річних.
1.3. Строки сплати: погашення основної суми боргу - не пізніше 30 грудня 2015 року, сплата відсотків - піврічними платежами у строки та згідно з умовами, встановленими відповідними угодами.
2. Мета запозичення:
залучення коштів для фінансування витрат бюджету розвитку бюджету міста Києва, зокрема, для забезпечення подальшого розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури та поліпшення транспортного забезпечення, будівництва об'єктів водопровідно-каналізаційного господарства, розвитку паливно-енергетичного комплексу, виконання робіт з капітального ремонту житлового фонду, внесків органів місцевого самоврядування у статутні фонди суб'єктів підприємницької діяльності та для виконання зобов'язань за договором про здійснення запозичень до бюджету розвитку бюджету міста Києва згідно з кредитною угодою між Київською міською радою та банком "Кредіт Свісс Інтернешнл" (CREDIT SUISSE INTERNATIONAL) від 20 листопада 2007 року.
3. Запозичення до бюджету м. Києва здійснюється у формі:
- внутрішнє запозичення - у формі випуску облігацій місцевих позик.
При цьому можуть укладатися договори, необхідні для здійснення запозичення у формі розміщення (випуску) облігацій (договір з андеррайтером, договір з депозитарієм про обслуговування випуску облігацій, договір з аудитором тощо).
4. Граничні суми витрат, пов'язаних зі здійсненням запозичення до бюджету міста Києва:
- не вище 200,0 тис. грн.
II. Погашення основної суми боргу здійснюється відповідно до статті 71 Бюджетного кодексу України та залучення (при необхідності) коштів цільового фонду.
Заступник міського голови - секретар Київради Г.Герега