Парус Iнтернет-Консультант

Открытое тестирование

Редакции

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА
від 1 липня 2002 р. N 870
Київ

Про затвердження Програми забезпечення
пожежної безпеки на період
до 2010 року

( Із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ
N 873 від 04.06.20
03
N 726 від 25.05.20
06
N 645 від 16.07.20
08 )

( У тексті постанови слова "Міністерству внутрішніх справ"
замінено словами "Міністерству з питань надзвичайних
ситуацій та у справах захисту населення від наслідків
Чорнобильської катастрофи" згідно з Постановою КМ N 873
від 04.06.2003 )

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Програму забезпечення пожежної безпеки на період до 2010 року (далі - Програма), що додається.

2. Міністерству фінансів і Міністерству економіки та з питань європейської інтеграції передбачати щороку в проектах Державного бюджету України і Державної програми економічного і соціального розвитку України видатки на реалізацію Програми.

3. Центральним органам виконавчої влади, Службі зовнішньої розвідки, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям, які визначені виконавцями Програми: ( Абзац перший пункту 3 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 726 від 25.05.2006 )

здійснювати в установленому порядку фінансування передбачених Програмою заходів;

щороку до 20 лютого подавати Міністерству з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи інформацію про стан виконання Програми.

4. Міністерству з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи щороку в березні починаючи з 2004 року подавати Кабінетові Міністрів України узагальнену інформацію про стан виконання Програми.

Прем'єр-міністр України А.КІНАХ

Затверджено
постановою Кабінету Міністрів України
від 1 липня 2002 р. N 870

(в редакції постанови Кабінету Міністрів України
від 16 липня 2008 р. N 645)

Державна цільова програма
забезпечення пожежної безпеки на період до 2010 року

Загальна частина

Значущість проблеми забезпечення протипожежного захисту об'єктів і населених пунктів держави полягає у необхідності реалізації державної політики у сфері пожежної безпеки, яка відповідно до Закону України "Про пожежну безпеку" ( 3745-12 ) є невід'ємною частиною державної діяльності щодо охорони життя та здоров'я людей, національного багатства і навколишнього природного середовища.

У цілому з 2000 по 2007 рік в державі зареєстровано 433371 пожежу, внаслідок якої загинуло 30225 осіб та 14469 травмовано. Щодня в середньому виникає 150 пожеж, унаслідок яких гине 10 та отримує травми 5 осіб, знищується 55 будівель і 7 одиниць техніки.

За зазначений період від пожеж завдано збитків у сумі понад 1 млрд. 212 млн. гривень, а загальні економічні витрати становлять більш як 7 млрд. гривень, або в середньому близько 0,75 відсотка внутрішнього валового продукту.

Незадовільний стан справ з пожежами та їх наслідками свідчить про необхідність розв'язання проблеми охорони життя людей, національного багатства і навколишнього природного середовища, що потребує посилення протипожежного захисту об'єктів та населених пунктів.

Обмежене фінансування заходів, передбачених на підвищення рівня протипожежного захисту населених пунктів та об'єктів, призвело до того, що підрозділи МНС на 27 відсотків не укомплектовані спеціальними пожежними автомобілями. Понад 60 відсотків наявної пожежної техніки вичерпало свій моторесурс і за строками використання підлягають списанню. Недостатність коштів не дає змоги Міністерству позитивно вирішувати питання щодо розроблення і придбання сучасних зразків пожежної техніки, обладнання, засобів зв'язку та індивідуального захисту особового складу.

Актуальною проблемою протипожежного захисту сільських населених пунктів, де щороку реєструється близько 18 тис. пожеж (32,6 відсотка загальної їх кількості), є значна віддаленість підрозділів державної пожежної охорони від об'єктів та низький рівень технічної оснащеності протипожежних формувань сільськогосподарських об'єктів.

До реформування аграрного сектору економіки існувало близько 9 тис. підрозділів сільських пожежних команд, які ліквідували близько половини пожеж, що виникли на селі. За останні чотири роки кількість підрозділів пожежної охорони, які несуть цілодобове чергування у сільській місцевості, зменшилася на 1949 одиниць, що становить третину їх загальної кількості (29 відсотків), кількість пожежних автомобілів, що перебувають на бойовому чергуванні, зменшилася на 2534 одиниці, або 36 відсотків, ліквідовано 1317 будівель, або 20 відсотків пожежних депо.

На сьогодні кількість протипожежних підрозділів у сільській місцевості становить 4826, з них лише 883 підрозділи місцевої пожежної охорони можуть виконувати завдання за призначенням, з яких на цілодобовому чергуванні перебуває 789. На балансі зазначених підрозділів перебуває 1033 одиниці пожежної техніки, яка на 98 відсотків вичерпала свій моторесурс. Мінімальна кількість підрозділів місцевої пожежної охорони, які ще необхідно створити в Україні, становить 2288 підрозділів, для яких необхідно закупити відповідну кількість одиниць пожежної техніки.

Проблемою залишається стан забезпечення протипожежного захисту будівників підвищеної поверховості та висотних будинків.

На сьогодні в державі нараховується 4513 будинків підвищеної поверховості та висотних будинків, з них 4244 - житлові, в яких мешкає понад 3 млн. осіб. Для захисту таких будинків від пожеж під час їх проектування та будівництва передбачається здійснювати комплекс протипожежних заходів щодо встановлення систем протипожежної автоматики, димовидалення, підпору повітря та протипожежного водопроводу.

Проте на даний час існуючі системи протипожежного захисту зазначених будинків характеризуються високим ступенем зношеності і не гарантують надійної роботи за призначенням у разі виникнення надзвичайної ситуації. Така проблема потребує постійного залучення коштів на їх технічне обслуговування.

Для розв'язання назрілої проблеми здійснювалися відповідні організаційні заходи. Так, МНС та Держжитлокомунгоспом було проведено спільну колегію з питань протипожежного захисту будинків підвищеної поверховості та висотних будинків відповідно до Рішення Ради національної безпеки і оборони України від 11 листопада 2002 р. "Про стан техногенної і природної безпеки в Україні", введеного в дію Указом Президента України від 4 лютого 2003 р. N 76. Однак, незважаючи на здійснені заходи, протипожежний стан зазначених об'єктів з року в рік погіршується. Кошти для відновлення і ремонту систем протипожежного захисту будинків підвищеної поверховості та висотних будинків обласними і міськими держадміністраціями не виділяються, системи не можуть функціонувати.

Протягом тривалого часу не здійснюються заходи щодо відновлення функціонування та технічного обслуговування зазначених систем, внаслідок чого технічне обслуговування систем автоматичного протипожежного захисту на сьогодні не здійснюється у 2814 будинках. Крім того, 2518 існуючих систем не діють, а у 2098 будинках підвищеної поверховості системи протипожежної автоматики для своєчасного виявлення пожеж на початковій стадії та запобігання трагічним наслідкам не виведено на пульти об'єднаних диспетчерських служб або до центрального пожежного спостереження пожежної охорони. Понад 30 відсотків пожежних кранів систем внутрішнього протипожежного водопостачання будинків підвищеної поверховості та висотних будинків не укомплектовано необхідним протипожежним інвентарем.

Зазначені порушення призводять до несвоєчасного виявлення пожеж, стрімкого поширення вогню та задимлення шляхів евакуації, що значно ускладнює, а іноді унеможливлює їх гасіння та рятування людей.

Проблемою також є забезпечення населених пунктів системами протипожежного водопостачання.

За останні п'ять років на водопровідних мережах населених пунктів демонтовано 4456 пожежних гідрантів. Ліквідовано понад 2086 пожежних водоймищ та 2144 водонапірних башти, що негативно впливає на стан організації гасіння пожеж у житлових будинках та на об'єктах економіки.

За даними обліку, в Україні нараховується 52156 пожежних водоймищ, з них 2720 (5,22 відсотка загальної їх кількості) у незадовільному стані. Поряд з тим їх кількість постійно зменшується. Так, лише у 2007 році кількість таких водоймищ зменшилася на 469, а водонапірних башт на 288 одиниць (1,81 відсотка загальної їх кількості) і на сьогодні становить 31575.

Слід зазначити, що від наявності необхідної кількості та справності джерел протипожежного водопостачання залежить своєчасне оперативне реагування на пожежі та інші надзвичайні ситуації, що дає змогу уникнути людських жертв та значних матеріальних збитків.

Відсутність джерел протипожежного водопостачання у населених пунктах та на об'єктах призводить до того, що значна кількість пожеж (понад 25 відсотків) ліквідується із залученням додаткових сил та засобів. Це збільшує масштаби пожеж, час та фінансові витрати на їх ліквідацію.

З кожним роком проблемні питання, пов'язані із забезпеченням пожежної безпеки об'єктів господарювання, населених пунктів, все більше загострюються.

Наявність комплексу зазначених проблем значною мірою зумовлена відсутністю належного нормативно-правового, фінансового, матеріально-технічного забезпечення, вирішення питань соціального, інформаційного та науково-технічного характеру. Гострота таких проблем вимагає вжиття організаційних та інженерно-технічних заходів з боку міністерств, інших центральних і місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування. Особлива увага при цьому повинна приділятися питанням нормативного і правового характеру, удосконаленню системи профілактики, створенню та зміцненню матеріально-технічної бази пожежної охорони.

У зв'язку з тим, що проблема пожежної безпеки є складовою частиною національної безпеки, вона потребує здійснення першочергових заходів, на виконання яких розроблена ця Програма, з урахуванням пропозицій заінтересованих центральних та місцевих органів виконавчої влади.

Мета Програми

Програму розроблено з метою створення механізму забезпечення заходів пожежної безпеки в Україні та умов для реалізації державної політики у сфері пожежної безпеки.

Метою Програми є:

забезпечення захисту життя та здоров'я населення, навколишнього природного середовища і об'єктів від впливу небезпечних факторів пожежі;

посилення пожежної безпеки в населених пунктах, поліпшення матеріально-технічного стану підрозділів пожежної охорони для виконання покладених на них завдань за призначенням;

створення, оснащення та оптимальна дислокація підрозділів місцевої пожежної охорони населених пунктів у сільській місцевості, розроблення нормативно-правового, інженерно-технічного і методичного забезпечення зазначених підрозділів щодо їх діяльності з питань запобігання та ліквідації наслідків пожеж у сільській місцевості;

приведення систем протипожежного водопостачання на об'єктах та в населених пунктах, а також систем протипожежного захисту будинків підвищеної поверховості та висотних будинків тощо у відповідність з вимогами нормативно-правових актів, норм і правил.

Шляхи і способи розв'язання проблеми

Розв'язання проблеми забезпечення пожежної безпеки підлягає у комплексному, поетапному вирішенні проблемних питань у сфері пожежної безпеки, гарантованого захисту суспільства та навколишнього природного середовища від пожеж і їх наслідків, впровадження організаційних засад функціонування системи забезпечення пожежної безпеки органів влади всіх рівнів, зміцнення правової, науково-технічної і ресурсної бази, що дасть змогу суттєво зменшити в державі кількість пожеж та надзвичайних ситуацій.

У рамках Програми передбачається здійснити ряд заходів, які обґрунтовують вибір оптимального варіанта розв'язання проблеми, враховують переваги та недоліки альтернативних варіантів, що дасть можливість:

розробити економічні, управлінські і правові механізми, спрямовані на здійснення заходів, передбачених Програмою на запобігання та ліквідацію наслідків пожеж;

з урахуванням місцевих умов кількісно оцінити ризик і наслідки пожеж, визначити оптимальну кількість підрозділів місцевої пожежної охорони для забезпечення протипожежного захисту населених пунктів у сільській місцевості, межі територій, які повинні ними обслуговуватися, утворити такі підрозділи та забезпечити їх матеріально-фінансове становище;

здійснити комплекс заходів, встановити порядок і форми розв'язання проблем, пов'язаних з приведенням у відповідність з вимогами нормативно-правових актів, норм та правил систем протипожежного водопостачання в населених пунктах та на об'єктах, а також систем протипожежного захисту будинків підвищеної поверховості та висотних будинків.

Для розв'язання проблеми забезпечення пожежної безпеки об'єктів та населених пунктів держави необхідно врегулювати питання щодо:

утворення та розвитку єдиної системи забезпечення пожежної безпеки як однієї із складових національної безпеки;

об'єднання можливостей центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій (у тому числі громадських);

забезпечення державного нагляду за станом пожежної безпеки об'єктів та населених пунктів для своєчасної протидії пожежам та зменшення негативних наслідків від них;

розроблення організаційно-правових заходів діяльності щодо забезпечення пожежної безпеки міністерств, інших центральних органів виконавчої влади;

удосконалення та підвищення ефективності роботи суб'єктів системи забезпечення пожежної безпеки;

ефективного розв'язання завдань із забезпечення протипожежного захисту держави та оперативного реагування на стан з пожежами;

сприяння більш гнучкому та оперативному впливу на стан організації роботи щодо фінансування служби, вишукування нових джерел надходження коштів для розвитку матеріально-технічної бази підрозділів пожежної охорони.

Завдання і заходи

Завдання і заходи з виконання Програми наведені в додатку 2.

Перелік завдань і заходів сформовано відповідно до виробничо-господарських, організаційно-правових, соціально-економічних, екологічних вимог.

Очікувані результати, ефективність Програми

Результатом виконання комплексу завдань, передбачених Програмою, спрямованих на забезпечення протипожежного захисту об'єктів та населених пунктів, насамперед розташованих вздовж транспортної інфраструктури та прилеглої території, задіяних під час проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, є:

зниження ризиків виникнення пожеж та загроз, пов'язаних з пожежами, небезпечними для життя і здоров'я громадян, та створення сприятливих соціальних умов життєдіяльності населення, зменшення впливу негативних факторів пожеж на навколишнє природне середовище;

забезпечення безпечного функціонування установ і організацій, а також суб'єктів господарювання, об'єктів життєдіяльності населення, об'єктів економіки держави тощо, розташованих вздовж транспортної інфраструктури та прилеглої території, задіяних під час проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу;

зменшення на об'єктах та в населених пунктах кількості пожеж, загибелі та травмування на них людей, економічних втрат та матеріальних збитків від їх наслідків;

своєчасне виявлення осередків загорянь, оповіщення про них людей та підрозділів пожежної охорони, видалення продуктів горіння за допомогою систем протипожежної автоматики;

мінімальний час прибуття пожежних підрозділів до місця імовірної пожежі за рахунок оптимальної дислокації пожежних підрозділів у містах та сільській місцевості;

своєчасне та ефективне проведення робіт з рятування людей з верхніх поверхів будинків підвищеної поверховості та висотних будинків;

наявність необхідної кількості та справність джерел протипожежного водопостачання;

забезпечення своєчасного оперативного реагування на пожежі для їх успішної локалізації та ліквідації шляхом подачі води до осередків пожеж від пожежних гідрантів, внутрішніх протипожежних водогонів, природних і штучних водоймищ, інших інженерних споруд водопостачання.

Економічним результатом виконання завдань протипожежного захисту, передбачених Програмою, який визначає її ефективність, є сума таких величин:

різниця між потенційно можливими затратами матеріальних і фінансових ресурсів на проведення робіт протипожежного захисту у разі здійснення заходів та у разі її відсутності (можливий варіант повного запобігання надзвичайній ситуації);

прямий та непрямий недопущені збитки від потенційних порушень норм, спрямованих на забезпечення життя та здоров'я людей, нормальних умов їх життєдіяльності, негативного впливу на навколишнє природне середовище, будівлі тощо, внаслідок пожежі, якої вдалося запобігти.

Варіанти оцінки ефективності Програми

Для оцінки соціально-економічної ефективності Програми пропонуються два варіанти.

Варіант оцінки економічної ефективності виключає з розрахунків будь-які втрати, які не відображаються у фінансовій звітності, тобто еколого-економічний соціальний та збитки, які не оцінюються.

Економічний ефект визначається як різниця між бюджетними витратами на ліквідацію наслідків пожежі за деякий проміжок часу (які за прогнозами можуть мати місце) та затратами на виконання Програми.

За оцінкою, проведеною фахівцями Українського науково-дослідного інституту пожежної безпеки, невжиття термінових заходів до покращення стану протипожежного захисту об'єктів та населених пунктів призведе до прямих матеріальних збитків від пожеж за період 2008-2011 років у сумі понад 3 млрд. гривень.

Результат обчислення суми збитків (Z) (3000000 тис. гривень) з витратами на виконання заходів Програми (C) (812008,9 тис. гривень) свідчать про ефективність Програми.

Для оцінки економічного збитку, який може бути завданий внаслідок пожеж, враховується не тільки та його частина, яка припадає на частку держави (бюджету), а і втрати окремих підприємств та організацій, а також фізичних осіб.

Економічні результати (R), досягнуті завдяки здійсненню заходів Програми, можуть бути оцінені як різниця між можливими збитками від пожеж без виконання Програми та можливими збитками, якщо Програму буде виконано.

Як уже зазначалося, прямі матеріальні збитки від пожеж за період 2008-2011 років можуть досягти понад 3 млрд. гривень. З урахуванням побічних збитків ця сума становитиме понад 8 млрд. гривень.

За оцінкою, проведеною фахівцями Українського науково-дослідного інституту пожежної безпеки, у разі здійснення заходів Програми та стабілізації ситуації з пожежами в державі економічні збитки від пожеж можуть бути зменшені на 35 відсотків та становитимуть приблизно 5,2 млрд. гривень.

Економічні результати (R), досягнуті завдяки здійсненню заходів Програми, становитимуть:

R = Z1 - Z2 = 8000000 - 5200000 = 2800000 тис. гривень.

Економічний ефект здійснення протипожежних заходів (P), передбачених Програмою, як різниця між економічними результатами (R), досягнутими завдяки здійсненню зазначених заходів, і витратами на них (C), становитиме:

P = R - C = 2800000 - 812008,9 = 4387991,1 тис. гривень.

Таким чином, економічний ефект від здійснення протипожежних заходів, передбачених Програмою, може становити понад 4,3 млрд. гривень.

У результаті здійснення заходів планується досягти практичного покращення протипожежного забезпечення населених пунктів та об'єктів держави.

Обсяги та джерела фінансування

Фінансування Програми здійснюється за рахунок коштів державного і місцевих бюджетів, а також інших передбачених законом джерел.

Прогнозні обсяги фінансування для розв'язання проблем, передбачених Програмою, наведено в додатках 1 і 3.

Обсяги фінансування Програми уточнюються під час складання проекту Державного бюджету України на відповідний рік у межах видатків, що передбачаються для кожного головного розпорядника коштів, відповідального за виконання окремих заходів та в цілому передбачених Програмою.

Додаток 1
до Програми

Паспорт
Державної цільової програми забезпечення
пожежної безпеки на період до 2010 року

1. Концепція Програми схвалена постановою Кабінету Міністрів України від 2 лютого 2002 р. N 112.

2. Програма затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 1 липня 2002 р. N 870 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 16 липня 2008 р. N 645).

3. Державний замовник-координатор - МНС.

4. Державні замовники - міністерства, інші центральні органи виконавчої влади, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.

5. Керівник Програми - заступник Міністра з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.

6. Виконавці заходів Програми - міністерства, інші центральні органи виконавчої влади, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.

7. Строк виконання - 2008-2010 роки.

8. Прогнозні обсяги та джерела фінансування:

----------------------------------------------------------------
|Джерела фінансування| Обсяг | У тому числі за роками |
| | фінансування,|--------------------------|
| | тис. гривень |2008 |2009 |2010 |
|--------------------+--------------+--------+--------+--------|
|Державний бюджет | 236789 | 7350 |129124,9|100314,1|
|--------------------+--------------+--------+--------+--------|
|Місцеві бюджети | 575219,9|173084,6|200362,3|201773 |
|--------------------+--------------+--------+--------+--------|
|Усього | 812008,9|180434,6|329487,2|302087,1|
----------------------------------------------------------------

Додаток 2
до Програми

            ЗАВДАННЯ І ЗАХОДИ
виконання Державної цільової програми
забезпечення пожежної безпеки на період до 2010 року

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
| Найменування |Найменування|Значення показника| Найменування | Головний розпорядник | Джерела |Прогнозний| У тому числі за роками |
| завдання | показника | за роками | заходу | бюджетних коштів |фінансування| обсяг |---------------------------|
| | | | | | (державний,|фінансових| 2008 | 2009 | 2010 |
| | |------------------| | | місцевий | ресурсів | | | |
| | |2008 |2009 | 2010 | | | бюджет, | для | | | |
| | | | | | | | інші) |виконання | | | |
| | | | | | | | | завдань, | | | |
| | | | | | | | | тис. | | | |
| | | | | | | | | гривень | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
|1. | | | | |проведення |міністерства, інші |за рахунок | | | | |
|Організаційне | | | | |аналізу: стану|центральні органи |коштів, | | | | |
|забезпечення у| | | | |забезпечення |виконавчої влади Рада |передбачених| | | | |
|сфері пожежної| | | | |пожежної |міністрів Автономної |для | | | | |
|безпеки | | | | |безпеки в |Республіки Крим, обласні,|утримання | | | | |
| | | | | |кожному |Київська та |відповідних | | | | |
| | | | | |регіоні, |Севастопольська міські |центральних | | | | |
| | | | | |населеному |держадміністрації |та місцевих | | | | |
| | | | | |пункті, на | |органів | | | | |
| | | | | |підприємствах,| |виконавчої | | | | |
| | | | | |в установах та| |влади | | | | |
| | | | | |організаціях і| | | | | | |
| | | | | |розроблення за| | | | | | |
| | | | | |результатами | | | | | | |
| | | | | |аналізу | | | | | | |
| | | | | |комплексного | | | | | | |
| | | | | |плану заходів | | | | | | |
| | | | | |із запобігання| | | | | | |
| | | | | |пожежам та | | | | | | |
| | | | | |загибелі на | | | | | | |
| | | | | |них людей | | | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | |протипожежних |Мінрегіонбуд | -"- | | | | |
| | | | | |норм та у разі|МНС | | | | | |
| | | | | |потреби | | | | | | |
| | | | | |внесення до | | | | | | |
| | | | | |них | | | | | | |
| | | | | |відповідних | | | | | | |
| | | | | |змін з | | | | | | |
| | | | | |урахуванням | | | | | | |
| | | | | |сучасних вимог| | | | | | |
| | | | | |протипожежного| | | | | | |
| | | | | |захисту | | | | | | |
| | | | | |будинків та | | | | | | |
| | | | | |споруд | | | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | |координація |МНС | -"- | | | | |
| | | | | |діяльності |Рада міністрів | | | | | |
| | | | | |центральних і |Автономної Республіки | | | | | |
| | | | | |місцевих |Крим, обласні, Київська | | | | | |
| | | | | |органів |та Севастопольська міські| | | | | |
| | | | | |виконавчої |держадміністрації | | | | | |
| | | | | |влади із | | | | | | |
| | | | | |забезпечення | | | | | | |
| | | | | |протипожежного| | | | | | |
| | | | | |захисту | | | | | | |
| | | | | |об'єктів та | | | | | | |
| | | | | |територій | | | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | |утворення та |міністерства, інші | -"- | | | | |
| | | | | |забезпечення |центральні органи | | | | | |
| | | | | |функціонування|виконавчої влади | | | | | |
| | | | | |служб пожежної| | | | | | |
| | | | | |безпеки в | | | | | | |
| | | | | |міністерствах,| | | | | | |
| | | | | |інших | | | | | | |
| | | | | |центральних | | | | | | |
| | | | | |органах | | | | | | |
| | | | | |виконавчої | | | | | | |
| | | | | |влади, на | | | | | | |
| | | | | |підприємствах,| | | | | | |
| | | | | |в установах та| | | | | | |
| | | | | |організаціях | | | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|

|       |      |   |   |   |       |Мінфін          |державний  |   240 |  80 |   80 |  80 |
| | | | | | | |бюджет | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Держкомрезерв | -"- | 105 | 35 | 35 | 35 |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |НКАУ | -"- | 150 | 50 | 50 | 50 |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Фонд державного майна |державний | 60,3| | 29,1| 31,2|
| | | | | | | |бюджет | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Рада міністрів Автономної|місцевий | 51 | 17 | 17 | 17 |
| | | | | | |Республіки Крим |бюджет | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Разом | | 606,3| 182 | 211,1| 213,2|
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |у тому числі |державний | 555,3| 165 | 194,1| 196,2|
| | | | | | | |бюджет | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | | |місцевий | 51 | 17 | 17 | 17 |
| | | | | | | |бюджет | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| |кількість | 157| 172| 173|утворення та |Рада міністрів Автономної|за рахунок | | | | |
| |підрозділів | | | |забезпечення |Республіки Крим, обласні,|коштів, | | | | |
| |місцевої | | | |функціонування|Київська та |передбачених| | | | |
| |пожежної | | | |підрозділів |Севастопольська міські |для | | | | |
| |охорони | | | |місцевої |держадміністрації |утримання | | | | |
| | | | | |пожежної | |відповідних | | | | |
| | | | | |охорони, | |центральних | | | | |
| | | | | |насамперед у | |та місцевих | | | | |
| | | | | |тих населених | |органів | | | | |
| | | | | |пунктах, що | |виконавчої | | | | |
| | | | | |розташовані | |влади | | | | |
| | | | | |вздовж | | | | | | |
| | | | | |транспортної | | | | | | |
| | | | | |інфраструктури| | | | | | |
| | | | | |та прилеглої | | | | | | |
| | | | | |території і | | | | | | |
| | | | | |будуть задіяні| | | | | | |
| | | | | |під час | | | | | | |
| | | | | |проведення в | | | | | | |
| | | | | |Україні | | | | | | |
| | | | | |фінальної | | | | | | |
| | | | | |частини | | | | | | |
| | | | | |чемпіонату | | | | | | |
| | | | | |Європи | | | | | | |
| | | | | |2012 року | | | | | | |
| | | | | |з футболу | | | | | | |
| | | | | |(далі - | | | | | | |
| | | | | |чемпіонат) | | | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Рада міністрів Автономної|місцевий | 2400 | 800 | 800 | 800 |
| | | | | | |Республіки Крим |бюджет | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |облдержадміністрації: | -"- | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Вінницька | | 20218,8| 6739,6| 6739,6| 6739,6|
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Волинська | | 19170,6| 6390,2| 6390,2| 6390,2|
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Донецька | | 31030 | 8074 | 10251 | 12705 |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Запорізька | | 14400 | 4800 | 4800 | 4800 |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Закарпатська | | 1860 | 180 | 840 | 840 |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Івано-Франківська | | 19500 | 6000 | 7500 | 6000 |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Кіровоградська | | 12528 | 4176 | 4176 | 4176 |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Луганська | | 8600 | 2000 | 3200 | 3400 |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|

|       |      |   |   |   |       |Одеська         |      |  7800 |    |  3640 | 4160 |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Полтавська | | 26000 | 8000 | 9000 | 9000 |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Рівненська | | 6900 | 2300 | 2300 | 2300 |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Сумська | | 45360 | 10277 | 17541,5| 17541,5|
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Тернопільська | | 11500 | 3700 | 3600 | 4200 |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Харківська | | 10000 | 3300 | 3300 | 3400 |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Хмельницька | | 23987 | 6110 | 7332 | 10545 |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Черкаська | | 6000 | 2000 | 2000 | 2000 |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Чернівецька | | 2101 | 689 | 703 | 709 |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Севастопольська |місцевий | 6000 | 1800 | 2000 | 2200 |
| | | | | | |міськдержадміністрація |бюджет | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Разом | | 275355,4| 77335,8| 96113,3|101906,3|
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | |приведення у |міністерства, інші |за рахунок | | | | |
| | | | | |відповідність |центральні органи |коштів, | | | | |
| | | | | |з даною |виконавчої влади Рада |передбачених| | | | |
| | | | | |Програмою |міністрів Автономної |для | | | | |
| | | | | |галузевих та |Республіки Крим, обласні,|утримання | | | | |
| | | | | |регіональних |Київська та |відповідних | | | | |
| | | | | |програм, |Севастопольська міські |центральних | | | | |
| | | | | |спрямованих на|держадміністрації |та місцевих | | | | |
| | | | | |підвищення | |органів | | | | |
| | | | | |рівня | |виконавчої | | | | |
| | | | | |протипожежного| |влади | | | | |
| | | | | |захисту | | | | | | |
| | | | | |населених | | | | | | |
| | | | | |пунктів та | | | | | | |
| | | | | |об'єктів, | | | | | | |
| | | | | |забезпечення | | | | | | |
| | | | | |будівництва та| | | | | | |
| | | | | |реконструкції | | | | | | |
| | | | | |пожежних депо,| | | | | | |
| | | | | |інших об'єктів| | | | | | |
| | | | | |пожежної | | | | | | |
| | | | | |охорони, | | | | | | |
| | | | | |відповідно до | | | | | | |
| | | | | |вимог | | | | | | |
| | | | | |нормативно- | | | | | | |
| | | | | |правових актів| | | | | | |
| | | | | |та їх виконан-| | | | | | |
| | | | | |ня з урахуван-| | | | | | |
| | | | | |ням потреб у | | | | | | |
| | | | | |забезпеченні | | | | | | |
| | | | | |протипожежного| | | | | | |
| | | | | |захисту під | | | | | | |
| | | | | |час проведення| | | | | | |
| | | | | |чемпіонату | | | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|

|       |      |   |   |   |проведення  |Рада міністрів Автономної|   -"-  |     |    |     |    |
| | | | | |аналізу стану |Республіки Крим, обласні,| | | | | |
| | | | | |протипожежного|Київська та | | | | | |
| | | | | |водопостачання|Севастопольська міські | | | | | |
| | | | | |міст |держадміністрації | | | | | |
| | | | | |(насамперед | | | | | | |
| | | | | |тих, що | | | | | | |
| | | | | |задіяні під | | | | | | |
| | | | | |час проведення| | | | | | |
| | | | | |чемпіонату), | | | | | | |
| | | | | |селищ міського| | | | | | |
| | | | | |типу та | | | | | | |
| | | | | |здійснення | | | | | | |
| | | | | |комплексу | | | | | | |
| | | | | |заходів щодо | | | | | | |
| | | | | |приведення | | | | | | |
| | | | | |його у | | | | | | |
| | | | | |відповідність | | | | | | |
| | | | | |з вимогами | | | | | | |
| | | | | |нормативно- | | | | | | |
| | | | | |правових актів| | | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |облдержадміністрації: |місцевий | | | | |
| | | | | | | |бюджет | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Вінницька | | 871 | 341 | 275 | 255 |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Донецька | | 3738 | 1500 | 1200 | 1038 |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Запорізька | | 414 | 138 | 138 | 138 |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Закарпатська | | 11185 | 2635 | 4275 | 4275 |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Івано-Франківська | | 550 | 180 | 190 | 180 |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Кіровоградська | | 1674 | 558 | 558 | 558 |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Луганська | | 864 | 744 | 120 | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Рівненська | | 634 | 204 | 205 | 225 |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Севастопольська | -"- | 417 | 139 | 139 | 139 |
| | | | | | |міськдержадміністрація | | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Разом | | 20347 | 6439 | 7100 | 6808 |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | |забезпечення |міністерства, інші |за рахунок | | | | |
| | | | | |ведення |центральні органи |коштів, | | | | |
| | | | | |щорічної |виконавчої влади Рада |передбачених| | | | |
| | | | | |державної |міністрів Автономної |для | | | | |
| | | | | |статистичної |Республіки Крим, обласні,|утримання | | | | |
| | | | | |звітності про |Київська та |відповідних | | | | |
| | | | | |кількість |Севастопольська міські |центральних | | | | |
| | | | | |пожеж та їх |держадміністрації |та місцевих | | | | |
| | | | | |наслідки в | |органів | | | | |
| | | | | |кожному | |виконавчої | | | | |
| | | | | |регіоні, | |влади | | | | |
| | | | | |населеному | | | | | | |
| | | | | |пункті, на | | | | | | |
| | | | | |підприємствах,| | | | | | |
| | | | | |в установах та| | | | | | |
| | | | | |організаціях, | | | | | | |
| | | | | |зокрема: | | | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | |створення |МНС |державний | 151 | | 75 | 76 |
| | | | | |нового | |бюджет | | | | |
| | | | | |програмного | | | | | | |
| | | | | |комплексу для | | | | | | |
| | | | | |оброблення | | | | | | |
| | | | | |статистичних | | | | | | |
| | | | | |даних про | | | | | | |
| | | | | |пожежі та їх | | | | | | |
| | | | | |наслідки | | | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|

|       |      |   |   |   |збирання,   |      -"-      |      |     |    |     |    |
| | | | | |узагальнення | | | | | | |
| | | | | |та оброблення | | | | | | |
| | | | | |статистичних | | | | | | |
| | | | | |даних про | | | | | | |
| | | | | |пожежі та їх | | | | | | |
| | | | | |наслідки | | | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | |прогнозування | -"- | | | | | |
| | | | | |стану пожеж у | | | | | | |
| | | | | |цілому по | | | | | | |
| | | | | |Україні та | | | | | | |
| | | | | |підготовка | | | | | | |
| | | | | |аналітичних та| | | | | | |
| | | | | |інформаційних | | | | | | |
| | | | | |матеріалів | | | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | |здійснення | -"- | -"- | | | | |
| | | | | |заходів щодо | | | | | | |
| | | | | |вдосконалення | | | | | | |
| | | | | |системи | | | | | | |
| | | | | |підтвердження | | | | | | |
| | | | | |відповідності | | | | | | |
| | | | | |продукції | | | | | | |
| | | | | |вимогам | | | | | | |
| | | | | |пожежної | | | | | | |
| | | | | |безпеки та | | | | | | |
| | | | | |сертифікації | | | | | | |
| | | | | |виробів | | | | | | |
| | | | | |протипожежного| | | | | | |
| | | | | |призначення, | | | | | | |
| | | | | |зокрема: | | | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | |утворення | | | 4000 | | 4000 | |
| | | | | |органу з | | | | | | |

| | | | | |питань | | | | | | |
| | | | | |підтвердження | | | | | | |
| | | | | |відповідності | | | | | | |
| | | | | |продукції | | | | | | |
| | | | | |протипожежного| | | | | | |
| | | | | |призначення | | | | | | |
| | | | | |вимогами | | | | | | |
| | | | | |Європейських | | | | | | |
| | | | | |Директив і | | | | | | |
| | | | | |міжнародних та| | | | | | |
| | | | | |європейських | | | | | | |
| | | | | |стандартів та | | | | | | |
| | | | | |нагляду за | | | | | | |
| | | | | |ринком | | | | | | |
| | | | | |пожежної | | | | | | |
| | | | | |безпеки | | | | | | |
| | | | | |України | | | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | |проведення | | | 450 | | 450 | |
| | | | | |інформаційно- | | | | | | |
| | | | | |освітніх та | | | | | | |
| | | | | |консультатив- | | | | | | |
| | | | | |них заходів | | | | | | |
| | | | | |для підготовки| | | | | | |
| | | | | |підприємств | | | | | | |
| | | | | |України до | | | | | | |
| | | | | |впровадження | | | | | | |
| | | | | |на них вимог | | | | | | |
| | | | | |нормативно- | | | | | | |
| | | | | |правових | | | | | | |
| | | | | |актів, | | | | | | |
| | | | | |адаптованих до| | | | | | |
| | | | | |Європейських | | | | | | |
| | | | | |Директив і | | | | | | |
| | | | | |міжнародних та| | | | | | |
| | | | | |європейських | | | | | | |
| | | | | |стандартів | | | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|

|       |      |   |   |   |       |Разом          |      |  4450 |    |  4450 |    |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | |здійснення |Держспоживстандарт | -"- | | | | |
| | | | | |щороку згідно |МНС | | | | | |
| | | | | |із | | | | | | |
| | | | | |законодавством| | | | | | |
| | | | | |контролю за | | | | | | |
| | | | | |відповідністю | | | | | | |
| | | | | |продукції, що | | | | | | |
| | | | | |реалізується | | | | | | |
| | | | | |через | | | | | | |
| | | | | |торговельну | | | | | | |
| | | | | |мережу, | | | | | | |
| | | | | |вимогам | | | | | | |
| | | | | |пожежної | | | | | | |
| | | | | |безпеки та | | | | | | |
| | | | | |діяльністю | | | | | | |
| | | | | |випробувальних| | | | | | |
| | | | | |лабораторій | | | | | | |
| | | | | |(центрів), які| | | | | | |
| | | | | |проводять | | | | | | |
| | | | | |випробування | | | | | | |
| | | | | |такої | | | | | | |
| | | | | |продукції | | | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | |забезпечення |МНС | -"- | | | | |
| | | | | |подальшого | | | | | | |
| | | | | |розвитку | | | | | | |
| | | | | |методичної та | | | | | | |
| | | | | |експеримента- | | | | | | |
| | | | | |льної бази для| | | | | | |
| | | | | |вивчення | | | | | | |
| | | | | |дослідно-ви- | | | | | | |
| | | | | |пробувальними | | | | | | |
| | | | | |лабораторіями | | | | | | |
| | | | | |МНС питання | | | | | | |
| | | | | |щодо | | | | | | |
| | | | | |виникнення | | | | | | |
| | | | | |пожеж, | | | | | | |
| | | | | |зокрема: | | | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | |надання | | | 24 | | 12 | 12 |
| | | | | |лабораторіям | | | | | | |
| | | | | |науково-мето- | | | | | | |
| | | | | |дичної | | | | | | |
| | | | | |допомоги | | | | | | |
| | | | | |у виконанні | | | | | | |
| | | | | |робіт з | | | | | | |
| | | | | |дослідження | | | | | | |
| | | | | |пожеж, | | | | | | |
| | | | | |проведення | | | | | | |
| | | | | |метрологічної | | | | | | |
| | | | | |атестації | | | | | | |
| | | | | |випробувально-| | | | | | |
| | | | | |го обладнання | | | | | | |
| | | | | |та | | | | | | |
| | | | | |порівняльних | | | | | | |
| | | | | |випробувань | | | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | |забезпечення | | | 3240 | | 1620 | 1620 |
| | | | | |лабораторій та| | | | | | |
| | | | | |Українського | | | | | | |
| | | | | |науково- | | | | | | |
| | | | | |дослідного | | | | | | |
| | | | | |інституту | | | | | | |
| | | | | |пожежної | | | | | | |
| | | | | |безпеки | | | | | | |
| | | | | |автомобілями- | | | | | | |
| | | | | |лабораторіями | | | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|

|       |      |   |   |   |       |Разом          |      |  3264 |    |  1632 | 1632 |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| |кількість | 247| 241| 249|приведення у |Рада міністрів Автономної|за рахунок | | | | |
| |будинків | | | |робочий стан |Республіки Крим, обласні,|коштів, | | | | |
| | | | | |інженерного |Київська та |передбачених| | | | |
| | | | | |обладнання |Севастопольська міські |для | | | | |
| | | | | |систем |держадміністрації |утримання | | | | |
| | | | | |протипожежного| |відповідних | | | | |
| | | | | |захисту | |центральних | | | | |
| | | | | |висотних | |та місцевих | | | | |
| | | | | |будинків і | |органів | | | | |
| | | | | |будинків | |виконавчої | | | | |
| | | | | |підвищеної | |влади | | | | |
| | | | | |поверховості, | | | | | | |
| | | | | |забезпечення | | | | | | |
| | | | | |їх належного | | | | | | |
| | | | | |функціонуван- | | | | | | |
| | | | | |ня, створення | | | | | | |
| | | | | |спеціалізова- | | | | | | |
| | | | | |них дільниць з| | | | | | |
| | | | | |ремонту та | | | | | | |
| | | | | |технічного | | | | | | |
| | | | | |обслуговування| | | | | | |
| | | | | |таких систем, | | | | | | |
| | | | | |насамперед у | | | | | | |
| | | | | |тих будівлях, | | | | | | |
| | | | | |що будуть | | | | | | |
| | | | | |задіяні під | | | | | | |
| | | | | |час проведення| | | | | | |
| | | | | |чемпіонату | | | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Рада міністрів Автономної|місцевий | 18810 | 6270 | 6270 | 6270 |
| | | | | | |Республіки Крим |бюджет | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |облдержадміністрації: | -"- | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Вінницька | | 750 | 250 | 250 | 250 |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Волинська | | 68,1| 68,1| | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Донецька | | 111600 | 37200 | 37200 | 37200 |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Житомирська | | 420 | 140 | 140 | 140 |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Запорізька | | 12000 | 4000 | 4000 | 4000 |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Закарпатська | | 254,5| 54,5| 100 | 100 |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Івано-Франківська | | 677,2| 184,3| 221 | 271,9|
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Кіровоградська | | 210 | 70 | 70 | 70 |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Луганська | | 5200 | 1368 | 1642 | 2190 |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Одеська | | 11630 | | 6630 | 5000 |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Полтавська | | 2280 | 240 | 840 | 1200 |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Рівненська | | 544 | 204 | 136 | 204 |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Сумська | | 2343 | 781 | 781 | 781 |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Тернопільська | | 72 | 24 | 24 | 24 |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|

|       |      |   |   |   |       |Харківська        |      |  7600 | 2400 |  2500 | 2700 |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Хмельницька | | 6960 | 3000 | 1980 | 1980 |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Черкаська | | 3200 | 1000 | 1000 | 1200 |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Чернігівська | | 546,3| 180 | 180 | 186,3|
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Чернівецька | | 180 | 60 | 60 | 60 |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Севастопольська |місцевий | 1800 | 900 | 450 | 450 |
| | | | | | |міськдержадміністрація |бюджет | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Разом | | 187145,1| 58393,9| 64474 | 64277,2|
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | |забезпечення |міністерства, інші |розрахунок | | | | |
| | | | | |функціонування|центральні органи |коштів, | | | | |
| | | | | |системи |виконавчої влади Рада |передбачених| | | | |
| | | | | |централізова- |міністрів Автономної |для | | | | |
| | | | | |ного пожежного|Республіки Крим, обласні,|утримання | | | | |
| | | | | |спостереження,|Київська та |відповідних | | | | |
| | | | | |зокрема |Севастопольська міські |центральних | | | | |
| | | | | |виведення |держадміністрації |та місцевих | | | | |
| | | | | |сигналів | |органів | | | | |
| | | | | |систем | |виконавчої | | | | |
| | | | | |автоматичного | |влади | | | | |
| | | | | |протипожежного| | | | | | |
| | | | | |захисту на | | | | | | |
| | | | | |пункти зв'язку| | | | | | |
| | | | | |чергових | | | | | | |
| | | | | |частин | | | | | | |
| | | | | |пожежної | | | | | | |
| | | | | |охорони, | | | | | | |
| | | | | |насамперед тих| | | | | | |
| | | | | |об'єктів, що | | | | | | |
| | | | | |будуть задіяні| | | | | | |
| | | | | |під час | | | | | | |
| | | | | |проведення | | | | | | |
| | | | | |чемпіонату | | | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |МНС |державний | 36346,4| | 23662,5| 12683,9|
| | | | | | | |бюджет | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Державна судова | -"- | 24225 | 6825 | 8700 | 8700 |
| | | | | | |адміністрація | | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Державний департамент з | -"- | 33190 | | 16325 | 16865 |
| | | | | | |питань виконання покарань| | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Фонд державного майна | -"- | 153,7| | | 153,7|
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Рада міністрів Автономної|місцевий | 1590 | 515 | 515 | 560 |
| | | | | | |Республіки Крим |бюджет | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Кіровоградська | -"- | 1150 | 170 | 430 | 550 |
| | | | | | |облдержадміністрація | | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Разом | | 96655,1| 7510 | 49632,5| 39512,6|
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |у тому числі |державний | 93915,1| 6825 | 48687,5| 38402,6|
| | | | | | | |бюджет | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | | |місцевий | 2740 | 685 | 945 | 1110 |
| | | | | | | |бюджет | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|

|       |      |   |   |   |проведення  |МНС           |державний  |   126 |    |   63 |  63 |
| | | | | |всеукраїнських| |бюджет | | | | |
| | | | | |та міжнародних| | | | | | |
| | | | | |науково- | | | | | | |
| | | | | |практичних | | | | | | |
| | | | | |конференцій з | | | | | | |
| | | | | |питань | | | | | | |
| | | | | |пожежної | | | | | | |
| | | | | |безпеки | | | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Мінагрополітики | -"- | 200 | 100 | | 100 |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Разом | | 326 | 100 | 63 | 163 |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | |проведення |міністерства, інші |за рахунок | | | | |
| | | | | |щороку для |центральні органи |коштів, | | | | |
| | | | | |працівників |виконавчої влади Рада |передбачених| | | | |
| | | | | |органів |міністрів Автономної |для | | | | |
| | | | | |виконавчої |Республіки Крим, обласні,|утримання | | | | |
| | | | | |влади нарад, |Київська та |відповідних | | | | |
| | | | | |семінарів, |Севастопольська міські |центральних | | | | |
| | | | | |оглядів, |держадміністрації |та місцевих | | | | |
| | | | | |конкурсів з | |органів | | | | |
| | | | | |питань | |виконавчої | | | | |
| | | | | |пожежної | |влади | | | | |
| | | | | |безпеки | | | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Мінфін |державний | 90 | 30 | 30 | 30 |
| | | | | | | |бюджет | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Мінагрополітики | -"- | 120 | 30 | 40 | 50 |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Мінсім'ямолодьспорт | -"- | 600 | | 300 | 300 |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Міноборони | -"- | 6,9| | 3,4| 3,5|
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Держкомрезерв | -"- | 120 | 40 | 40 | 40 |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |НКАУ | -"- | 300 | 100 | 100 | 100 |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Фонд державного майна | -"- | 195 | 60 | 65 | 70 |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Рада міністрів Автономної|місцевий | 204 | 68 | 68 | 68 |
| | | | | | |Республіки Крим |бюджет | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Разом | | 1635,9| 328 | 646,4| 661,5|
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |у тому числі |державний | 1431,9| 260 | 578,4| 593,5|
| | | | | | | |бюджет | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | | |місцевий | 204 | 68 | 68 | 68 |
| | | | | | | |бюджет | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | |проведення |міністерства, інші |за рахунок | | | | |
| | | | | |щороку |центральні органи |коштів, | | | | |
| | | | | |Всеукраїнсько-|виконавчої влади Рада |передбачених| | | | |
| | | | | |го фестивалю |міністрів Автономної |для | | | | |
| | | | | |дружин юних |Республіки Крим, обласні,|утримання | | | | |
| | | | | |пожежників |Київська та |відповідних | | | | |
| | | | | | |Севастопольська міські |центральних | | | | |
| | | | | | |держадміністрації |та місцевих | | | | |
| | | | | | | |органів | | | | |
| | | | | | | |виконавчої | | | | |
| | | | | | | |влади | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|

|       |      |   |   |   |       |Рада міністрів Автономної|місцевий  |    9 |   3 |   3 |   3 |
| | | | | | |Республіки Крим |бюджет | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |облдержадміністрації: | -"- | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Вінницька | | 102 | 30 | 34 | 38 |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Волинська | | 60 | 20 | 20 | 20 |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Закарпатська | | 75 | 25 | 25 | 25 |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Кіровоградська | | 1038 | 352 | 347 | 339 |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Львівська | | 105 | 35 | 35 | 35 |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Миколаївська | | 30 | 10 | 10 | 10 |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Полтавська | | 75 | 25 | 25 | 25 |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Чернігівська | | 61,5| 20,5| 20,5| 20,5|
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Чернівецька | | 9 | 3 | 3 | 3 |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Разом | | 1564,5| 523,5| 522,5| 518,5|
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
|Разом за | | | | | | | | 591500,3|150812,2| 224919,8|215768,3|
|завданням 1 | | | | | | | | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
|у тому числі | | | | | | |державний | 104093,3| 7350 | 55680 | 41063,3|
| | | | | | | |бюджет | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | | |місцевий | 487407 |143462,2| 169239,8|174705 |
| | | | | | | |бюджет | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
|2. | | | | |розроблення | |за рахунок | | | | |
|Удосконалення | | | | |таких | |коштів, | | | | |
|нормативно- | | | | |нормативно- | |передбачених| | | | |
|правового | | | | |правових, | |для | | | | |
|забезпечення у| | | | |актів з питань| |утримання | | | | |
|сфері пожежної| | | | |пожежної | |відповідних | | | | |
|безпеки | | | | |безпеки: | |центральних | | | | |
| | | | | | | |та місцевих | | | | |
| | | | | | | |органів | | | | |
| | | | | | | |виконавчої | | | | |
| | | | | | | |влади | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | |Правила |МНС | | | | | |
| | | | | |пожежної | | | | | | |
| | | | | |безпеки | | | | | | |
| | | | | |культових | | | | | | |
| | | | | |споруд | | | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | |Інструкція з |Мінтрансзв'язку | | | | | |
| | | | | |гасіння пожеж | | | | | | |
| | | | | |на підземних | | | | | | |
| | | | | |об'єктах | | | | | | |
| | | | | |електрозв'язку| | | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | |Інструкція з |Держкомтелерадіо | | | | | |
| | | | | |гасіння пожеж | | | | | | |
| | | | | |на | | | | | | |
| | | | | |телевізійних | | | | | | |
| | | | | |вежах | | | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|

|       |      |   |   |   |Правила    |МНС           |      |     |    |     |    |
| | | | | |улаштування та| | | | | | |
| | | | | |експлуатації | | | | | | |
| | | | | |систем | | | | | | |
| | | | | |оповіщення про| | | | | | |
| | | | | |пожежу та | | | | | | |
| | | | | |управління | | | | | | |
| | | | | |евакуацією | | | | | | |
| | | | | |людей у | | | | | | |
| | | | | |будинках та | | | | | | |
| | | | | |спорудах | | | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | |Правила | -"- | | | | | |
| | | | | |пожежної | | | | | | |
| | | | | |безпеки | | | | | | |
| | | | | |об'єктів | | | | | | |
| | | | | |рухомого | | | | | | |
| | | | | |(мобільного) | | | | | | |
| | | | | |зв'язку та | | | | | | |
| | | | | |безпроводового| | | | | | |
| | | | | |доступу | | | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | |Правила | -"- | | | | | |
| | | | | |виконання | | | | | | |
| | | | | |робіт із | | | | | | |
| | | | | |спостереження | | | | | | |
| | | | | |за установками| | | | | | |
| | | | | |пожежної | | | | | | |
| | | | | |автоматики | | | | | | |
| | | | | |об'єктів, | | | | | | |
| | | | | |проектування, | | | | | | |
| | | | | |монтажу, | | | | | | |
| | | | | |технічного | | | | | | |
| | | | | |обслуговування| | | | | | |
| | | | | |систем | | | | | | |
| | | | | |пожежного | | | | | | |
| | | | | |спостереження | | | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | |національні |МНС |державний | 900 | | 425 | 475 |
| | | | | |стандарти у | |бюджет | | | | |
| | | | | |сфері пожежної| | | | | | |
| | | | | |безпеки, | | | | | | |
| | | | | |гармонізовані | | | | | | |
| | | | | |з міжнародними| | | | | | |
| | | | | |та | | | | | | |
| | | | | |європейськими | | | | | | |
| | | | | |вимогами | | | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
|Разом за | | | | | | | | 900 | | 425 | 475 |
|завданням 2 | | | | | | | | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
|3. Проведення | | | | |проведення | -"- | -"- | 178,3| | 78,3| 100 |
|науково-техні-| | | | |науково- | | | | | | |
|чних | | | | |технічних | | | | | | |
|досліджень у | | | | |досліджень | | | | | | |
|сфері пожежної| | | | |з питань: | | | | | | |
|безпеки | | | | | | | | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | |пожежної | | | | | | |
| | | | | |небезпеки | | | | | | |
| | | | | |речовин, | | | | | | |
| | | | | |матеріалів, | | | | | | |
| | | | | |виробів і | | | | | | |
| | | | | |обладнання, | | | | | | |
| | | | | |пожежної | | | | | | |
| | | | | |техніки, | | | | | | |
| | | | | |пожежно- | | | | | | |
| | | | | |технічного | | | | | | |
| | | | | |озброєння, | | | | | | |
| | | | | |продукції | | | | | | |
| | | | | |протипожежного| | | | | | |
| | | | | |призначення | | | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|

|       |      |   |   |   |вогнестійкості|             |      |   600 |    |  300 |  300 |
| | | | | |будівельних | | | | | | |
| | | | | |конструкцій, | | | | | | |
| | | | | |кабельних | | | | | | |
| | | | | |ліній та | | | | | | |
| | | | | |перегородок | | | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | |визначення | | | 750 | | 350 | 400 |
| | | | | |пожежної | | | | | | |
| | | | | |небезпеки | | | | | | |
| | | | | |будівельних | | | | | | |
| | | | | |матеріалів та | | | | | | |
| | | | | |електротехніч-| | | | | | |
| | | | | |них виробів | | | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | |визначення | | | 250 | | 100 | 150 |
| | | | | |пожежної | | | | | | |
| | | | | |небезпеки | | | | | | |
| | | | | |кабельної | | | | | | |
| | | | | |продукції | | | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
|Разом за | | | | | | | | 1778,3| | 828,3| 950 |
|завданням 3 | | | | | | | | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
|4. | | | | |розроблення |Рада міністрів Автономної|за рахунок | | | | |
|Забезпечення | | | | |регіональних |Республіки Крим, обласні,|коштів, | | | | |
|розвитку | | | | |програм |Київська та |передбачених| | | | |
|матеріально- | | | | |розвитку |Севастопольська міські |для | | | | |
|технічної бази| | | | |матеріально- |держадміністрації |утримання | | | | |
|пожежної | | | | |технічної бази| |відповідних | | | | |
|охорони | | | | |пожежної | |центральних | | | | |
| | | | | |охорони | |та місцевих | | | | |
| | | | | |(будівництво, | |органів | | | | |
| | | | | |реконструкція,| |виконавчої | | | | |
| | | | | |ремонт | |влади | | | | |
| | | | | |пожежних депо,| | | | | | |
| | | | | |придбання та | | | | | | |
| | | | | |створення | | | | | | |
| | | | | |нових зразків | | | | | | |
| | | | | |протипожежної | | | | | | |
| | | | | |техніки, | | | | | | |
| | | | | |забезпечення | | | | | | |
| | | | | |пожежників | | | | | | |
| | | | | |засобами | | | | | | |
| | | | | |пожежогасіння | | | | | | |
| | | | | |та | | | | | | |
| | | | | |індивідуально-| | | | | | |
| | | | | |го захисту, | | | | | | |
| | | | | |зв'язку тощо),| | | | | | |
| | | | | |насамперед у | | | | | | |
| | | | | |тих населених | | | | | | |
| | | | | |пунктах, що | | | | | | |
| | | | | |будуть задіяні| | | | | | |
| | | | | |під час | | | | | | |
| | | | | |проведення | | | | | | |
| | | | | |чемпіонату | | | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |облдержадміністрації: |місцевий | | | | |
| | | | | | | |бюджет | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Закарпатська | | 11622,4| 3882,4| 3871 | 3869 |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Донецька | | 36958 | 10710 | 14890 | 11358 |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Київська | | 26300 | 10000 | 8400 | 7900 |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|

|       |      |   |   |   |       |Миколаївська       |      |  9647,5| 3175 |  3111,5| 3361 |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Херсонська | | 3285 | 1855 | 850 | 580 |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Разом | | 87812,9| 29622,4| 31122,5| 27068 |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | |поліпшення |МНС |державний | | | | |
| | | | | |матеріально- | |бюджет | | | | |
| | | | | |технічної бази| | | | | | |
| | | | | |Українського | | | | | | |
| | | | | |науково- | | | | | | |
| | | | | |дослідного | | | | | | |
| | | | | |інституту | | | | | | |
| | | | | |пожежної | | | | | | |
| | | | | |безпеки, | | | | | | |
| | | | | |зокрема: | | | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | |стендів для | | | 222 | | 207 | 15 |
| | | | | |проведення | | | | | | |
| | | | | |випробувань з | | | | | | |
| | | | | |визначення | | | | | | |
| | | | | |пожежної | | | | | | |
| | | | | |небезпеки | | | | | | |
| | | | | |речовин, | | | | | | |
| | | | | |матеріалів, | | | | | | |
| | | | | |виробів і | | | | | | |
| | | | | |обладнання, | | | | | | |
| | | | | |пожежної | | | | | | |
| | | | | |техніки, | | | | | | |
| | | | | |пожежно- | | | | | | |
| | | | | |технічного | | | | | | |
| | | | | |озброєння, | | | | | | |
| | | | | |продукції | | | | | | |
| | | | | |протипожежного| | | | | | |
| | | | | |призначення | | | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | |вогневої печі | | | 1800 | | 1500 | 300 |
| | | | | |для | | | | | | |
| | | | | |випробувань з | | | | | | |
| | | | | |визначення | | | | | | |
| | | | | |вогнестійкості| | | | | | |
| | | | | |будівельних | | | | | | |
| | | | | |конструкцій, | | | | | | |
| | | | | |кабельних | | | | | | |
| | | | | |ліній та | | | | | | |
| | | | | |перегородок | | | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | |випробувально-| | | 4000 | | 2000 | 2000 |
| | | | | |го обладнання | | | | | | |
| | | | | |для проведення| | | | | | |
| | | | | |досліджень з | | | | | | |
| | | | | |визначення | | | | | | |
| | | | | |пожежної | | | | | | |
| | | | | |небезпеки | | | | | | |
| | | | | |будівельних | | | | | | |
| | | | | |матеріалів та | | | | | | |
| | | | | |електротехніч-| | | | | | |
| | | | | |них виробів | | | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|

|       |      |   |   |   |випробувально-|             |      |   450 |    |  350 |  100 |
| | | | | |го обладнання | | | | | | |
| | | | | |для проведення| | | | | | |
| | | | | |досліджень з | | | | | | |
| | | | | |визначення | | | | | | |
| | | | | |димоутворюва- | | | | | | |
| | | | | |льної | | | | | | |
| | | | | |здатності | | | | | | |
| | | | | |кабельної | | | | | | |
| | | | | |продукції | | | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | |Разом | | 6472 | | 4057 | 2415 |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | |модернізація |МНС | -"- | 28651,8| | 20551,8| 8100 |
| | | | | |матеріально- | | | | | | |
| | | | | |технічної бази| | | | | | |
| | | | | |загонів | | | | | | |
| | | | | |технічної | | | | | | |
| | | | | |служби | | | | | | |
| | | | | |державної | | | | | | |
| | | | | |пожежної | | | | | | |
| | | | | |охорони, в | | | | | | |
| | | | | |тому числі | | | | | | |
| | | | | |станцій | | | | | | |
| | | | | |діагностики, | | | | | | |
| | | | | |для потреб | | | | | | |
| | | | | |пожежної | | | | | | |
| | | | | |охорони, | | | | | | |
| | | | | |насамперед у | | | | | | |
| | | | | |тих населених | | | | | | |
| | | | | |пунктах, що | | | | | | |
| | | | | |будуть задіяні| | | | | | |
| | | | | |під час | | | | | | |
| | | | | |проведення | | | | | | |
| | | | | |чемпіонату | | | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | |спорудження |Міноборони | -"- | 94847,8| | 47559,9| 47287,9|
| | | | | |необхідних | | | | | | |
| | | | | |об'єктів | | | | | | |
| | | | | |підрозділів | | | | | | |
| | | | | |пожежної | | | | | | |
| | | | | |охорони | | | | | | |
| | | | | |Збройних Сил | | | | | | |
| | | | | |та поліпшення | | | | | | |
| | | | | |їх | | | | | | |
| | | | | |матеріально- | | | | | | |
| | | | | |технічної | | | | | | |
| | | | | |бази, зокрема | | | | | | |
| | | | | |забезпечення | | | | | | |
| | | | | |пожежною | | | | | | |
| | | | | |технікою та | | | | | | |
| | | | | |обладнанням | | | | | | |
| | | | | |для гасіння | | | | | | |
| | | | | |пожеж | | | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
|Разом за | | | | | | | | 217784,5| 29622,4| 103291,2| 84870,9|
|завданням 4 | | | | | | | | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
|у тому числі | | | | | | |державний | 129971,6| | 72168,7| 57802,9|
| | | | | | | |бюджет | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | | |місцевий | 87812,9| 29622,4| 31122,5| 27068 |
| | | | | | | |бюджет | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|

|5.      |      |   |   |   |розроблення  |МКТ           |за рахунок |     |    |     |    |
|Інформаційне | | | | |для дітей та | |коштів, | | | | |
|забезпечення у| | | | |юнацтва | |передбачених| | | | |
|сфері пожежної| | | | |сценаріїв | |для | | | | |
|безпеки | | | | |театральних, | |утримання | | | | |
| | | | | |циркових | |відповідних | | | | |
| | | | | |вистав і | |центральних | | | | |
| | | | | |розважальних | |та місцевих | | | | |
| | | | | |програм з | |органів | | | | |
| | | | | |протипожежної | |виконавчої | | | | |
| | | | | |тематики та | |влади | | | | |
| | | | | |включення їх | | | | | | |
| | | | | |до репертуарів| | | | | | |
| | | | | |театру ляльок,| | | | | | |
| | | | | |юного глядача,| | | | | | |
| | | | | |цирку, програм| | | | | | |
| | | | | |естрадних | | | | | | |
| | | | | |концертів, | | | | | | |
| | | | | |теле- та | | | | | | |
| | | | | |радіопередач | | | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | |організація |МОН | -"- | | | | |
| | | | | |вивчення в | | | | | | |
| | | | | |межах | | | | | | |
| | | | | |навчальних | | | | | | |
| | | | | |предметів та в| | | | | | |
| | | | | |позаурочний | | | | | | |
| | | | | |час учнями | | | | | | |
| | | | | |загальноосвіт-| | | | | | |
| | | | | |ніх навчальних| | | | | | |
| | | | | |закладів | | | | | | |
| | | | | |правил | | | | | | |
| | | | | |пожежної | | | | | | |
| | | | | |безпеки та | | | | | | |
| | | | | |поведінки під | | | | | | |
| | | | | |час пожежі | | | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | |підготовка і | -"- | | | | | |
| | | | | |видання | | | | | | |
| | | | | |програми та | | | | | | |
| | | | | |підручників | | | | | | |
| | | | | |для вищих | | | | | | |
| | | | | |навчальних | | | | | | |
| | | | | |закладів з | | | | | | |
| | | | | |питань | | | | | | |
| | | | | |пожежної | | | | | | |
| | | | | |безпеки | | | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | |організація на|МНС | -"- | | | | |
| | | | | |базі | | | | | | |
| | | | | |Національного | | | | | | |
| | | | | |комплексу | | | | | | |
| | | | | |"Експоцентр | | | | | | |
| | | | | |України" | | | | | | |
| | | | | |проведення | | | | | | |
| | | | | |виставок з | | | | | | |
| | | | | |питань | | | | | | |
| | | | | |пожежної | | | | | | |
| | | | | |безпеки | | | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
|6. Міжнародне | | | | |організація | -"- | -"- | | | | |
|співробітництв| | | | |стажування | | | | | | |
|о у сфері | | | | |фахівців | | | | | | |
|пожежної | | | | |пожежної | | | | | | |
|безпеки | | | | |охорони в | | | | | | |
| | | | | |установах | | | | | | |
| | | | | |зарубіжних | | | | | | |
| | | | | |країн, які | | | | | | |
| | | | | |провадять | | | | | | |
| | | | | |діяльність у | | | | | | |
| | | | | |сфері пожежної| | | | | | |
| | | | | |безпеки, в | | | | | | |
| | | | | |тому числі в | | | | | | |
| | | | | |державах, що | | | | | | |
| | | | | |мають досвід | | | | | | |
| | | | | |проведення | | | | | | |
| | | | | |світових та | | | | | | |
| | | | | |європейських | | | | | | |
| | | | | |футбольних | | | | | | |
| | | | | |форумів | | | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|

|       |      |   |   |   |забезпечення |             |      |     |    |     |    |
| | | | | |участі | | | | | | |
| | | | | |фахівців у | | | | | | |
| | | | | |роботі | | | | | | |
| | | | | |міжнародних | | | | | | |
| | | | | |організацій з | | | | | | |
| | | | | |питань | | | | | | |
| | | | | |пожежної | | | | | | |
| | | | | |безпеки | | | | | | |
| | | | | |відповідно до | | | | | | |
| | | | | |законодавства | | | | | | |
| | | | | |та міжнародних| | | | | | |
| | | | | |договорів, | | | | | | |
| | | | | |зокрема з: | | | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | |Міжнародним | -"- |державний | 45,8| | 22,9| 22,9|
| | | | | |технічним | |бюджет | | | | |
| | | | | |комітетом з | | | | | | |
| | | | | |попередження | | | | | | |
| | | | | |та гасіння | | | | | | |
| | | | | |пожеж (CTIF) | | | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | |Міжнародною | -"- | | | | | |
| | | | | |організацією | | | | | | |
| | | | | |зі | | | | | | |
| | | | | |стандартизації| | | | | | |
| | | | | |(ISO) разом з | | | | | | |
| | | | | |Технічним | | | | | | |
| | | | | |комітетом із | | | | | | |
| | | | | |стандартизації| | | | | | |
| | | | | |ТК25 "Пожежна | | | | | | |
| | | | | |безпека та | | | | | | |
| | | | | |протипожежна | | | | | | |
| | | | | |техніка" | | | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | |Міжнародною |МНС |за рахунок | | | | |
| | | | | |електротехніч-|Держспоживстандарт |коштів, | | | | |
| | | | | |ною комісією | |передбачених| | | | |
| | | | | |(IEC) разом з | |для | | | | |
| | | | | |Технічним | |утримання | | | | |
| | | | | |комітетом із | |відповідних | | | | |
| | | | | |стандартизації| |центральних | | | | |
| | | | | |ТК25 "Пожежна | |та місцевих | | | | |
| | | | | |безпека та | |органів | | | | |
| | | | | |протипожежна | |виконавчої | | | | |
| | | | | |техніка" | |влади | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | |Європейським | -"- | -"- | | | | |
| | | | | |комітетом з | | | | | | |
| | | | | |стандартизації| | | | | | |
| | | | | |(CEN) разом з | | | | | | |
| | | | | |Технічним | | | | | | |
| | | | | |комітетом із | | | | | | |
| | | | | |стандартизації| | | | | | |
| | | | | |ТК25 "Пожежна | | | | | | |
| | | | | |безпека та | | | | | | |
| | | | | |протипожежна | | | | | | |
| | | | | |техніка" | | | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|

|       |      |   |   |   |забезпечення |МНС           |   -"-  |     |    |     |    |
| | | | | |участі | | | | | | |
| | | | | |фахівців | | | | | | |
| | | | | |пожежної | | | | | | |
| | | | | |охорони у | | | | | | |
| | | | | |міжнародних | | | | | | |
| | | | | |виставках, | | | | | | |
| | | | | |конференціях | | | | | | |
| | | | | |та семінарах з| | | | | | |
| | | | | |питань | | | | | | |
| | | | | |пожежної | | | | | | |
| | | | | |безпеки та у | | | | | | |
| | | | | |міжнародних | | | | | | |
| | | | | |змаганнях з | | | | | | |
| | | | | |пожежно-прик- | | | | | | |
| | | | | |ладного спорту| | | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | |вивчення і | -"- | -"- | | | | |
| | | | | |впровадження в| | | | | | |
| | | | | |практику | | | | | | |
| | | | | |передового | | | | | | |
| | | | | |досвіду | | | | | | |
| | | | | |зарубіжних | | | | | | |
| | | | | |країн у сфері | | | | | | |
| | | | | |пожежної | | | | | | |
| | | | | |охорони | | | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
|Разом за | | | | | | |державний | 45,8| | 22,9| 22,9|
|завданням 6 | | | | | | |бюджет | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
|Усього за | | | | | | | | 812008,9|180434,6| 329487,2|302087,1|
|Програмою | | | | | | | | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
|у тому числі | | | | | | |державний | 236789 | 7350 | 129124,9|100314,1|
| | | | | | | |бюджет | | | | |
|--------------+------------+-----+-----+------+--------------+-------------------------+------------+----------+--------+---------+--------|
| | | | | | | |місцевий | 575219,9|173084,6| 200362,3|201773 |
| | | | | | | |бюджет | | | | |
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Додаток 3
до Програми

       ПРОГНОЗНІ ОБСЯГИ ТА ДЖЕРЕЛА ФІНАНСУВАННЯ
для розв'язання проблем,
передбачених Державною цільовою програмою забезпечення
пожежної безпеки на період до 2010 року

-----------------------------------------------------------------------
| Головний розпорядник| Джерела |Прогноз- | У тому числі за роками |
| бюджетних коштів |фінансу- |ний обсяг|--------------------------|
| | вання |фінансо- | 2008 | 2009 | 2010 |
| |(держав- | вих | | | |
| | ний, |ресурсів | | | |
| |місцевий | для | | | |
| | бюджет, |виконання| | | |
| | інші) | завдань,| | | |
| | | тис. | | | |
| | | гривень | | | |
|----------------------+---------+---------+--------+--------+--------|
|МНС |державний| 82185,3| | 55767,5| 26417,8|
| |бюджет | | | | |
|----------------------+---------+---------+--------+--------+--------|
|Мінфін | -"- | 330 | 110 | 110 | 110 |
|----------------------+---------+---------+--------+--------+--------|
|Держкомрезерв | -"- | 225 | 75 | 75 | 75 |
|----------------------+---------+---------+--------+--------+--------|
|НКАУ | -"- | 450 | 150 | 150 | 150 |
|----------------------+---------+---------+--------+--------+--------|
|Фонд державного майна | -"- | 409 | 60 | 94,1| 254,9|
|----------------------+---------+---------+--------+--------+--------|
|Міноборони | -"- | 94854,7| | 47563,3| 47291,4|
|----------------------+---------+---------+--------+--------+--------|
|Державна судова | -"- | 24225 | 6825 | 8700 | 8700 |
|адміністрація | | | | | |
|----------------------+---------+---------+--------+--------+--------|
|Державний департамент | -"- | 33190 | | 16325 | 16865 |
|з питань виконання | | | | | |
|покарань | | | | | |
|----------------------+---------+---------+--------+--------+--------|
|Мінагрополітики | -"- | 320 | 130 | 40 | 150 |
|----------------------+---------+---------+--------+--------+--------|
|Мінсім'ямолодьспорт | -"- | 600 | | 300 | 300 |
|----------------------+---------+---------+--------+--------+--------|
|Рада міністрів |місцевий | 23064 | 7673 | 7673 | 7718 |
|Автономної Республіки |бюджет | | | | |
|Крим | | | | | |
|----------------------+---------+---------+--------+--------+--------|
|Облдержадміністрація: |місцевий | | | | |
| |бюджет | | | | |
|----------------------+---------+---------+--------+--------+--------|
|Вінницька | | 21941,9| 7360,6| 7298,6| 7282,6|
|----------------------+---------+---------+--------+--------+--------|
|Волинська | | 19298,8| 6478,3| 6410,2| 6410,2|
|----------------------+---------+---------+--------+--------+--------|
|Донецька | | 183326 | 57484 | 63541 | 62301 |
|----------------------+---------+---------+--------+--------+--------|
|Житомирська | | 420 | 140 | 140 | 140 |
|----------------------+---------+---------+--------+--------+--------|
|Запорізька | | 26814 | 8938 | 8938 | 8938 |
|----------------------+---------+---------+--------+--------+--------|
|Закарпатська | | 24996,9| 6776,9| 9111 | 9109 |
|----------------------+---------+---------+--------+--------+--------|
|Івано-Франківська | | 20727 | 6364,2| 7911 | 6451,8|
|----------------------+---------+---------+--------+--------+--------|
|Кіровоградська | | 16600 | 5326 | 5581 | 5693 |
|----------------------+---------+---------+--------+--------+--------|
|Київська | | 26300 | 10000 | 8400 | 7900 |
|----------------------+---------+---------+--------+--------+--------|
|Луганська | | 14664 | 4112 | 4962 | 5590 |
|----------------------+---------+---------+--------+--------+--------|
|Львівська | | 105 | 35 | 35 | 35 |
|----------------------+---------+---------+--------+--------+--------|
|Миколаївська | | 9677,5| 3185 | 3121,5| 3371 |
|----------------------+---------+---------+--------+--------+--------|
|Одеська | | 19430 | | 10270 | 9160 |
|----------------------+---------+---------+--------+--------+--------|
|Полтавська | | 38355 | 8265 | 9865 | 10225 |
|----------------------+---------+---------+--------+--------+--------|
|Рівненська | | 8078 | 2708 | 2641 | 2729 |
|----------------------+---------+---------+--------+--------+--------|
|Сумська | | 47703 | 11058 | 18322,5| 18322,5|
|----------------------+---------+---------+--------+--------+--------|
|Тернопільська | | 11572 | 3724 | 3624 | 4224 |
|----------------------+---------+---------+--------+--------+--------|
|Харківська | | 17600 | 5700 | 5800 | 6100 |
|----------------------+---------+---------+--------+--------+--------|
|Херсонська | | 3285 | 1855 | 850 | 580 |
|----------------------+---------+---------+--------+--------+--------|
|Хмельницька | | 30947 | 9110 | 9312 | 12525 |
|----------------------+---------+---------+--------+--------+--------|
|Черкаська | | 9200 | 3000 | 3000 | 3200 |
|----------------------+---------+---------+--------+--------+--------|
|Чернігівська | | 607,8| 200,5| 200,5| 206,8|
|----------------------+---------+---------+--------+--------+--------|
|Чернівецька | | 2290 | 752 | 766 | 772 |
|----------------------+---------+---------+--------+--------+--------|
|Севастопольська |місцевий | 8217 | 2839 | 2589 | 2789 |
|міськдержадміністрація|бюджет | | | | |
|----------------------+---------+---------+--------+--------+--------|
|Усього | | 812008,9|180434,6|329487,2|302087,1|
|----------------------+---------+---------+--------+--------+--------|
|у тому числі |державний| 236789 | 7350 |129124,9|100314,1|
| |бюджет | | | | |
|----------------------+---------+---------+--------+--------+--------|
| |місцевий | 575219,9|173084,6|200362,3|201773 |
| |бюджет | | | | |
-----------------------------------------------------------------------

( Програма в редакції Постанови КМ N 645 від 16.07.2008 )