Открытое тестирование
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 24 лютого 2010 р. N 185
Київ
(Постанова втратила чинність на підставі Постанови
Кабінету Міністрів України
N 401 від 26 травня 2010 р.)
Питання використання
у 2010 році коштів Стабілізаційного
фонду для виконання функцій столиці
відповідно до Закону України "Про столицю
України - місто-герой Київ"
Кабінет Міністрів України постановляє:
1. Виділити за рахунок залишку нерозподілених коштів Стабілізаційного фонду станом на 1 січня 2010 р., а в разі їх недостатності - за рахунок коштів, одержаних від приватизації державного майна, а також надходжень від розміщення державних цінних паперів, 500 млн. гривень для виконання функцій столиці відповідно до Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ" ( 401-14 ).
2. Затвердити Порядок використання у 2010 році коштів Стабілізаційного фонду для виконання функцій столиці відповідно до Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ" ( 401-14 ), що додається.
3. Забезпечити до погодження розподілу коштів Стабілізаційного фонду з комітетами Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності та з питань бюджету:
Міністерству фінансів - внесення відповідних змін до тимчасового розпису державного бюджету;
Державному казначейству - перерахування коштів Стабілізаційного фонду.
4. Київській міській державній адміністрації погодити розподіл коштів Стабілізаційного фонду з комітетами Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності та з питань бюджету.
Прем'єр-міністр України Ю.ТИМОШЕНКО
Затверджено
постановою Кабінету Міністрів України
від 24 лютого 2010 р. N 185
Порядок
використання у 2010 році коштів
Стабілізаційного фонду для виконання
функцій столиці відповідно до Закону України
"Про столицю України - місто-герой Київ"
( 401-14 )
1. Цей Порядок визначає механізм використання у 2010 році коштів Стабілізаційного фонду для виконання функцій столиці відповідно до Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ" ( 401-14 ) (далі - бюджетні кошти).
2. Головним розпорядником бюджетних коштів є Мінфін, розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня - Головне фінансове управління, Головне управління капітального будівництва та Головне управління комунального господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міськдержадміністрації) відповідно до компетенції (далі - розпорядники бюджетних коштів).
3. Бюджетні кошти виділяються з урахуванням вимог Порядку використання коштів Стабілізаційного фонду, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2009 р. N 289 (Офіційний вісник України, 2009 р., N 24, ст. 793; 2010 р., N 2, ст. 69).
4. Бюджетні кошти спрямовуються на фінансування таких проектів будівництва та реконструкції:
перекладка напірного каналізаційного колектора від насосної станції житлового масиву Святошин до Чумаківського самопливного колектора, будівництво - 40,5 млн. гривень;
південно-західний каналізаційний колектор, I-IV пускові комплекси, будівництво - 97,6 млн. гривень;
водовідна мережа діаметром 1400 міліметрів від вул. Гречка до Великої кільцевої дороги у Подільському, Шевченківському та Святошинському районах м. Києва, будівництво - 52,2 млн. гривень;
каналізаційний колектор від Мостицького до Головного міського колектора, перша черга, будівництво - 55,2 млн. гривень;
прохідний колектор водопроводу діаметром 1400 міліметрів від станції метро "Дніпро" до вул. Кіровоградської у м. Києві, реконструкція - 15,7 млн. гривень;
колектор по вул. Стеценка з метою ліквідації каналізаційно-напірної станції "Нивки" у м. Києві, будівництво - 44 млн. гривень;
каналізаційний колектор по вул. Протасів Яр від вул. Солом'янської до вул. Грінченка у Солом'янському районі м. Києва, будівництво - 21,6 млн. гривень;
каналізаційний колектор по вул. Кіото у Дарницькому районі м. Києва, реконструкція - 2,9 млн. гривень;
напірні колектори N 1 і 2 каналізаційно-напірної станції "Микільська Борщагівка N 1" (дві нитки) у Святошинському районі м. Києва, будівництво - 12,6 млн. гривень;
напірний каналізаційний колектор N 1 від каналізаційно-напірної станції "Микільська Борщагівка N 2" у Святошинському районі м. Києва, реконструкція - 25 млн. гривень;
каналізаційний колектор діаметром 500 міліметрів по Столичному шосе, реконструкція - 7,1 млн. гривень;
лінія швидкісного трамваю від вул. Старовокзальної до Великої кільцевої дороги, комплексна реконструкція - 75,6 млн. гривень;
реконструкція споруд очистки стічних каналізаційних вод і будівництва технологічної лінії з обробки та утилізації осадів Бортницької станції аерації департаменту експлуатації каналізаційного господарства ВАТ "Київводоканал" (проектні роботи) - 16,6 млн. гривень;
реконструкція дамб мулових полів N 1 і 2 Бортницької станції аерації - 23,6 млн. гривень;
удосконалення процесу видалення органічних сполук і підвищення енергетичної ефективності Бортницької станції аерації по вул. Колекторній, 1, у Дарницькому районі - 9,8 млн. гривень.
5. Фінансування об'єктів капітального будівництва здійснюється відповідно до Порядку державного фінансування капітального будівництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. N 1764 (Офіційний вісник України, 2001 р., N 52, ст. 2374).
6. Операції, пов'язані з використанням бюджетних коштів, проводяться відповідно до Порядку обслуговування державного бюджету за видатками та операціями з надання та повернення кредитів, наданих за рахунок коштів державного бюджету, затвердженого Державним казначейством.
7. Розпорядники бюджетних коштів беруть бюджетні зобов'язання виключно у межах фактично перерахованих на рахунки бюджетних коштів.
8. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законодавством порядку.
9. Головне фінансове управління виконавчого органу Київської міської ради (Київської міськдержадміністрації) подає Мінфіну щомісяця до 10 числа інформацію про використання бюджетних коштів у розрізі об'єктів.
10. Державне казначейство подає Мінфіну щомісяця до 16 числа інформацію про обсяги перерахування бюджетних коштів у розрізі об'єктів.
11. Головний розпорядник бюджетних коштів подає Кабінетові Міністрів України щокварталу до 20 числа наступного місяця інформацію про використання бюджетних коштів у розрізі об'єктів.
12. Після закінчення бюджетного періоду залишки бюджетних коштів, що обліковуються на рахунках їх розпорядників станом на 1 січня 2011 р., повертаються до Стабілізаційного фонду.
13. Складення та подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.