Парус Iнтернет-Консультант

Открытое тестирование

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА
від 25 серпня 2010 р. N 765
Київ

Про порядок визначення країн
(територій), що не виконують чи неналежним
чином виконують рекомендації міжнародних,
міжурядових організацій, що здійснюють діяльність
у сфері боротьби з легалізацією (відмиванням)
доходів, одержаних злочинним шляхом,
або фінансуванням тероризму

( Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ
N 75 від 07.02.20
11 )

Відповідно до пункту 3 частини першої статті 15 Закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму" ( 249-15 ) Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Установити, що:

перелік країн (територій), що не виконують чи неналежним чином виконують рекомендації міжнародних, міжурядових організацій, що здійснюють діяльність у сфері боротьби з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванням тероризму, формується та після погодження з Міністерством фінансів затверджується Державною службою фінансового моніторингу; ( Абзац другий пункту 1 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 75 від 07.02.2011 )

до зазначеного переліку включаються країни (території) на основі висновків Групи з розробки фінансових заходів боротьби з відмиванням грошей (FATF), міжнародних, міжурядових організацій, діяльність яких спрямована на протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму.

2. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2003 р. N 645 "Про порядок визначення країн (територій), які не беруть участі в міжнародному співробітництві у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму" (Офіційний вісник України, 2003 р., N 18-19, ст. 857).

Прем'єр-міністр України М.АЗАРОВ