|
Документ : Щодо запиту на отримання у письмовому вигляді інформації (у довільній формі) про проведення антитерористичної операції на території, де працював працівник
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
ЛИСТ 12.01.2015 N 103/0/14-15/06
Щодо запиту на отримання у письмовому вигляді інформації (у довільній формі) про проведення антитерористичної операції на території, де працював працівник
Міністерством соціальної політики розглянуто лист <…> і в межах компетенції повідомляється таке.
Антитерористичний центр є постійно діючим органом при Службі безпеки України.
Виходячи з практики, яка склалася, при реалізації положень п. 5.6 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої наказом Міністерства праці України, Міністерства юстиції України, Міністерства соціального захисту населення України від 29.07.93 р. N 58 (із змінами), працівником на адресу Служби безпеки України надсилається запит на отримання у письмовому вигляді інформації (у довільній формі) про проведення антитерористичної операції на території, де працював працівник.
Одночасно повідомляємо, що листи Міністерства не є нормативно-правовими актами, за своєю природою вони носять інформаційний, рекомендаційний та необов'язковий характер.
Перший заступник Міністра В. Шевченко
|