Документ : Про затвердження Порядку розподілу між державним та місцевими бюджетами надміру сплачених сум до 31 грудня 2017 р. за податковими зобов'язаннями з рентної плати за користування надрами для видобування природного газу, нафти та газового конд


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА
від 21 лютого 2018 р. N 115
Київ

Про затвердження Порядку розподілу між державним та місцевими
бюджетами надміру сплачених сум до 31 грудня 2017 р. за податковими
зобов'язаннями з рентної плати за користування надрами для видобування
природного газу, нафти та газового конденсату, що нараховуватимуться
за звітні (податкові) періоди починаючи з 1 січня 2018 року

Відповідно до абзацу другого пункту 17-2 розділу VI "Прикінцеві та перехідні положення" Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок розподілу між державним та місцевими бюджетами надміру сплачених сум до 31 грудня 2017 р. за податковими зобов’язаннями з рентної плати за користування надрами для видобування природного газу, нафти та газового конденсату, що нараховуватимуться за звітні (податкові) періоди починаючи з 1 січня 2018 року, що додається.

Прем’єр-міністр України В. ГРОЙСМАН

Затверджено
постановою Кабінету Міністрів України
від 21 лютого 2018 р. N 115

Порядок
розподілу між державним та місцевими бюджетами надміру
сплачених сум до 31 грудня 2017 р. за податковими
зобов’язаннями з рентної плати за користування надрами
для видобування природного газу, нафти та газового
конденсату, що нараховуватимуться за звітні (податкові)
періоди починаючи з 1 січня 2018 року

1. Цей Порядок визначає механізм розподілу між державним та місцевими бюджетами надміру сплачених сум до 31 грудня 2017 р. за податковими зобов’язаннями з рентної плати за користування надрами для видобування природного газу, нафти та газового конденсату, що нараховуватимуться за звітні (податкові) періоди починаючи з 1 січня 2018 року (далі - надміру сплачені суми рентної плати).

2. У цьому Порядку терміни вживаються у значенні, наведеному в Бюджетному кодексі України та Податковому кодексі України.

3. Платник податків, яким надміру сплачено суми рентної плати, подає відповідному контролюючому органові заяву про повернення надміру сплачених сум рентної плати з урахуванням умов, визначених статтею 43 Податкового кодексу України. У заяві зазначається перерахування коштів на погашення податкового зобов’язання з рентної плати, нарахованого за відповідний звітний (податковий) період починаючи з 1 січня 2018 р. в обсязі, який відповідає сумі відображених у податковій декларації податкових зобов’язань, за кожним видом вуглеводневої сировини окремо.

У разі коли обсяг надміру сплачених сум рентної плати менший розміру податкового зобов’язання, нарахованого за відповідний звітний (податковий) період починаючи з 1 січня 2018 р., платник податків подає відповідному контролюючому органові заяву про повернення надміру сплачених сум рентної плати з урахуванням умов, визначених статтею 43 Податкового кодексу України, та сплачує податкові зобов’язання у визначеному законодавством порядку.

У разі подання платником податку уточнюючого розрахунку з рентної плати до податкової декларації та визначення контролюючим органом суми податкових зобов’язань за такою податковою декларацією після проведених дій, встановлених пунктами 4 і 5 цього Порядку, платник податків за умови встановлення додаткових податкових зобов’язань сплачує їх у визначеному законодавством порядку.

4. Відповідний контролюючий орган протягом чотирьох робочих днів з дня подання платником податків заяви про повернення надміру сплачених сум рентної плати готує висновок про повернення таких сум коштів з відповідного бюджету та подає його для виконання відповідному органові Казначейства згідно з Порядком взаємодії територіальних органів Державної фіскальної служби України, місцевих фінансових органів та територіальних органів Державної казначейської служби України у процесі повернення платникам податків помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов’язань, затвердженим наказом Мінфіну від 15 грудня 2015 р. N 1146.

5. Відповідний орган Казначейства здійснює протягом трьох операційних днів з дня отримання висновку перерахування коштів з бюджетного рахунка, відкритого в органі Казначейства, на який такі кошти були зараховані до 31 грудня 2017 р., на бюджетний рахунок для обліку коштів, які підлягають розподілу між державним та місцевими бюджетами, за реквізитами, зазначеними у висновку відповідно до Порядку повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до державного та місцевих бюджетів, затвердженого наказом Мінфіну від 3 вересня 2013 р. N 787.


Украинская Баннерная Сеть
Вход в систему
Логин
Пароль 
Новый пользователь
Забыл пароль?

Увага! важлива інформація
  21.03.2018  

Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування
Постанова Кабінету Міністрів України N 180 від 07 лютого 2018 р.

Про внесення змін до Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту
Постанова Кабінету Міністрів України N 181 від 07 лютого 2018 р.

  19.03.2018  

Про затвердження Змін до Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України
Наказ Міністерства фінансів України N 110 від 05.02.2018 р.

Про затвердження Реєстру референтних цін (цін відшкодування) на препарати інсуліну станом на 01 лютого 2018 року
Наказ Міністерства охорони здоров'я України N 453 від 07.03.2018 р.

  15.03.2018  

Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю
Закон України N 2275-VIII від 6 лютого 2018 року

[Архив новостей]
Стан бази
Середа, 16.01.2019
В базi 549581 документ

 Огляд останніх надходжень
Довiдковi матерiали
Ставка єдиного податку
Граничні норми добових витрат
Облiкова ставка НБУ
Iндекси iнфляцiї (2017 р.)
Розмiр мiнiмальної заробiтної плати
Розмір мінімальної пенсії
Розмiр прожиткового мiнiмуму
Розмiр податкової соцiальної пiльги.
Розмiри мiнiмального та максимального єдиного внеску для пiдприємцiв
Максимальний розмiр заробiтної плати, з якої сплачується єдиний соцiальний внесок
Кориснi посилання

2005-2017 © ПАРУС