Додаток №1
до договору на надання доступу
к IАС "Парус Iнтернет-Консультант"

Умови доступу до ІАС "Парус Інтернет-Консультант".

Доступ до Інформаційно-аналітичної системи "Парус Інтернет-Консультант" (далі по тексту "Парус-Консультант") надається в рамках вибраного пакета. В залежності від пакета користувача, розрізняють наступні види доступу:

  • Безкоштовний доступ (пакет “Гостьовий”);
  • Платний доступ (згідно тарифних пакетів).

1. Безкоштовний доступ (пакет “Гостьовий”).

Безкоштовний доступ до “Парус-Консультанту” надається при підключенні до пакета “Гостьовий”. Для підключення до пакета “Гостьовий” Вам необхідно зареєструватись на сайті consultant.parus.ua . Після реєстрації Ви отримуєте свій унікальний логін і пароль, скориставшись яким Ви зможете отримати доступ до “Парус-Консультанту”.

Пакет “Гостьовий” дає можливість протягом 3-х днів, з моменту Реєстрації, відкривати для перегляду всі документи, що знаходяться в базі “Парус-Консультант”. Через три дні Ви зможете переглядати тільки документи, помічені постачальником, як відкриті для безкоштовного доступу.

2.Платний доступ( згідно тарифних пакетів).

Доступ до всіх документів, що знаходяться в базі “Парус-Консультант”, здійснюється при підключенні до тарифних пакетів:

Тарифний пакет Вартість пакета
(грн./мiс.)
Пакетних документів
на місяць
Вартість позапакетного
документа (грн.)
Економ 0.00 0 0.96
Стандарт 48.00 150 0.60
Розширений 99.00 400 0.30
Безлiмiтний 180.00 Не обмежено - - -

Оплата будь-якого пакета проводиться як передоплата за послуги.

Для підключення до тарифного пакета Вам необхідно:

  • зареєструватись на сайті ( автоматично безкоштовно Вас буде підключено до пакета “Гостьовий”);
  • замовити рахунок на сайті для оплати конкретного тарифного пакета, на сайті за допомогою меню “Замовити рахунок” або зателефонувавши (044) 565-55-77 (Відділ “Консультант”);
  • оплатити рахунок.

Протягом 3-х банківських днів з дня оплати рахунку, Вас підключать до бажаного тарифного пакета.

При первинній оплаті послуг Вам відкривається “персональний рахунок” ( з можливістю переглядати статистику роботи з документами і баланс рахунку).

Порядок використання коштів з Вашого персонального рахунку залежить від тарифного пакета, до якого Вас підключено.

Абонентська плата з Вашого персонального рахунку знімається одноразово, в перший день місяця. При первинній оплаті і оплаті для розблокування пакета абонентська плата знімається з перерахунком вартості пакета, згідно кількості днів, що залишились до кінця місяця.

Якщо на перший день місяця на Вашому персональному рахунку менше вартості тарифного пакета, то проводиться перерахунок на кількість днів, які дана сума покриває (пропорційно вартості пакета), і, відповідно, система розраховує, скільки пакетних документів Ви можете відкрити протягом цієї кількості днів. Після закінчення коштів на Вашому персональному рахунку, Вас буде переведено на обслуговування в гостьовий режим*.

Якщо Ви вичерпали пакетні документи раніше встановленого строку і на Вашому персональному рахунку є кошти, то до встановленого строку кожен наступний відкритий документ буде рахуватись по ціні поза пакетних документів.

Якщо Ви вичерпали пакетні документи раніше встановленого строку, і на Вашому персональному рахунку немає коштів, то Вас автоматично буде переведено в гостьовий режим до поповнення Вами персонального рахунку.

Невикористані пакетні документи на наступний місяць не переносяться.

* в гостьовому режимі Ви можете переглядати тільки документи, відмічені постачальником, як відкриті для безкоштовного доступу; ** при відкритті одного і того ж документу протягом однієї доби декілька разів, кошти з Вашого персонального рахунку знімаються тільки один раз. *** при відкритті редакційного документа гроші з персонального рахунка знімаються один раз, тобто перехід на наступну редакцію даного документа здійснюється безкоштовно.

Вход в систему
Логин
Пароль 
Новый пользователь
Забыл пароль?

Стан бази
П'ятниця, 22.09.2017
В базi 527021 документ

 Огляд останніх надходжень
Увага! важлива інформація
  13.09.2017  

Податковий кодекс України
Кодекс України N 2755-VI від 2 грудня 2010 року (станом на 10.09.2017 р.)

  08.09.2017  

Про затвердження Порядку відшкодування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, витрат на лікування у закладах охорони здоров'я на території України, придбання ліків, що відсутні в таких закладах, виробів медичного призначення
Наказ Міністерства соціальної політики України N 1211 від 26.07.2017 р.

  06.09.2017  

Деякі питання проведення в 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти
Наказ Міністерства освіти і науки України N 1103 від 31.07.2017 р.

Про затвердження Змін до Порядку надіслання контролюючими органами податкових повідомлень-рішень платникам податків
Наказ Міністерства фінансів України N 658 від 21.07.2017 р.

  04.09.2017  

Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2008 р. N 957
Постанова Кабінету Міністрів України N 634 від 9 серпня 2017 р.

[Архив новостей]

2005-2017 © ПАРУС