Додаток №1
до договору на надання доступу
к IАС "Парус Iнтернет-Консультант"

Умови доступу до ІАС "Парус Інтернет-Консультант".

Доступ до Інформаційно-аналітичної системи "Парус Інтернет-Консультант" (далі по тексту "Парус-Консультант") надається в рамках вибраного пакета. В залежності від пакета користувача, розрізняють наступні види доступу:

  • Безкоштовний доступ (пакет “Гостьовий”);
  • Платний доступ (згідно тарифних пакетів).

1. Безкоштовний доступ (пакет “Гостьовий”).

Безкоштовний доступ до “Парус-Консультанту” надається при підключенні до пакета “Гостьовий”. Для підключення до пакета “Гостьовий” Вам необхідно зареєструватись на сайті consultant.parus.ua . Після реєстрації Ви отримуєте свій унікальний логін і пароль, скориставшись яким Ви зможете отримати доступ до “Парус-Консультанту”.

Пакет “Гостьовий” дає можливість протягом 3-х днів, з моменту Реєстрації, відкривати для перегляду всі документи, що знаходяться в базі “Парус-Консультант”. Через три дні Ви зможете переглядати тільки документи, помічені постачальником, як відкриті для безкоштовного доступу.

2.Платний доступ( згідно тарифних пакетів).

Доступ до всіх документів, що знаходяться в базі “Парус-Консультант”, здійснюється при підключенні до тарифних пакетів:

Тарифний пакет Вартість пакета
(грн./мiс.)
Пакетних документів
на місяць
Вартість позапакетного
документа (грн.)
Економ 0.00 0 0.96
Стандарт 48.00 150 0.60
Розширений 99.00 400 0.30
Безлiмiтний 180.00 Не обмежено - - -

Оплата будь-якого пакета проводиться як передоплата за послуги.

Для підключення до тарифного пакета Вам необхідно:

  • зареєструватись на сайті ( автоматично безкоштовно Вас буде підключено до пакета “Гостьовий”);
  • замовити рахунок на сайті для оплати конкретного тарифного пакета, на сайті за допомогою меню “Замовити рахунок” або зателефонувавши (044) 565-55-77 (Відділ “Консультант”);
  • оплатити рахунок.

Протягом 3-х банківських днів з дня оплати рахунку, Вас підключать до бажаного тарифного пакета.

При первинній оплаті послуг Вам відкривається “персональний рахунок” ( з можливістю переглядати статистику роботи з документами і баланс рахунку).

Порядок використання коштів з Вашого персонального рахунку залежить від тарифного пакета, до якого Вас підключено.

Абонентська плата з Вашого персонального рахунку знімається одноразово, в перший день місяця. При первинній оплаті і оплаті для розблокування пакета абонентська плата знімається з перерахунком вартості пакета, згідно кількості днів, що залишились до кінця місяця.

Якщо на перший день місяця на Вашому персональному рахунку менше вартості тарифного пакета, то проводиться перерахунок на кількість днів, які дана сума покриває (пропорційно вартості пакета), і, відповідно, система розраховує, скільки пакетних документів Ви можете відкрити протягом цієї кількості днів. Після закінчення коштів на Вашому персональному рахунку, Вас буде переведено на обслуговування в гостьовий режим*.

Якщо Ви вичерпали пакетні документи раніше встановленого строку і на Вашому персональному рахунку є кошти, то до встановленого строку кожен наступний відкритий документ буде рахуватись по ціні поза пакетних документів.

Якщо Ви вичерпали пакетні документи раніше встановленого строку, і на Вашому персональному рахунку немає коштів, то Вас автоматично буде переведено в гостьовий режим до поповнення Вами персонального рахунку.

Невикористані пакетні документи на наступний місяць не переносяться.

* в гостьовому режимі Ви можете переглядати тільки документи, відмічені постачальником, як відкриті для безкоштовного доступу; ** при відкритті одного і того ж документу протягом однієї доби декілька разів, кошти з Вашого персонального рахунку знімаються тільки один раз. *** при відкритті редакційного документа гроші з персонального рахунка знімаються один раз, тобто перехід на наступну редакцію даного документа здійснюється безкоштовно.

Вход в систему
Логин
Пароль 
Новый пользователь
Забыл пароль?

Стан бази
Субота, 22.07.2017
В базi 522016 документов

 Огляд останніх надходжень
Увага! важлива інформація
  21.07.2017  

Про затвердження форми довідки про подану декларацію про майновий стан і доходи (про сплату або відсутність податкових зобов'язань) та Порядку її оформлення і видачі
Наказ Міністерства фінансів України N 568 від 13.06.2017 р.

Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 02 жовтня 2015 року N 859
Наказ Міністерства фінансів України N 556 від 06.06.2017 р.

  20.07.2017  

Щодо окремих питань, пов'язаних з складанням податкових накладних по імпортованих товарах, а також оподаткування ПДВ та податком на прибуток експортних операцій
Індивідуальна податкова консультація Головного управління ДФС у Дніпропетровській області N 1095/ІПК/10/04-36-12-01-16 від 11.07.2017 р.

Щодо умов прийому
Лист Міністерства освіти і науки України N 1/9-395 від 14.07.2017 р.

  18.07.2017  

Про внесення змін до Порядку перерахунку пенсій відповідно до частини другої статті 42 Закону України 'Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування'
Постанова Кабінету Міністрів України N 486 від 12 липня 2017 р.

[Архив новостей]

2005-2017 © ПАРУС